Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım saphiraya ozel msg attın mı?

bak handanı eklemıs lısteye ama sen yoksun:44:

1. sayfadan kontrol edıyoruz.o lıstede kımler varsa onlar yazılıyor.

bugün ben de tartıldım wc den sonra sadece 600 gr vermişim bir haftada 79.3 den 78.7 ye düşmüşüm ama hala ödem tutuyorum regl olamadım hala...

moralim bozuldu sabah 5 tane hurma yedim yuh diyorum kendime, 2 yumurta, 4 ceviz, 12 zeytin, 2 mandalina, omega 3 hepsini yedim valla

öğlen yer fıstığı, fındık

akşam bulgurdan yapılmış hamsi pilav yedim şuan kuzenim bana aşure yedirmeye çalışıyor ama yemiyorummmm :))

spor yaptım ama az
sıvı tüketimi de az olu

ama bu hafta 2 kilo vereceğim görürsünüz inşallah yani :))

Selam zeynep bence haftada 600 gr gayet iyi hem de adetini beklerken..ben bu adet doneminde sabrettim tatli yemedim.bozmadim diyetimi sadece birinci gun 4-5 tane siyah kuru uzum yedim..sonucunu gordum..Bir de sana odem sokturucu cay tavsiye ederim..Ozellikle adacayi ve kekik adet oncesi odemi sokuyor ve adetini rahat gecirmeni sagliyor sabah aksam 1 er bardak icebilirsin..kuru kekik ve varsa kuru adacayini kaynamis suya kat ic..icine cubuk tarcindan da bir tane atarsan tadi daha hos oluyor...:)))

Kizlar iyi aksamlar;
Bu günkü bildirimimi yapayim
Sabah uyudum uyudum
Ögle anca kahvalti ettim...
2 yumurta
avuc ici kadar peyaz peynir cörek otlu
1 cay kasigi keten tohumu
4-5 dilim turp
2-3 dal maydanoz
4-5 dilim salatalik

aksam yemeginden yaklasik yarim saat önce
5-6 ceviz
Aksam
1 tabak Et sote
1 tabak cacik
3 gün kurusu kayisi
5 fistik

sivi 2lt. su
spor yokkkkkkk

canım saphiraya ozel msg attın mı?

bak handanı eklemıs lısteye ama sen yoksun:44:

1. sayfadan kontrol edıyoruz.o lıstede kımler varsa onlar yazılıyor.

Haftaya bende girecekmiyim acaba 2. haftam dolmus olacak ? Okudum Saphira ya bildirmem lazimmis :)

Son düzenleme:
selam kızlar dünden beri misafirlerim vardı, gelemedim.
ve burdan uzak kaldığım her gün gibi yedim de yedim.
bugün böyle kaçamak günü olsun artık napayım, yarın yeni bigün di mi

selam kızlar dünden beri misafirlerim vardı, gelemedim.
ve burdan uzak kaldığım her gün gibi yedim de yedim.
bugün böyle kaçamak günü olsun artık napayım, yarın yeni bigün di mi

canım bana birkaç saat ayrı kalmak bıle yaramıyor,bkz: bugunku menum

o yuzden her fırsatta gırmeye calısıyorum,özellikle misafirliğe gittiğimde yazıyorum buraya,kızlara söz vermıs gibi oluyorum,dayanmama yardım ediyor

maşallah annenne
annem sağlıkçı ondan sanırsam aman nazar değmesin onaaa kıyamam
saphıraya özel mesaj at tatlım söyledim ben seni mesaj attıktan sonra girersin listeye
Haftaya bende girecekmiyim acaba 2. haftam dolmus olacak ? Okudum Saphira ya bildirmem lazimmis :)
Sende özel mesaj at canım

Menümü yazayım hemencecik
1. Öğün
1 yerli muz
8 9 yeşil zeytin
1 kırmızı köz biber
idealist çökeleği
keten tohumu
3 omega 3

