Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

teşekkürler canım..bi ara annemde tv den duymuş bunu ..bana anlatmıştı..hatta kendisi yapıyodu ama eriksiz sadece gün kurusuyla..o da çok memnundu..ama ben tembelliğimde yapamamıştım bi türlü..ama bu diyet olayına girince wc olayına insan çok takılıyo..sonuçta kilo vermeyi engelliyor.şimdi tembellikten eser kalmaz ben de eminim kilo vermek uğruna..:KK52:
o zaman gün kurusunu ihmal etmeden hemen bugün alayım ve akşama operasyon yapayım..tamamdır şeker saolasın..:KK54::124:
sende sagol canım ne demek.bılgı paylastıkca guzel.evet dıyetteyken wc cok onemlı tartıyı etkıleyen en onemlı faktorlerden bırı cunkı

:KK33::KK33::KK33: 40 dk yürüyüş: 20 dk düşük tempo + 20 dk hızlı ( toplam 3 km ) :KK33::KK33::KK33::KK33:
100 aletli mekik
10 dk bel ve karın için fıtness
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
5 aralık 87,30 kg
23 aralık 84,10 kg
[sıze=3]-3,20[/sıze] :KK16:
tbrkler canım superr

Günaydın fıstıklar :KK3:
tüm bildirimlerden alıntı yapmıştım ama uçup gitti anlamadım nolduğunu :26:
herkesi çok tebrik ediyorum :KK9:
tsk saphıracım:KK16:
Bildirim: 23.12.2011
Rumuz: SAPHIRA
Başlangıç tarihi:5.9.11
Başlangıç kg: 104
Geçen hafta: 89.2
Bu hafta: 87.7
Fark: 1.5
Toplam fark: 16.3
Beden:44-46
Spor: düzensiz açık havada yürüyüşler
Boy:163
Hedef: 76

1.5 supersın canım efsane gerı dondu:21::21::21:

Ya arkadaşlar 3 haftadır düzenli olarak bu diyeti yapıyorum ilk hafta harikayda 3 kilo verdim ama son 2 hafta tık yok 100 gr. bile veremedim resmen durakaldım biraz erken değil mi duraklamak için bana bi fikri bi önerisi olan var mı :KK43: ????

Bildirim
Rumuz: papadiya
Başlangıç kg: 108.5
Geçen hafta: 93.4
Bu hafta: 91.9
Fark: -1.5
Beden:46
Spor: yürüyüs

tıckerıma bakınca farkettım gecen hafta 93.4 bu hafta 91.9 yanı -1.3 degıl -1.5 oluyo

yumurta yemeklerı dıye googla yaz canım envayı cesıdı var:))))))

bakayım hemen harika olur sağol canım bu arada ben kuru kayısı ıslanıp şiştiği zaman yiyemedim çok afedersiniz kusma isteği geliyor o yüzden bazen kuru kayısı yiyip üstüne ılık su içiyorum gerçi keten tohumu kullanalı hiç gerek kalmadı maşallah

:KK33::KK33::KK33: 40 dk yürüyüş: 20 dk düşük tempo + 20 dk hızlı ( toplam 3 km ) :KK33::KK33::KK33::KK33:
100 aletli mekik
10 dk bel ve karın için fıtness
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
5 aralık 87,30 kg
23 aralık 84,10 kg
[sıze=3]-3,20[/sıze] :KK16:

harikasın muhteşemsinnn :KK66::KK66::KK66::KK66:

Ahh ahh
Ben götürüyorum tavukları protein diye.Kırmızı eti hiç sevmiyorum.

