Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar

ıkıncı ogunum

mangalda tavuk kanat
pıyaz,acılı ezme,1sekerpare

1 saat yuruyus

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım,cicilerinizi de güle güle kullanın iyiniyetlim
dün de kociş bana süpriz yaptı.arkadaşımın nikahı için altın bakarken alyansımı yeniledi,çok güsel oldu

herkese iyi akşamlar
dün nikahtaydık çok güzeldi.bugün evimize geldik geri,2 gün sonra yeniden annemlerde oliciz inşallah.kurbanımızı orda kesicez...
geçmişi fazla okuyamadım,çünkü akşamüzeri eşim zorla balık yedirdi,hala midem bulanıyo
:120::120:sevemedim gitti şu balığı
sanırım asyaates gelmiş,propycille de konuşmuş.allaha şükür iyiymiş,inşallah zamanla daha da iyi olur

leylakım hosgeldın yenı alyansını gule gule kullan eskısı baya bı bol oluyodur artıkkurbanınızı allah kabul etsın sımdıden.bayram heyecanı ve hazırlıkları ıyıce arttı ne guzel

slm kızlar nasılsınz bakimmm

iyiniyetlimm evlılık yıldönumunuzu kutluyorum canımm

asyaatesım basarılar dılıyorum takımınıza

sersum leylak papadıya fıcans iğne oyası ekmek hepinizee slmm

dıyetsız gun lere devam ne yazıkkı toparlıyamıyorummm

Allah kabul etsin
Ne giydin nikahta

2.öğün : 18 :00
1.5 tabak tuzlu kısır ( salça tuzluymuş ona rağmen yedim o kadar:26::26: bendeki mideye hayranım zaten )
çekirdek
bol çay
yeşil çay

su:3 lt
yürüyüş : Allah affetsin yine yok

sabah:
peynir
sucuklu yumurta
ceviz
3 zeytin
domates
erik marmelatı

öğlen:
5 adet ızgara köfte
1 bardak vişne suyu
1 dilim yaşpasta
1 adet sütlü türk kahvesi

akşam:
fındık badem ceviz
1 elma

leylakım hosgeldın yenı alyansını gule gule kullan eskısı baya bı bol oluyodur artıkkurbanınızı allah kabul etsın sımdıden.bayram heyecanı ve hazırlıkları ıyıce arttı ne guzel

hoşbuldum canımcımsağol canım,eski alyansım 2 kere daraltılmıştı zatenyine de bol geliyodu.dün alırken özellikle sordum numarasını 16 dan biraz küçük dedi kuyumcu.eski yüzük ölçüm 21 di papadiyam
amin canım hepimizinkini kabul etsin
evet ya bu güzel telaşları ve hazırlıkları çok seviyorum ben

merhaba canım,neden motivasyonunu kaybettin acaba:44::44:
Allah kabul etsin
Ne giydin nikahta

sağol canım....
aldığım elbiseyi giydim canımcım
ama eşim yine kıskançlıktan çatladı

öle bi kaybettımki yerlerdeyım acayıp saglıksı zbeslenıyorumm ama hayırlııs ne dıyem yuzugunde hayırlı olsun ınsallh cnmm

slm kizlar anca zaan bulabildim once yediklerimi yazayim sonra sizleri okuyacagim. En sonunda regli olbildim karataya basladigimdan bu yana cok duzenliydi ama bu ay diyeti bayagi bozmustum reglimde 7 gun gecikti aslinda benim cok fazla miyomum var tedavi olmaliyim ailegecmisimiz pek iyi degil ama ben 2 yildir ihmal ediyorum. Gelelim yediklerime sabah, sucuklu yumurta peynir ceviz domates cay oglen, 1 kase corba 1 kase yogurt 1 avuc ceviz aksam, 1 tabak kereviz yogurt 2 dilim kek. bu aralar hamur islerine hayir diyemez oldum omega 3 leri aksatiyorum tuzu normal tuzdan tuketiyorum olmuyor tabi neyse birazda sizler ne yapiyorsunuz ona bakayim

günaydın dostlarım
2 yımırta
1 kaşık kuymak
badem
3 kaşık sarmısaklı köfte(kızımın kalanı,normalde yimem )
nane kaynattım içiyom şimdi

bugün temislik yapıcam

Kolay gelsin canım:)

Canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun , nice mutlu seneler

kahvaltımı bitirdim..brunch oldu biraz bu kahvaltı..
ilaveten 1 avuç kadar kocişimin getirdiği ıscak pide ve 2 dilim elma yedimm

şimdi de kahvemi içip temisliğe başlıyacam..

Afiyet olsun canım, temizlik için de kolay gelsin

Geçmiş olsun iyiniyetlim

Dilekolay canım mithiş bi irade harikasın
Canım sağol sen de dön aramıza menü bildir toparlan artık

Senin kocan daha çoookkk kıskanacak canım benim çatlasın

Yüzüğünü mutlulukla takarsın canım inş. Kurbanınız da hayırlı olsunşimdiden
Propycilin iyi olduğuna sevindim özledik onu da.

Canım sen de güle güle kullan yüzüğünü

kızlar 2. günüm bitiyor
ara ögün: yarım bardak taze fıstık

öğlen:1 kibrit kutusu tahin helvası canım cok cekti:)
yarım ceviz kadar beyaz peynir ne alaka demeyin alısverişten aldığım seylerden inanılmaz yiyesim geldi:)

aksam yemeğini 18.30 da yedim
1 avuc yagsız ızgara tava da kızarmıs dana söğüs(et bile olsa tadı tuzu yoktu:))
yeşil salata limonlu z.yağlı
2 kasık yoğurt
2 tane kendi yaptığım domates tursusu

yanlız saat 9da kaçağım oldu, eşime peynirli tortellini makarna yapmıstım, 3 adet tattım ondan

Selam canım

Artık yeni bir başlangıç yap, biryerden tekrar başla canım, bırakma

kızlar yarın dişlerimi yaptıracağım için aksam sadece en fazla corba içerim diye düşndüğümden öğlen için yanıma götürmelik yemek yapıyorum, tavsiye ederim hem lezzetli hemde hafif

taze fasülyeyi ayıklayıp ister bütün ister bölerek haslayın,içine tuz ve bir küp şeker koyun, ben kolay pişsin diye böldüm
suyunu süzün, soğumaya bırakın
aslında tereyapında hafif bir ceviriliyor ama ben bu kısmını yapmıcam
üstüne sarımsaklı yoğurt ve cok az salcalı kızarmıs tereyağı dökün,üstüne pulbiber

cok hoş hem hafif hem lezzetli bir yaz mezesi, bu arada sarımsağı yazarken dişciye gitmeden önce yememem gerektiği aklıma geldi, neyse aksama yerim ben de :))

Canım linke baktım, inşallah başarılı olursunuz, resminden de olsa seni tekrar görmek güzeldi canım
canımcım fotoğrafla yetinme görüşelim tekrardan bende özledim seni
Asya hoşgeldin canım. Özlettin gerçekten kendini. Yarışma için Allah yardımcınız olsun diyorum.

Pazartesi İstanbul'a gelecekmişsin. Anadolu yakasına gelecek misin? Bak bi latte ısmarlarım sana
canım benim malesef Avrupa yakasında olacağım. Olmazsa olmaz Taksim ve İTÜ Ayazağa kampüsünde olacağım.Keşke vakit olsa da görüşsek

Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun iyiniyetlim Cicişlerde alınmış ohh sefan olsun
Boğazın içinde geçmiş olsun canım, dikkat et geçiş dönemi tehlike oluyor.Nazar değmiş atom karıncamıza

benim de boğazım hala kötü tatlım..geçmiş olsun sana daa..

akşam kulaklarınızı çınlattık çınladı mı kısss
Aaaaa sersumum çok geçmiş olsun Dün dikkatimden kaçmış hasta olduğun kusura bakma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…