2.Öğün
1 tabak bulgur pilavı ama tepeleme değil
fırında tavuk etli türlü
yoğurt
9 10 küçük acı biber turşusu

sıvı: 2 litre su 1 türk kahvesi 1 yeşil çay 3 kupa beşi bir yerde
spor:4 km yürüdüm hızlı hızlı 45dk sürdü

sabah:2 yumurtadan peynirli omlet
7-8 zeytin
biraz peynir
maydonoz
1tane cennet hurması

öğlen:1kase tarhana çorbası
kefir(kendim yapıyorum)
keten tohumu

akşam:kıymalı lahana yemeği
turşu
minik bir parça pırasalı börek(loxandra bende çok pişman oldum )

2.5 litre su(ben normalde hiç su içmezdim çok zorlanıyorum)

spor:25 dk bisiklet(bisiklete binmek basenleri genişletir mi benim bütün kilom basenlerde çünkü)

menümü değerlendirirseniz sevinirim.

loxii yapma bak ne güzel kilo verdin bu hafta seni listenin üst sıralarında görmek istiyorum o kadar misafirlikten kazasız kurtulduktan sonra

menün gayet iyi canım bisiklet konusunda bir fikrim yok ama benimde bacaklarım çok kaslı buz pateninden sanırım en iyisi yürüyüş yine tabii ona üşeniyorsan bin yine bisikletine ama yürüyüş en azından kas yapma ya da kalınlaştırma riski olmayan bir spor

ben de geldim hemen yazdım ki, yarında böyle devam etmeyeyim.
yasaklardan yiyince kendini tutmak daha da zorlaşıyo çünkü

kuruyemiş bayağı tok tutuyor ama bende sivilce yaptı
o yüzden yemiyorum bu arada avatarımdaki resim bana ait düşündümde bisiklet basen yapsa bende yapardı

genelde yürüyorum ama bugün canım istemedi hadi bisiklete bineyim dedim benim bacaklar ve kalça kas değil canım bildiğin yağ:))

ben de geldim hemen yazdım ki, yarında böyle devam etmeyeyim.
yasaklardan yiyince kendini tutmak daha da zorlaşıyo çünkü
Doğru o yüzden ben pcyi hiç kapamıyorum evdeyken sürekli bir bbg modu var
genelde yürüyorum ama bugün canım istemedi hadi bisiklete bineyim dedim benim bacaklar ve kalça kas değil canım bildiğin yağ:))

olsun o zaman önce yağları eritir kas yapmaya başlarsan bırakırsın

merhaba arkadaşlar bugün çok yoğun bir gündü yeni oturabildim.ve hemen menülerimi yazayım

1.öğün

10 zeytin
1 avuç çökelek
1 kk beyaz peynir
1 muz
1 bardak süt
1 çay bardağı fındık fıstık ceviz karışımı
3 gün kurusu
kuzukulağı

2.öğün
ızgara lüfer
bol salata soğan salatası
roka

3.öğün
3 kurutulmuş dolma biber bulgurlu
1 kase yoğurt
bol yeşillik

kızlar yarın misafirim gelecek menüde iyi ama bu kadar güzel tatları hazırlayıp da yememeği nasıl başarıyorsunuz? diyete başladıktan sonraki ilk davetim.zaten şu ev gezmelerini bırakmak lazım çık dışarı yemeğini de rahat rahat seç:))evli ve de çocuklu olunca ev gezmeleri daha yoğun oluyor haliyle bakalım yarın ki ilk daveti nasıl atlatıcam.insanlara bişeyler hazırlayıp kendimiz yemezsek ayıp olmazmı?ya da ne bileyim yenilebilir şeylerden alırız tabağımıza olmazsa?aman çok zor bir durum önerilerinizi bekliyorum.

bu arada sonunda ben de listeye girmişim oleyyyyyyyy artık cumaları tartılıcam ayyy artık daha dikkatli olmam lazım heyecanlandım yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…