Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Herkese günaydın.Sağlıklı ve daha hafif bir hafta diliyorum hepinize.
Kahvaltım
2 haşlanmış yumurta
10 zeytin
avuç içi kadar tuzsuz lor
avuç içi kadar badem
çay.
Yürüyüşe bir türlü başlayamadım.
Ben karataya başladığımdan beri,İzmir'de yağmur,fırtına durmuyor.
Burnumuzu dışarı çıkaramıyoruz.(Bereket mi acaba :)))

günaydınn arkadaşlarr kahvaltımı yaptımm

2 yumurtadan bol yeşillikli salata
çökelek
domates-biber
ceviz-kayısı
mandalina
çay

Zaman zaman çok şeyi denedim sıkıldıkça ama şu aralar pilates ile leslie2yi yapıyorum.
40-70 dakika arası pilates o güne göre de 2-5 mil arasında leslie ile yürüyorum.
Twisterı da seviyorum arada aklıma geldikçe onunla zaman geçiriyorum.
Pilatesi kesinlikle tavsiye ederim o kadar etkili ki hem sıkılaştığı hissediyorsun hem de çok rahatlatıyor.
ben kaç kiloya düşünce başlasam acaba masal

Bende spora başlamayı düşünüyorum.. eskiden callaneticks yapmıştım çok iyi sıkılaştırmıştı.. hatta bu akşam eskiden not aldığım ölcülerimle yeni ölcülerimi yan yana koydum arada 7 kilo var ama ölcü bakımından çok fark var.. lessienin videolarını indirdim baya kişi memnun bu spordan.. callaneticks kiloluyken yapıldığında kilo vermeyi yavaşlatıyor kas yaptığı için ama ciddi sıkılaştırıyorda.. sen hangi sporları yapıyorsun :)
hoşgeldin fatma. bende keşfetmiştim call.i . iyiki başlamamışım nede olsa önce kilolar.o hareketleri yapabilcek kiloya gelince sıkılaşmak kolay dimi .))

günaydın canımmm.:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Günaydın kızlar,

Herkese sağlıklı, güzel bir hafta dilerim.:KK16:

günaydınnnnnnnnnnnn herkese. özledim sizi iki gündür.

günaydın bacılar

1.öğün
1dılım beyaz ve kasar peynır
6 zeytın
2 dılım domates
2-3 adet cevız
1 avuc sıyah uzum kurusu

afiyet olsun canım :KK16::KK16:
yumurtalarını göremedimmm :KK20::KK20:
unuttun mu yoksa yazmayıı?:KK34::KK34:

günaydın..............:KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydın ikizcimmm:KK16::KK16:
Günaydın kızlar,

Herkese sağlıklı, güzel bir hafta dilerim.:KK16:

günaydın canım, aynı dilekler benden sana:KK16::KK16:
Herkese günaydın.Sağlıklı ve daha hafif bir hafta diliyorum hepinize.
Kahvaltım
2 haşlanmış yumurta
10 zeytin
avuç içi kadar tuzsuz lor
avuç içi kadar badem
çay.
Yürüyüşe bir türlü başlayamadım.
Ben karataya başladığımdan beri,İzmir'de yağmur,fırtına durmuyor.
Burnumuzu dışarı çıkaramıyoruz.(Bereket mi acaba :)))

günaydın cnm, afiyet olsunn:KK16:
google dan lesslie yaz evde yürüyüş yapmanın keyfini yaşa.:KK34::KK34:

1 muz
1 çay bardağı fındık ceviz karısımı
200 ml süt

aaaaaaaaaaa omega 3 lerimi içmemişimmmm. hemen içiyorum. 4 x mrncp

1 litrede su içtim sabahtan beri..

afeyin bana :)))

Hosgeldin
Bende yesil cay icemiyorum tadi hamsiye benziyor :p balik balik kokuyor diye icemiyorum psikolojikmidir nedir. Yerine rezene mate ve tarcin karisimi bir cay iciyorum ben. Tavsiye ederim rezene odem sokucu mate istah kapatici tarcin her derde deva :)
ay alemsin hamsi mi:KK53:

günaydın kızlarrr:119::119::119:
yeni bir hafta bizi bekliyor.güzel başlayalım güzel geçsin.bugun kaçamak yoookkkk:KK20::KK20::KK20:tabiii yarın da,tabiii ertesi ve ertesi gün de:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:,
ayy buyuk konusmayaım ama bu hafta benım günüm var,netcem bilmiyomm:26::26::26:neyse o gün gelsin e düşünürüz:KK9::KK9::KK9::KK9:

