Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kahvaltım

kıymalı yumurta
1 zeytın
kecı peynırı
b.peynır
yesıllık
bır ısırık sımıt

kahvaltıya mısafır vardı sımıt pohaca sıcak ekmek ekler kıymalı borek sucuklu yumurta soslu sosıs kızarmıs patates
muhlama cıkolatalı kek vs vs vs ama ben hıcbırıne dokunmadım tek gunahım bır ısırık sımıt

0kurdanlara takıp ustune yesıl bıberle fılan cok zarıf bır ıkram oluR :KK28:

Valla yaratıcılıkta sınır yok bence de süper olur Gülcüm

evet canım ,kar cok guzel de soguk degıl:KK1:ben de sana ozendım sımdı,yuruyus yapabıleceksin:KK8::KK8:değişelimmi??:KK53::KK53::KK53:

çok güsel görünüyorrr:KK56::KK56::KK56::KK56:

çok güzel olmuş,hayırlı olsun:KK9:

emınım cok guzeldır.bu tarıflerı bır dosya yapsam iyi olacak.:KK28:sonra unutuyor ınsan

sabah kahvaltıda omlet yememe ragmen canım çekti bunu da:KK56::KK56:acıktımmı ne?:KK53::KK53:

yok yok,midem dolu,gözüm aç,her zamanki gibi:KK57::KK57:

Loxicim olur değişelimmm. Tarif dosyası hakkında haklısın ben de yazıyorum defterime güzel bulduğum tarifleri.

kahvaltım

kıymalı yumurta
1 zeytın
kecı peynırı
b.peynır
yesıllık
bır ısırık sımıt

kahvaltıya mısafır vardı sımıt pohaca sıcak ekmek ekler kıymalı borek sucuklu yumurta soslu sosıs kızarmıs patates
muhlama cıkolatalı kek vs vs vs ama ben hıcbırıne dokunmadım tek gunahım bır ısırık sımıt

oooo iradeni tebrik ederim canımm :KK9:

ben d e kahvaltımı yazayım

2 bardak az şekerli siyah çay

biberli domatesli omlet 3-4 kaşık

biraz tel peynir

1 fincan yeşil çay

ara öğün
1 elma

1 havuç

3-4 tane fındık

birazdan türk kahvesi içicem nasıl kızlar..yeni yeni düzene oturtmaya çalışıyorum..

Braıncım baslangıc kılonu,su ankı kılonu ,ulasmak ıstedıgın kılonu ve boyunu yazarsan cızelgenı hazırlarım .

Hemen yazayım.Ben daha bir kaç gün önce girdiğim için pek sistemi bilemiyorum.O yüzden kusuruma bakmayın :)
Başlangıç kilom :71,2
Boyum:1,55
hedefim:58 (aslında 60 a da razıyım ya neyse)
Henüz tartılmadığım için şimdiki kilomu bilmiyorum.Galiba cumaları tartılıyoruz.Sürekli tartılmak hatasından da kurtulmak istiyorum.Eski diyetlerimde de en çok zorlandığım konulardan biri buydu.Umarım buradaki beraberlik duygusuyla bunu aşabilirim.
Benim günün büyük kısmında oturduğum bir işim var.
42 yaşındayım
Uzun yıllar spor yaptım ama 6-7 aydır hepsini bıraktım.Çünkü onca aç kalma ve sporla ancak bu kilolarda kalabildim.Sporu ve diyeti bırakmamla da bu sürede 6 kilo kadar aldım.Zaten diyetisyenlerle ancak o kadar vermiştim.Kısır döngü yani
Şimdiyürüyüşlere başlamak istiyorum.Gerçibenim gibi uzun süre salonlarda günde birkaç saat spora alışmış bir bünyeye yürüyüş fayda eder mi bilmiyorum ama deneyeceğim.Eskiyi silip yeni bir başlangış yapmak istiyorum.Gördüğün gibi bende soru ve endişe çok en iyisi daha fazla kafanı şişirmeyeyim.Teşekkürler.

kahvaltım
1 küçük dilim börek
1 peynirli yumurta
3 zeytin
Yarım çb badem
1,5 kk tahin helvası
1 sb süt

güne kaçamakla başladım ama yazayım ki devam etmesin:KK50:

bu arada en sevdiğim kazaklarımdan biri küçücük kaldı yıkanınca, yün olduğunu unutup atmışım makineye, çok üzüldüm. bi çaresi var mı acaba:KK37:

selamm kızlar :)) dün dışardadyım sinemaya gttim menümü yazamadım hemen yazayım :)
dünkü menüm

