Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet ıkızcım ıncelme bendede barız bellı gorenlerde soyluyo kılo vermesekte vucut sıkılasıyo bu beslenme seklıyle.

tabiki ben bayağı yerdim..hatta 2 aydır görmeyenler tanımıyor beni..ama çok mutlu oluyorum,kendimi çok iyi hissediyorum....hiçbir zaman 65 kilonun üstüne çıkmak istemiyorum..hatta hedefim olan 58 de kalsam muhteşem olacak...

şekerkız az önce menüsünü yazdı... :26:

Son düzenleme:

bu kadar kilo verdikten sonra azıcık kaçamak olur ama genede salma sakın ben çizelgene imrendim harikasın vazgeçme eminim 57 olucaksın direnç noktasında olabilirsin

hehe atom bombası gerçekten :) demek Antakyada da tahinli yeniyor Antalyada da öyle Antalya olduğuna eminim çünkü Antalya da yaşıyorum :) tahin serbestmi hiç bilmiyorum ama kilo verinceye kadar azcık uzak durmakta fayda var bencee

Son düzenleme:

canım benim çok sevindim pko dan kurtulmana çok sevindim en azından bir beladan kurtulmuşsun umarım diğer sorunların da en kısa zamanda biter de bebek sahibi olursun en önemlisi senin sağlığına kavuşman tabi

işte ben de ilaç tedavisine başlamak istiyorum bir an önce (çünkü bizim kilo vermemiz diğerlerine göre daha zor ve zaman alıyor) ama öncelikle bazı testler yaptırmam lazım onun için bekliyorum şimdi (regl olmayı)
inşallah nefsime de hakim olurum da 2 ayda 10 kilo versem süper olur doktorum 10 kilo bile versen adetlerin düzene girer dedi

benim artık durdu her hafta veremiyeceğim galiba..tartıda hala aynıyım..ama incelme oluyor buna seviniyorum..

Canım sen de bence çok sıkma kendini,şunun şurasında 2 kg.kalmış...İmreniyorum sana valla 3 çocuk+1 koca+1 ev..
gayet başarılısın

Canım sen de bence çok sıkma kendini,şunun şurasında 2 kg.kalmış...İmreniyorum sana valla 3 çocuk+1 koca+1 ev..
gayet başarılısın
aslında çok kasmıyorum,ama çevremdekilerde sıkıldı,onu yemem şunu yemem;yok benim 4 saatim dolmadı..diyorum diyet bitince yemeye başlayamam,bir süre böyle gidecek...hatta alıştım bırakamam bile..
sağol canım birde kk var..bayağı her yere yetiyorum..

Yasak canım malesef. Bende bilmeden avuç avuç yiyodum ama yememek gerekiyomuş?

Çok güldüm yaaa YimeFatmagül yime!!!

kızlar salam sosis yasak değil mi
Evet yasak işlenmiş gıda olduğu için. Ama ev yapımı sucuk olabilir.

Tebrik ediyorum canım.Benim hedefimde aynı.2 ayda mı o kadar kiloyu verdin?

kızlar ben yürüyüşe gidiyommmm saat tam olarak 13:57 ben tam dörtte starrt vericem 40 dk hedefliyorum hadi Bismillah dünki leblebi ve çekirdek aşkınaaa :) heyttt verdim gazı kendime kim tutar beniii adımsayarımıda taktım tam teçhizatlı kameraman cavt kelel gibiyim valla ayy komik oldum yaa üstümde iş kıyafetikısa jile altat spor ayakakbı cepte adımsayar telsiz telefon elimde hayda nidalarıyla gidiyommm

saphira 1 hafta patates diyeti yapacağım gibi birşey söylemişti,sanırım onu yapıyor...

ikiz81
Ay evet ya millet te sıkıldı bizden
Ben de bırakamam,anca aralarda kaçamak yaparım olan o olur

Ya kafama bir sey takildi... Bize bulgur serbest tabi abartmamak sartiyla ama makarna yasak...eeeee spagettinin GSI si Bulgurdan daha düsük....Bir bilgisi olan

yer elması dayanıklıdır canım afiyet olsun

ben de senin gibi düşünüyorum her şeyin bir vakti var ALLAH ÖNCELİKLE HEPİMİZE SABIR VERSİN :26:

menümü de yazayım:
sabah mantarlı maydanozlu dereotlu peynirli 2 yumurtadan omlet
bir avuç ceviz
1 muz
5 zeytin
çok az dil peyniri
1 omega 3
bol su
yeşil çay

öğlen:
2 kase mercimek çorba
ayran
az sebze haşlaması

akşam:
pırasa yemeğim var onu yerim ne zamandır süt içmiyorum onu içsem tarçınlı iyi olur

Tebrik ediyorum canım.Benim hedefimde aynı.2 ayda mı o kadar kiloyu verdin?

sağol canım....ben diyete başlayalı 2.5 ay oldu....5 kilosunu 1 ayda verdim...1.5 aydırda 2 kilo anca gitti.yavaşladı biraz....vücut alıştı galiba....:44:yoksa çok hareketliyim...hiç durmuyorum.otuduğum saatler sadece kkda olduğum saatler...kaçamaklarım oluyor ama çok abartmadım hiç..

2. Öğün:
1 tabak etli nohut
1 orta boy tabak mevsim salata
1 kase cacık
2 yemek kaşığı kısır (Keşke yemseydim)

20 dk. yavaş tempoda yürüyüş...

Ben masa başında olunca hareketlerim kısıtlı malesef.
Ama diyetimi yapıp az da olsa hareket olayına dikka etsem inşallah senin gibi kısa zamanda sonuç alırım. Öptüm...

BUGÜN

1.öğün: 2 yumurtalı,lorlu,kaşarlı omlet

2.öğün : 1 kase mercimek çorba
1 kase yoğurt
sade türk kahvesi

.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…