Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

karatay 2 . günümdeyim
bugünde gayet iyiydim
ama akşam yemeğinde kaçırdım mı diyorum kendi kendime ama bildiğim kadarıyla canan hoca doyana kadar diyor ben susuyorum menüm konuşsun
akşam:
5 orta boy tavuk(toplasan 2 avuç )
salata
bir tabak kuru fasülye

dün lesli ile yürüdüm ama offfffffffffffffffffffffffffffff:126:

Ya kafama bir sey takildi... Bize bulgur serbest tabi abartmamak sartiyla ama makarna yasak...eeeee spagettinin GSI si Bulgurdan daha düsük....Bir bilgisi olan

işlenmiş olduğundan yasak heralde bize makarna.
spagettinin nasıl bulgurdan düşük olsun ki, bence değildir. sonuçta işlendikçe yükseliyo gsi.
buğdayı un yap onu makarna yap uzun iş.

menümü utançla sunarım

Sabah:
1 yum
1 avuç peynir
3 ceviz
Maydanoz
3 zeytin

Öğle:
1 kepçe aşure
2 dilim baklava

Akşam:
1 kepçe tarhana çorbası
2 yk barbunya
1 tabak tavuk sote, 1 yk patates
Yoğurt
Lahana salatası

spor: 45 dk yürüyüş
su 2-3 lt

ya kızlae vallahi affınıza sığınıyorum ama topik hızla ilerliyor ve ben de burada ancak 1 saat zaman geçirebiliyorum gene de yetişemiyorum
merak ettiğim bir şey var bu diyetle ya da bu beslenme tarzıyla ciddi kilo veren bir örnek var mı ?onun hikayesi nedir ?bilmek isterim. çünkü nette gezizndiğim kadarıyla aman aman kilo veren yok sağlıklı olduğunu düşünen çok:18: yalnız bu topiktekiler çok da güzel kilo vermişler herkesi tebrik ederim

iyi aksamlar kızlar bugün 17 .gündeyim karatay diyetinde
sabah
1 adet domates peynr 2 adet biber fındık cay
öglen
salata yogurt biraz et
aksam
makarna garnitürlü kabak tatlsı
türk kahvesi
spor 45 dk tempolu yürüyüs
sıvı 1.5 litre su
sizce menüm cok mu kötü

gül var bizim topiğin en süperi
120 kilodan 83 kiloya düştü karatayla. hikayesi 2. kitaba basıldı hatta
10-15 kilo verenler de çok.

kızlar bugün omega 3 aldım ben faydası olur inşallah..bir kapsül aldım sanki mideme dokundu benim midem çok hassas da su içsem dokunur

Iyi aksamlar Kizlarrrrr
1. ögün
tereyaginda iki yumurtadan peynirli Omlet
1 cay kasigi cörek otu
1 cay kasigi keten tohumu
Biraz beyaz peynir
1 domates
1 bardak sütlü Türkkahvesi (tatlandiriciyi hala asamadim yaw )

2. ögün
1tabak sarimsakli yogurtlu Alinazik (patlicanlari firinda yaptim)
5 parca turp
1 avuc ceviz-fistik-badem (kavrulmamis)

sivi: 2 litre su
Spor: 30 dak. yürüyüs

kızlar bugün omega 3 aldım ben faydası olur inşallah..bir kapsül aldım sanki mideme dokundu benim midem çok hassas da su içsem dokunur

Canim mutlaka yemekten hemen sonra tok karinla al o zaman. Ilk zamanlar benim midemede agri yapti ama simdi günde 4 kapsül aliyorum.

hem baklava hem aşure oooohh yaramasın kilo olmasın inşallah

makarna mı kabak tatlısı mı sabah öğle iyi deee

kızlar kolay gelsin hepinize; Karatay diyeti uzaktan takip ettiğim ve 1 ay kadar uyguladığım diyet.çok sağlıklı ve güzel.Yalnız benim sorum olacak sizlere;

ben uyguluyorum uygulamasına da maalesef doğal dolaşan tavuk yumurtası bulup yiyemiyorum.yoğurt da aynı şekilde..

sizce bu engeller mi kilo vermeyi?

iyi akşamlar dilerim..

hani kendine de küçük beden elbise alacaktın niye almadın.

Arkidislerrr

Sabah
Eski kasar ve azcik keten tohumlu cevizli cavdar ekmegi ( detaya indim ekmegi ben yaptim o kadar guzel koktu ki ev dayanamadim ama cok az yedim)

Aksam
1 tabak tarhana
3 kofte
2 kasik bulgur pilavi

Bu gun cok

merhabalar arkadaşlar yarın tartı günü bakalım ne olacak?leslie ile spora başlayacaktım ki kuzum biraz önce uyudu bende de enerji falan kalmadı uyuyucam birazdan(

3.öğünüm

1 tabak kıymalı pırasa yemeği
bol salata
1 kase mercimek çorbası
1 ceviz 1 kayısı 1 hurma

Akşam yemeğinde limonlu pırasa yedim, avuç içi kadar da et. Ay çok acıktım ya ilk kez. Direniyorum resmen. Süt içebiliyordum galiba ama olsun içmiycem. Uykum çabuk gelse de yatsam. Yoksa durum fena :)

bu gece herkes erkenden yatmıs letıne davetıye cıkarıyolar sanırımyarın bıldırımlerı sekerkızamı yapcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…