1.öğünüm: 1 yumurta+1 bardak süt + domates peynir+ 1 avuç antep fıstığı+ 1 çatal tahin helvası :)
2.öğünüm: bulgur pilavi +1 patlıcan musakka
spor :65 dk yürüyüş
bugünkü menüm
1.öğün: 1 yumrta +1 bardak süt+ 1 tavuk budu dolapta kalmış yedim +1 avuç antep
2.öğünüm: mercimek çorbası+ salata olacak
spor : 1 sa yürüyüş (birazdan yapacağım)

Hemen yazayım.Ben daha bir kaç gün önce girdiğim için pek sistemi bilemiyorum.O yüzden kusuruma bakmayın :)
Başlangıç kilom :71,2
Boyum:1,55
hedefim:58 (aslında 60 a da razıyım ya neyse)
Henüz tartılmadığım için şimdiki kilomu bilmiyorum.Galiba cumaları tartılıyoruz.Sürekli tartılmak hatasından da kurtulmak istiyorum.Eski diyetlerimde de en çok zorlandığım konulardan biri buydu.Umarım buradaki beraberlik duygusuyla bunu aşabilirim.
Benim günün büyük kısmında oturduğum bir işim var.
42 yaşındayım
Uzun yıllar spor yaptım ama 6-7 aydır hepsini bıraktım.Çünkü onca aç kalma ve sporla ancak bu kilolarda kalabildim.Sporu ve diyeti bırakmamla da bu sürede 6 kilo kadar aldım.Zaten diyetisyenlerle ancak o kadar vermiştim.Kısır döngü yani
Şimdiyürüyüşlere başlamak istiyorum.Gerçibenim gibi uzun süre salonlarda günde birkaç saat spora alışmış bir bünyeye yürüyüş fayda eder mi bilmiyorum ama deneyeceğim.Eskiyi silip yeni bir başlangış yapmak istiyorum.Gördüğün gibi bende soru ve endişe çok en iyisi daha fazla kafanı şişirmeyeyim.Teşekkürler.

canım gül çıktı herhalde ben yaparım şimdi tickerını yeni başladın değil mi?

canım gül çıktı herhalde ben yaparım şimdi tickerını yeni başladın değil mi?

evet yeni başladım.4-5 gün oldu.Ama gruba cuma günü dahil olabildim.Gül sorunca gidip tartıldım.Pek fazla değil ama 70,5 olmuşum.Ben böyle tok olunca kilo alıyorum sanmıştım.Çok sevindim doğrusu,inşallah cumaya kadar biraz daha verebilirim.Ticker dediğiniz şu aşağıdaki çizelgemi,onu kendimiz mi değiştireceğiz kilo verdikçe,biraz karışık gibi ama inşallah öğrenebilirim.Çok teşekkürler.

menümü de bildireyim.,
1.öğün
2 yumurtadan omlet
bir avuç içi tuzsuz peynir
10 adet zeytin
6-7 badem
çay
2.öğün
1 bardak süt (sabah geç kahvaltı edince acıkmadım)
3.öğün
4-5 köfte
közlenmiş kırmızı biber
yoğurt yiyeceğim

kısşar regl haftam acayıp tatlı ıstıyo cnm uzum atıcam agzıma cevızle offf ya gecen ay boyle olmamıştım hıc

evet yeni başladım.4-5 gün oldu.Ama gruba cuma günü dahil olabildim.Gül sorunca gidip tartıldım.Pek fazla değil ama 70,5 olmuşum.Ben böyle tok olunca kilo alıyorum sanmıştım.Çok sevindim doğrusu,inşallah cumaya kadar biraz daha verebilirim.Ticker dediğiniz şu aşağıdaki çizelgemi,onu kendimiz mi değiştireceğiz kilo verdikçe,biraz karışık gibi ama inşallah öğrenebilirim.Çok teşekkürler.

mesaj kutuna bak canım yolladım nasıl kullanacağınıda yazdım

ben d e kahvaltımı yazayım

2 bardak az şekerli siyah çay

biberli domatesli omlet 3-4 kaşık

biraz tel peynir

1 fincan yeşil çay

ara öğün
1 elma

1 havuç

3-4 tane fındık

birazdan türk kahvesi içicem nasıl kızlar..yeni yeni düzene oturtmaya çalışıyorum..
Hosgeldınız,afıyet olsun,dılersenız baslangıc kılonuzu,su ankı kılonuzu ,ulasmak ıstedıgın kılonuzu ve boyunuzu yazarsanız cızelgenızı hazırlarım .

Şimdi akşam için yemek yapacağım dolma yapayım dedim ama bulgurla yapacağım bakalım nasıl olacak :KK1:

X