Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ayyy o duyguyu çok iyi biliyorum bennn işte olmasam dağ bayır bırakmayacam ama olsun fırsat buldukça yapmaya başladım bende işte, akşam ya da erken kalktığım sabahlar artık hep yürücem inşallahhh

kaçamak ilk olunca bu kadar etkilendin demek ki, ben artık kaşarlandım o konuda
deme yaa olsun ben ipleri salmayam bugünü telafi edem akşam hamamda da bi güzel keselendim mi belki gider fazlalıklar :)

hoşgeldin kolaylıklar dilerimm

2 yumurtadan omlettttt
peynir
10 zeytin
yeşillik
çeyrek domates salatalık
1 portakal
1 bardak deviz+fındık

1,5 lt su 1 fincan 5li çay
omega 3 x 3

dün akşamda 40 dk yürüyüş + 100 mekik + 10 dk bel hareketleri

Dün 3. Öğünüm:
1 şekersi türk kahvesi (ömrümde 2. kez şekersiz türk kahvesi içtim.) Biraz zor oldu ama YAŞASIN KARATAY DİYETİ

Eve gidemedim erken o yüzden bişeyler atıştırmak zorunda kaldım.
1 muz
1/2 çay bardağı ceviz

22:00 gibi 1 bardak sıcak süt (Özellikle sıcak süt daha çok tok tutuyomuş. Bilginize)

Bu Sabah Menüme gelince:
1 adet kayısı kıvamı yumurta
1/2 çay bardağı ceviz
1 kocaman dilim beyaz peynir
1 ince dilim kaşar peyniri
6-7 adet zeytin (tuzsuz)
2 adet kuru erik+2 adet kayısı (Omega3' e başladığım için yiyorum.Antioksidan olduğu için)
1/2 portakal (c vitamini niyetine)
2 adet omega3

Kızlar yorumlarsanız sevinirim

kahvaltım

1domateslı yumurta
4zeytın bpeynır
koyun peynırı
2kayısı 2cevız
yesıllık ıhlamur
omega3 2adet

:26::26::26::26:sabah anneme dedin 85 in altına düştüm nihayet 84,6 oldum al sakla tartıyı ocak sonunda ver. Bakalım ne kadar dayanıcam

Petunyaaa biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hamamaaaaaaaaaaaaaaaaa götürrrrrrrrrrrrrr

y götürmem mi ayoll haydin kızlar hamama göbek taşına yatı yatıverin gariiii
kese köpük masajj ohhh evde temiz dünde ağdamı yaptırdım cillop gibi oldum akşam bebek gibi uyurum inşallah şu leblebilerde çıkarsa daha eyi olcem :) gıpgıcır olcem vallaaa

tünaydın kızlar
kahvaltımı yazayım hemen

2 haşlanmış yumurta
1 salatalık(aslında almamam lazım artık)
avuç içi kadar peynir
3 zeytin
omega 3
türk kahvesi yanında 3 gün kurusu kayısı

bu arada 3 gündür kayısı yiyorum,hiç wc sorunum kalmadı.ne zamandır ihmal ediyodum almayı bundan sonra unutmamak lazım.

kızlar sorulmuştu bu daha önce ama leblebi yasakmıydı?baklagillere girmiyomuydu leblebi?canım çok çekti yaw

tünaydın leylak84 menü gayet güzel evet salatalıklar şimdi hep hormonlu resmen ilaç kokuyor alma alma fatmagül alma
bol yeşillik zamanı şimdi körpecik rokalar,tereler,yeşil soğanlar ,marullar,kuzu gibi kuzu kulakları bizi bekler pazarda malesef yasakmış leblebi bende akşam götürüdm löp löp pişmanım ben ettim sen etme yime onu yime fatmagülll :)

Son düzenleme:
Teşekkür ederim petunyaaa:) Walla ben zaten sabah sabah çok kötü başlamışım diyete ama mühim değil çünkü öğle yemeği ile birlikte başlamak en iyisi..Bu öğlen ton balığı ve dereotu yemeyi düşünüyorum yanında belki bir bardak ayran içerim..Allahım lütfen sabırlı davranıp atabileyim kilolarımı ....

Tonbalığı Karatay'da yasak,yerine başka seçenek yok mu ?

bugün sabah yediklerim

2 yumurtayla tereyağında pastırmalı omlet ama yarısını yiyemedim

3-4 tane fıstık

2 kuru erik

3 zeytin

biraz peynir

avuç içi kadar ekmek(dayanamadım yumurttanın yanında)

2 bardak az şekerli ıhlamur (toplam yarım şeker)

yemem yemem tamambundan sonra dediğin gibi yol yeşillik alayım. leblebi neden yasak ya:26 da kuruyemiş değil mi ama

canm bnde de çavdar çok yarıyor 4 gündür sabah kahvaltıda çavdar yiyiorum 4 gndür tuvalet yapıyorum.. sabahları çavdar tüketiyorum 1 dilim artık..

Tühhh...tam okumadığım için diyeti tabi bilgimde çok yok.ben otelciyim ;otelde çıkan yemek çok yağlı olur diye bunu getirmiştim.bugun için başka yemeğim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…