Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Arkadaşlar geçen hafta İstanbuldaydım. Malum gene istediğim gibi diyetimi yapamadım. Herkes bizim için hazırlanınca yememekte olmadı malesef. Tam 11 gündür buradan uzak kaldım ve kaçamakların haddi hesabı yok.Bende bugünü tekrar milat kabul edicem inşaallah. Kilo aldım sanırım tartılmadım ama hissediyorum.Bugün gene Karataya dönüş yaptım. Ama şunu söyleleyim insülün direncim gayet yüksek sanırım. Kahvaltımı standart yaptım gene ama 2 saat sonra acıktım. Bu insülün direncini kırmak zor galiba biraz. Desteklerinizi bekliyorum.Yerken çok mutlu hissediyorum kendimi ama sonrası çok büyük pişmalık oluyor.

1. Öğün08:15)

1 kayısı kıvamı yumurta
3 dilim peynir
3 yeşil zeytin
4 adet ceviz
4-5 dilim kaşar peyniri

11:30 acıktım.
1 badem
2 fındık
1 kuru kayısı
2 kuru üzüm

Yeni gelen herkes hosgeldi :)

Arkadaslar 2 ogun yemekle olmaz gunde 3 ogun yemek lazim az kilo verdim diye sakin uzulmeyin yavas olsun giden yag olsun.

Asiri basim agriyor deli gibiyim kahvalti etmem lazim ama mideme vurdu of ki ne of...

bu kahvaltı çok az tabi kılo veremezsin 100 kilodan fazlasın vücut savunmaya geçmis ceviz zaten tok tutan yağlı 1 bardak olmalı zeytinde az ben bu kiloda 7 falan yıyorum. gül 15 yiyo

evet 5 yıl oldu sporu bırakalı....demek o yüzden veremiyorum ...bu hafta azaltayım ....teşekkür ederimm....

canım sen ısını bılırsın serbest olan yıyeceklerden yersın bunu yapabılecek ıraden var emınım buna kahvaltın gayet guzel olmus bı ben yıyemedım 10 zeytını nasıl yıyosun bacım yaaa:)))))

günaydın..............
gunaydınnnnn

canım emegıne saglık cok guzel bır paylasım
Kahvaltımm

1 avuç içi kadar az yağlı beyaz peynir
domates ve salatalık üzeri biraz zeytinyağı.
çay, şekersiz
doğadan form çay (bağırsaklarda sıkıntı var çokk)

3 gundur bendede vardı canım gunde 2 form cay bol yesıllık sabah ac karnına kayısı ve bol su bende ıse yaradı

kahvaltım

1yumurta
1bardak cevız
1zeytın
bpeynır kecı peynırı
dereotu maydanoz
kıvırcık roka
1adet sosıs
yesıl cay
omega3

Öğlen yemeğimmmmmm

bir tabak bulgurlu pırasa
1 narlı yeşil salata...
ve şimdide mekanik ata binmeye gidiyorum..internetten satın alırken 1000 kalori harcattığını söylemişti...ama gene bu haftada basarılı olmazsam çok para veripde gerçekten satın almayacagım...

merhaba arkadaşlar ben wc işini hergün yapamıyorum bunu için bana önerileriniz olabilirmi?
birde keten tohumu aldım işe yaradığını duydum nasıl kullanıyorsunuz bunu?

merhaba arkadaşlar ben wc işini hergün yapamıyorum bunu için bana önerileriniz olabilirmi?
birde keten tohumu aldım işe yaradığını duydum nasıl kullanıyorsunuz bunu?

merhaba canım.bol su bol yesıllık yuruyus ve sabah aksam bırer cay kasıgı keten tohumunu bol su ıle ıcmek sorunu cozuyo kronık degılse

Evett öğle yemeği de çok hızlı bir biçimde bitti

6 köfte
yarım kabak haşlama
2 ad. biber turşusu
cacıkk..

bu arada üstüne şekersiz türk kahvesi gelecekk:)

Ceviz de alacağım ama belki akşamüstü yerim.

bu arada sütaş yağı azaltılmış diet meyveli yoğurt yenebiliyor mu acaba?? Kullanan var mı?

merhaba canım.bol su bol yesıllık yuruyus ve sabah aksam bırer cay kasıgı keten tohumunu bol su ıle ıcmek sorunu cozuyo kronık degılse

canım su ve yeşiilk tamam ama yürüyüş yok onun yerine plates yapmaya çalışıyorum her akşam olmasada kronik bir sorunum yok.
keten tohumunu 1 çaykaşığı o şekilde mi tüketiyoruz ?