Yandık ozaman :)
köy tavuğu bulmaya çalış organik ürün satan yerlerde internette oluyor bi araştır bence fazla al at buzluğa

Kızlarrr mükemmel bildirimler gördüm herkesi tebrik ederimm :nazar: bilgisayarımda sorun vardı 2 3 gündür doğru düzgün giremedim :KK19:
birazdan bildirim yapacağım ne kilo aldım ne verdim :KK1:

kilo bildirimi yapmak için geç kaldım galiba ama 71,1 çıktım.tikerimi nasıl değiştririyorum

Kızlarrr mükemmel bildirimler gördüm herkesi tebrik ederimm :nazar: bilgisayarımda sorun vardı 2 3 gündür doğru düzgün giremedim :KK19:
birazdan bildirim yapacağım ne kilo aldım ne verdim :KK1:

sanırım başta her hafta 1 kg 1 kg güzelce gidiyor kilolar ama sonra direnç kilosunda takılı kalıyor eminim onuda kırmak mümkün ama ne yapılmalı sabredip beklemeli mi sporrumu arttırmalı bünyeyimi şaşırtmalı hiç bilemiyorum aynı kiloyu uzun süre görmekte motivasyonu düşürür mutlaka

Bildirim: 23.12.2011
Rumuz: gamzeed
Başlangıç tarihi:12.11.11
Başlangıç kg: 65
Geçen hafta: 58,2
Bu hafta: 58,2
Fark: 0
Toplam fark: 6,8
Beden:40
Spor: arada açık havada yürüyüş
Boy:158
Hedef:50

Bugün yarın regl olmam gerekiyor o yüzden kilo vermemeyi kafama takmıyorum haftaya atarım inşallah hepsini :KK1:

hani kendine de küçük beden elbise alacaktın niye almadın.
Hic bir sey bulamadim canim ya...Yilbasi öncesi güzel olan elbiselerin kücük bedenleri hep bitmis...Artik yazlik elbise alirim...

Rumuz:Burcin79 Başlangıç tarihi:25/11/2011
Başlangıç kg:90
Geçen hafta: 85.6 kg Bu hafta:85.3kg
Fark:-300g (bunada sükür :KK52:)
Toplam fark:4,7kg
Beden:44-46
Spor: haftanin iki günü 30dak. yürüyüs
Boy:165 cm
Hedef:.62kg

sanırım başta her hafta 1 kg 1 kg güzelce gidiyor kilolar ama sonra direnç kilosunda takılı kalıyor eminim onuda kırmak mümkün ama ne yapılmalı sabredip beklemeli mi sporrumu arttırmalı bünyeyimi şaşırtmalı hiç bilemiyorum aynı kiloyu uzun süre görmekte motivasyonu düşürür mutlaka

evet canım başta çok hızlı kilo verdim ama son 3 4 kiloyu çok hızlı almıştım onun etkisi sanırım birde pes etmeyeceğim yavaşda olsa vereceğim kiloları en azından böyle yaparsam bir daha kolay kolay kilo almam gibime geliyor :KK1:
ben aynı yeme düzenine devam ediyorum arada yemeklerde değişiklik yapıyorum o kadar
birde bu hafta regl olacağım ona da bağladım ayrıca bulguru çok kaçırmamak lazım kızlar ilk defa bu hafta bulgur yedim ve kilo vermedim regl olsam bile yine bir düşüş oluyordu..

Diyete baslarken ölcülerimi almistim ilk defa bu hafta tekrardan ölctüm...
5 hafta önce;
Gögüs:113
Karin:119
Bel:103
Kalca:117

Simdi;
Gögüs:109
Karin:105
Bel:94
Kalca:114
:21::21::21:

evet canım başta çok hızlı kilo verdim ama son 3 4 kiloyu çok hızlı almıştım onun etkisi sanırım birde pes etmeyeceğim yavaşda olsa vereceğim kiloları en azından böyle yaparsam bir daha kolay kolay kilo almam gibime geliyor :KK1:
ben aynı yeme düzenine devam ediyorum arada yemeklerde değişiklik yapıyorum o kadar
birde bu hafta regl olacağım ona da bağladım ayrıca bulguru çok kaçırmamak lazım kızlar ilk defa bu hafta bulgur yedim ve kilo vermedim regl olsam bile yine bir düşüş oluyordu..

Demek ki napıyoruz istediğimiz kiloya gelinceye kadar bulgurdan uzak duruyoruz :) bence gayet iyi gidiyorsun regl öncesi ödem olmuş olabilir varsın olsun biz aynı düzen devam edelim kilo gitmesede sağlık için :KK16:

X