kahvaltımm::KK56:
2 yumurtadan loxi omleti
10 zeytın
1 turp
1 kuru kayısı
3 omega3
şimdide çilekli ahududulu çay :nazar::nazar::nazar:

bugun fazla giremeyebilirim buralara,ile gidecegiz muhtemelen:KK55::KK55::KK55:
günaydın canım paylasım için tesekürler doktorlar sitesine üyeyim ama pek giremiyorum. çok faydalı olodu bende bu hafta hiç kaçamak olmasa dıye ümıt ediyorum. dün bir ısırık yanı yarım tutku yedim baska hiç kaçamak yok ama müthis bi siskinliğim var ya

ay alemsin hamsi mi:KK53:

günaydın canım paylasım için tesekürler doktorlar sitesine üyeyim ama pek giremiyorum. çok faydalı olodu bende bu hafta hiç kaçamak olmasa dıye ümıt ediyorum. dün bir ısırık yanı yarım tutku yedim baska hiç kaçamak yok ama müthis bi siskinliğim var ya

regl şişkinliği olmasın cnm?:26::26:

günaydınnn kızlarrr..

haftasonu bildirim yapamadım..biraz rahatsızdım ve internete hiç giremedim.tüm yazılanları şimdi okudum..walla ne güzel sayfalar dolusu bildirimler olmuş..çok mutlu oldum.
aramıza yeni katılan arkadaşlar da olmuş..hepsine hoşgeldin diyorum..:119:
hafta sonu bildirimleri yapamadım ama beni affedersiniz inşallah..
bu sabahki menümü yazayım:
* 1 yumurta
* 1 domates
* 2kk kadar beyaz peynir
* 5 zeytin
* 1 kupa şekersiz çay
* 1 avuç fındık

Günaydın kızlar,
Yine herkes çok güzel kilolar vermiş tebrik ederim.
Ben geçen Cuma tartıldım 59 kiloyum kilo almamışım.Haftasonunu hasta geçirdim. Gribim devam ediyor birde sesim kısıldı dün hiç konuşamıyordum.Gece sabaha kadar yudum yudum ballı zencefilli su içtim bugün sesim biraz açıldı ama hala kısık.
Sabah 1 çay bardağı ılık süt ve bir parça muz yedim. Öğlen kuvvetli yiyip akşam yemek yememeyi düşünüyorum. İnşallah akşama kadar düzelirim biraz. Yışbaşına kadar akşamları yememe kararı aldım inşallah uygulayabilirim.

afiyet olsun canım :KK16::KK16:
yumurtalarını göremedimmm :KK20::KK20:
unuttun mu yoksa yazmayıı?:KK34::KK34:

günaydın ikizcimmm:KK16::KK16:

günaydın canım, aynı dilekler benden sana:KK16::KK16:

günaydın cnm, afiyet olsunn:KK16:
google dan lesslie yaz evde yürüyüş yapmanın keyfini yaşa.:KK34::KK34:

bu sabah yemedım tatlım:26::26::26:

günaydın az tuzlu zeytinlerim.:KK56::KK56::KK56::KK56:
kahvaltımı yaptım. 2 yumurta yiyemedim ama. 1ini bile zor yedim midem bulana bulana. 2 yumurta yiyebilenleri kutluyorum gerçekten.

regl şişkinliği olmasın cnm?:26::26:

canım bilmiyorumki diycem çok saçma gelcek hepinize .normalde adet tarıhlerımi not ederdim doğum kontrol hapı kullanırken düzenli oluyo ya not etmiyordum tabiki saat gibi geliyo ya:KK1: bu ay hapı bıraktım ve ne zaman adet olduğumu hatırlayamıyorum
galiba ondan ama :26: hmm bide gecedenn beri acayip karın ağrım var rahimmi mesanemmmi bilemiyorum üsüttüm dün temizlikte diyodum kesin adet olcam ya haatta okul çıkısı dokora bile gitcektim yane :KK53::KK53:

sabah sirkeli su

1 yumurta
1 avuç ceviz badem
biraz peynir
2 lokma ekmek
1 tutam maydonoz
7 zeytin

omega 3 içmeyi unuttum eve gidince içiyim

anti oksidan kullnan varmı ya canan hoca demis ya 4 omega 1 antioksidan 4+1 al diye loxinin paylasımında vardı alsammı acep:26:

bide d vitaminini nasıl içiyorsunuz içen varmı hanı ayda 1 almalıymısız ya

Canım günaydın,

Senin en son bir kitle durumu vardı diye hatırlıyorum. Onunla ilgili bir gelişme var mı Pepeticim?

X