öğlen yemeğimi yedim geldim.Hemen yazayım.
sebzeli kuzu incik
bir közlenmiş patlıcan
salata
bir avuç badem (ben halen ekmek ihtiyacı hissettiğimden,ekmek yerine yiyorum.)
Şu spor işini de bir halledebilsem.

kızlarr bu omega 3 hap mı? nasıl bişi eczaneden mi alıyosunuz fiyatı ne kadar? hap kullanmayı hiç sevmiyorum ama eger zayıflamaya yardımcı oluyosa gercekten bi bakimm diyorum hani

Ben şu anda karatayın 2.kitabını okuyorum.Mutlak yasak listesinde diyet olan herşey diyor.Yani asla diyet bir şey yemiyoruz.Ben de tecrübeyle biliyorum.Eski diyetlerimde peynirden bisküviye herşeyin diyetini yerdim.Bu yüzden hiç doymazdım.Zaten adı üstünde diyet sektörü,biz bir kerede zayıflarsak milyon dolarları nereden kazanacaklar.Altın yumurtlayan tavuğu kesmek olur değil mi?Bence kola dahil hiçbir diyet ürüne elini sürme derim.Kolay gelsin :)

Evet çok haklısın. Aslında bende okumuştum ve diet ürünler yasaktı. Aklımdan çıkmış teşekkür ederim. Ancak bu arada şu kola içememe durumları ben çok zorluyor ya. Ama irade işte.. bunu da atlatacağız inşallah:)

kahvaltım

1yumurta
1bardak cevız
1zeytın
bpeynır kecı peynırı
dereotu maydanoz
kıvırcık roka
1adet sosıs
yesıl cay
omega3

canım 10 zeytin nasıl yiyorsun demissin ya loxiye ev zeytini olunca yeniyorya ne marka olursa olsun hazır zeytin yiyemiyordum ben simdi kendim yaptım zeytini mükümml vaktim olsa ve çekinmesem bir tabak yerimm sarada önerrim kendin yap

selam yosun hoşgeldin.

şimdi senden öğrendim şu mekanik atı. Göz attım netten saatte 3000 kalori diyor. Sen aldınmı. Nerde biniyorsun. Fiyatı nekadar biliyormusun

selam yosun hoşgeldin.

şimdi senden öğrendim şu mekanik atı. Göz attım netten saatte 3000 kalori diyor. Sen aldınmı. Nerde biniyorsun. Fiyatı nekadar biliyormusun

aldım 1 seans bindim....bugün gene var randevum.cindy güzellk merkezi var acıbademde o promosyon çıkarmıstı onunla aldım.6 seansını 79 tlye.ama sadece tanıtmak içinmiş bu.yaparken bır bayanla tanıstım bu mekanık atla cok sıkıstıgını bayağı farkettiğini verdıklerını geri almadığını söylüyor.ama kavitasyonu denemiş ondan geri almış gerçi bende 9 ay önce 5-6 kilo vermiştim kavıtasyonla geri aldım.mekanik attan sonra heryerim ağrıdı inşallah yararı vardır.,

tamam saphırayı görürsem söylerim canım merak etme

sağol bacım sevindim şimdi

öğle yemeğim:
döner et
2 kase mevsim salata
1 kase ezogelin
1 ayran

akşam:
yoğurt çorbası yapıp onu yemeği düşünüyorum tabi yetişirse...

bu arada ben c vitamini eksikliği çekiyorum galiba kızlar kuşburnu içsem bol bol telafi eder mi? var mı başka önerisi olan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…