Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gunaydin sekerler
Dun aksami kazasiz atlattim simdi kahvaltiya davetliyiz oraya gidiyoruz...Sizden guc alayim dedim gitmeden istenmeyen yiyeceklere karsi koyma gucu:))
Caylar kahveler afiyet olsun bu arada

Son düzenleme:
Gunaydin sekerler
Dun aksami kazasiz atlattim simdi kahvaltiya davetliyiz oraya gidiyoruz...Sizden guc alayim dedim gitmeden istenmeyen yiyeceklere karsi koyma gucu:))
Caylar kahveler afiyet olsun bu arada
cevızını onceden yıyıp gıdebılırsın mesela bol sans

anladım canım çık kartopu oyna o zaman yak yediklerini al çocuklarıda

günaydın kızlarrrr
Günaydın canımmm

Gunaydın kızlar ,kahve ıcıyorum ben de
Ohh afiyet olsun burada kahve keyfi yapacağım biride yok
kahvaltımı yapayımda kahveyi tek içerim artık

Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bır muz,bır bardak sut

Eklentiler

• $a120%7E.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 43
Keyfını cıkarın kahvenın bızler varız haberımız olsun ne yer ne ıcersınız,avatarınızdakı yere ve bısıkletınıze cok ozendım ,bayılırım boyle seylere.

Keyfını cıkarın kahvenın bızler varız haberımız olsun ne yer ne ıcersınız,avatarınızdakı yere ve bısıkletınıze cok ozendım ,bayılırım boyle seylere.

Kahvaltımı yaptımm şimdi kahve keyfi sade,, bol köpüklüsünden
o fotoğraf yunan sınırına giderken çekildi edirnenin bittiği sınır yolunun başladığı yer havalar güzelleştiğinde edirneden yunanistana bisikletle gidip gelebiliyoruz ilginç bir durum ama güzel el değmemiş bakir yerler.. Meriç ve tuncada ayrı güzel
Havalar ısınınca beklerim Gül

Cok guzel ya keyfını cıkarın ,bayılırım dogaya

Bir yerde okumuştum doğrumu bilmiyorum ama yemeklerden yarım saat önce alınırsa zayıflatır, yemeklerden sonra alınırsa kilo aldırırmış ?? sizde etkisi nasıl oldu acaba?

Ben özel bir etkisini gözlemlemedim. Zaten sevdiğim için yiyorum peynirle bir çörekotu çok güzel oluyor bence bir de dereotu

canımm çok teşekkür ederimmmm.
bugün deneyeceğimmmmm nasıl olduğunu yazarımmm

Günaydın kızlar,

Güneşli ve sıcak bir Bodrum gününden merhaba hepinize. Kahvaltımı yaptım çayımı içiyorum birazdan yemekleri yapacağım (pırasa ve karnıbahar) ki bu güneşli ve harika günü kaçırmadan yürüyüşümü doğada yapabileyim. Yalnız Loxandra çok zamandır kar görmediğim için çok özendim sizin bu kar durumlarına. Ne güzel bir memlekette yaşıyoruz ya bir yerde kar var bir yerde hava günlük güneşlik. Şükürler olsun bu topraklarda doğduğumuz yaşadığımız için

Son düzenleme:
Aynen katılıyorum

Cok guzel ya keyfını cıkarın ,bayılırım dogaya
aynen Gül ufacık edirne diyoruz ama bazen yarım saat hiç insan görmeden bisiklet sürdüğümüz oluyor ormanda nehir kenarında o yüzden hiç istanbula dönmek istemiyorum 14 yıl kaldık istde dehşet bir yer insanın ömründen götürür insan büyüdüğü yeri unutamazmış ya yalan unuttum hatırlamak bile istemiyorum
katılıyorum sana carmencim bu toprakların kıymetini bilmeliyiz hele şu günlerde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…