Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hosgeldınız,afıyet olsun,dılersenız baslangıc kılonuzu,su ankı kılonuzu ,ulasmak ıstedıgın kılonuzu ve boyunuzu yazarsanız cızelgenızı hazırlarım .

hoşbulduk canım..

başlangıç kilom bugün sabah tartıldım 71,9

ulaşmak istediğim kilo ilk olarak 65

boy 160

bi de yeşil çay yerine alternatif ne önerirsiniz ben bugün biraz koyu demleyip içtim tansiyonumu düşürdü sanki.gözüm karardı

melikecim hoşgeldin,sendemi katıldın aramıza....

masalım her eve lazım bı kızsın senı alan yasadı duyurulur

Ayy teşekkür ederim papadiyacımm .
Sevdiceğime duyurulurr

Hoşgeldin canımm .
Seni de aldık mı buraya ?
Arada benim de oluyor yeşil çay içince bazen midemi rahatsız ediyor.
1 hafta dur bakalım tekrar dene belki zararı olmaz o zaman.
Olursa da başka ödem atıcı çaylar denersin.

Stawberry buradan cevap yazayım linkleri mesaj atıyorum malum
2. linki çok inceleyemedim ama 1. için üyelik istemiyor.

masalcım evet geldim.. bakalım bundan sonra zimli bi şekilde devam edebilecek miyim

bugün midem çok kötüydü hiçbişi yiyemedim nerdeyse..

Hosgeldin
Bende yesil cay icemiyorum tadi hamsiye benziyor balik balik kokuyor diye icemiyorum psikolojikmidir nedir. Yerine rezene mate ve tarcin karisimi bir cay iciyorum ben. Tavsiye ederim rezene odem sokucu mate istah kapatici tarcin her derde deva :)

masalcım evet geldim.. bakalım bundan sonra zimli bi şekilde devam edebilecek miyim

bugün midem çok kötüydü hiçbişi yiyemedim nerdeyse..

Buraya takılıp da kilo vermemek çok zor ..
İstediğin kiloya düşersin umarım en kısa zamanda.
Çok da sıcak güzel topic zatenn .
Kendimizi pek mi övdüm ne yaptım kızlar

tamam canım bi deneyeyim.aslında yeşil çay çok faydalıydı

canım benim..inşallah öyle olur..ilk önce bi 65 i göreyim sonra 60 diyorum

melikecim hoşgeldin,sendemi katıldın aramıza....

malesef kuzucum
arkadasım tavsiye etti aysenimiz bi denemeyim didim su dogum kilom yapıştı resmen ondan kurtulmak için geldim bakalım bol şans bana
sendemi buradasın kuzucum nasıl sende faydası oldu inşallah bahsedermisin azıcık
meyveyi çok ösledim bide karnımdan sesler geldi durdu bugün gur gur ve şuanda da midem kazınıyo aclıktan dayanecem ama allahımın izniyle

Ozel mesaj atamadim 10 dk falan dedi bende buraya yazayim dedim birinci link hatali canim not found diyor digerini indiriyorum simdi baya ilgi cekici geldi bana cok tesekkur ederim.

1.lınk bende acılmadı masalım ıkıncıdede ındırılecek lınkler var sanırım benım net kotalı yarın yenı aya baslıycak yarın bakem o vakıt:))

az bıle bence

Sormak istedigin birsey olursa mesaj at ben cevaplarim neyi merak ediyorsun aslinda konuda hersey var sayfalarda ama tek tek sayfalari okumak imkansiz dedigim gibi sen bana mesaj at kitap var bende.

Çok tşk ederim samimi ilgin için.. bugün kafam birmilyon oldu,sürekli okumaktan.. ilk fırsatta edindiğim bilgileri toparladığımda aklıma takılan bişey olduğunda sana sorarım.. galiba sende 64 kilosun.. bende aynı kilodayım.. diyetten daha çok motivasyona ihtiyacım var.. karar verdiğimde olayı aklımda bitirdiğimde zaten cabuk kilo veriyorum azmetmek için sebep lazım belkide samimi insanlarla tanışmam lazım.. birazda rekabet gerekli.. :) ben zamanında 95 kilolardan 57lere kdr düştüm ama aynı motivasyonu yaratamıyorum.. belkide çok aşırı kilom olmadığı için hırslanamıyorum..

tamam canım bi deneyeyim.aslında yeşil çay çok faydalıydı

canım benim..inşallah öyle olur..ilk önce bi 65 i göreyim sonra 60 diyorum

Ufak tut önce hedefini zamanla büyüt daha kolay oluyor.
6 ay sonra incecik olursun.
Az da spor yaparsan ohh ..

Ozel mesaj atamadim 10 dk falan dedi bende buraya yazayim dedim birinci link hatali canim not found diyor digerini indiriyorum simdi baya ilgi cekici geldi bana cok tesekkur ederim.

1.lınk bende acılmadı masalım ıkıncıdede ındırılecek lınkler var sanırım benım net kotalı yarın yenı aya baslıycak yarın bakem o vakıt:))

az bıle bence

Ben de açılıyor ilk link sizde neden açılmıyor kii :26:
Asıl zayıflama oradaydı ama ..

eski bir masal sen 15 kiloyu ne kdr zamanda verdin ve karatay diyetiylemi verdin..

Benim baya bir zamana yayıldı Fatma.
Hazirandan bu yana arada bıraktığım zamanlar oldu ama sonuç olarak bu kadar zamandır.
Öncesinde tam karatay değildi Eylüle kadar ama ara öğün yapmıyor, 18-19'dan sonra da yemiyordum.
Ağustos gibi öğrendim karatayı o zamandan beri de karataya göre besleniyor sayılırım.
Kalanları da yavaş yavaş vereceğim kiloma alışarak.

tebrik ederim eski bir masal.. maşallah çok güzel kilo vermişsin darısı bizim başımıza inşallah..

tebrik ederim eski bir masal.. maşallah çok güzel kilo vermişsin darısı bizim başımıza inşallah..

İstedikten sonra oluyor hiç merak etme.
Sadece biraz dikkat biraz spor desteği.
Hele sporu hayatına sokunca vazgeçilmez oluyor, 1 gün yapmadım da bu hafta üstümde ağırlık vardı resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…