Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın dostlarım
2 yımırta
1 kaşık kuymak
badem
3 kaşık sarmısaklı köfte(kızımın kalanı,normalde yimem )
nane kaynattım içiyom şimdi

bugün temislik yapıcam

Ne güzel bir diyet bu yahuuuuu! Her sabah kalktgmda 200 300 gr gidiyorum cok eğlenceliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

Sabah kahvaltımm menemen , 2 parca peynir , 1 gün kurusu ,6 siyah zeytn , 4 bütün ceviz , bi gıdım cok minikk mini minnacık tam bugdy ekmegi kızarms menemene bandım nasıl oluyo die :))))) bugun spora gitmedim birazdan cıkarımmm

İyi pazarlar karatay çıtırlarııııı

Çıtırığım Asyamın fotosuna bakayım bi

Dün bizim evlilik yıldönümümüzdü Kociş beni yemeğe götürdü ciciler aldı
Ben de kocişe aldım çok yakışıklı oldu kocacım
Boğazım hafiften yokluyordu biraz soğuk su içtim yemekte şimdi hastayım:95::95::95: temizlik yapacağım sıra hiç olmadı:95::95::95::95:
Boğazım kötü kızlar sesim karga gibi adaçayı ıhlamur karışımı çayımı içiyorum

Mutfak camlarını sildim giriştekini de sileceğim şimdi

Son düzenleme:
günaydin..
1. ogunum saat 9.30 gibi bitti
4 kedidili biskuvili tramusu
kahve
1 muz
yarim avuc kuru uzum
yarim avuc badem
bugunluk boyle oldu kahvaltim:)

datlım yıldönümünüz kutlu olsun..daha nice nice yılları sağlıkla kutlayın inşallah..

ohh ciciler de alınmış yemekler de yenilmiş ne güsel..

benim de boğazım hala kötü tatlım..geçmiş olsun sana daa..

akşam kulaklarınızı çınlattık çınladı mı kısss

kahvaltımı bitirdim..brunch oldu biraz bu kahvaltı..
ilaveten 1 avuç kadar kocişimin getirdiği ıscak pide ve 2 dilim elma yedimm

şimdi de kahvemi içip temisliğe başlıyacam..

Kolay geçmiyor zaten Şifayı kaptık Sana da geçmiş olsun datlum
Çok yorulmuşum yalnız dün.. Alışveriş yapacağız diye Akhisara gittik orası küççük geldi bise Ordan balıkesire gittik.. Git git yol bitmedi
Eve gelince de yorgunluktan saat 10 a doğru uyuyakaldık.. kulaklarım çınladıysa da duymamışımdır Yanımızda da vardı en çok yavrum yoruldu o sızdı kaldı zaten Kıyamamıştım bakıcısına bırakmaya ama iyi de oldu evdeyken yorulmak bilmiyor
Biraz kendimi iyi hissedeyim okuycam datlum:112:

kahvaltımı bitirdim..brunch oldu biraz bu kahvaltı..
ilaveten 1 avuç kadar kocişimin getirdiği ıscak pide ve 2 dilim elma yedimm

şimdi de kahvemi içip temisliğe başlıyacam..

Ben de gidiyorum canımcım perdeyi attım makinaya camı sileyim kolay gelsin sana da

yavrum çok yorulmuştur..kıyamam.. neyse cicilerin hatrına

evet canım iyileşmesi zor oluyor..

Ben de gidiyorum canımcım perdeyi attım makinaya camı sileyim kolay gelsin sana da

sana da kolay gelsin canım..

kızlar bugün 2. günüm

ac karnına 10dk kondisyon bisikleti yaptım

kahvaltım:
1 avuc taze fıstık içi
2 çeri domates(tuzsuz)
2 ufacık salatalık(tuzsuz)
1 kibrit kutusundan biraz az peynir
4 zeytin
1 muz
bol su ve şekersiz çay

kahvaltı sonrası 30 dk kondisyon bisikleti ve son ses müzikle dans

ben sevdim bu işi, insallah kilo da veriririm

kasapa dana sögüş almaya gidicem, kasaba küfür gibi olucak bir avuc içi kadar yeter fazla verme demek ama ne yapayım, kilo vermem lazım hem de cok acil kasap amca

mide sorunun varsa ayran tavsiye etmem bu saatte canım..süt iç bence..benim midemi çok ekşitiyor ayrann:120::120::120:.. iyi geceler..
Sersumcum süt içimi daha çok eziyor o yüzden ayranı tercih ediyorum.Tavsiyen için sağol.Allahtan midem çok sağlam.Öyle ekşime falan pek bilmem.

Mutlu ve daha uzun yıllar olsun
Camlar içinde kolay gelsin

1.öğün : 11:00
2 kk yumurta
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
3 gün kurusu
1 incir
peynir
domates
maydanoz
roka
biber
8 zeytin
adaçayı

Son düzenleme:

Nice mutlu, huzurlu yıllara iyiniyetlim. Cicileri de güle güle kullanın. Azıcık dinlenebilsen çabuk toparlanabilirsin ama tam da bayram öncesi biraz zor galiba Neyse, geçmiş olsun canım.

Eki Görüntüle 537257

ben orada olmak istiyorummm...
çok güzel ama dimi kısslarr...

BEN DEEEE... Amma 2 günden sonrası bayar beni... Gıcık bi tipim ben ya...

Asyaaa... Bak bunlar da suyla enerji üretiyormuş kız:)))

Sersumcum süt içimi daha çok eziyor o yüzden ayranı tercih ediyorum.Tavsiyen için sağol.Allahtan midem çok sağlam.Öyle ekşime falan pek bilmem.

Bana da ayran daha iyi geliyor. Tok tutuyor beni. Midem de sağolsun işkembe gibi olduğu için, sorun çıkmıyor:)

evet datlum..kulaklarınızı bayaa çınlattık asyamla..olsun artık bidaha sefere inşallah

listenin tenha olması ilkdefa benim işime yaradı.3. olmuşum beyaaa..

Aynen, ben de o sayede 1. oldum zaten:) Asya yarın İstanbuldaymış. Yakalasam da burda bir latte ısmarlasam ona... Bak o zaman nasıl kulaklarınızı çınlatıyorum

Nice nice yıllara İyiniyetlim;
Çok acil suda eriyen C vitaminlerinden al.Günde 2-3 tane bunlardan iç.Seni ayakta tutar , üzülme...
Ben Cuma günü 6 tane cam sildim (hepsi yere kadar) , tüm perdeleri yıkadım ve bana ödül olarak dün yağmur yağdı :) Zaten yılda iki defa yapıyorum bu işi.O da heder oldu gitti.Burdan tüm temizlik yapan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum.Fazla yıpratmayın kendinizi.Ertesi gün yine heryer toz oluyor nasılsa..Ya da en azından İstanbul'da durum böyle maalesef...

Mutlu ve daha uzun yıllar olsun
Camlar içinde kolay gelsin
sağol ekmeğim inş.
1.öğün : 11:00
2 kk yumurta
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
3 gün kurusu
1 incir
peynir
domates
maydanoz
roka
biber
8 zeytin
adaçayı
seni koccamaaan öpüyorum baakk istikrarın kaçamak yapmadığın için
Sağol Oyammm azar azar olduğu kaa temizlerim ben de:112:

Ben bugün 4 cam sildim.. mutfak-giriş-salon(2) perdeler de yıkanıp takıldı
Diğerlerini accuk iyileşince yaparım bi de yağmur yağar hafazanallah doğru diyosun canım ama bayram temizliği olmazsa olmazlarımızdan
Birdycim sağol adaçayı ıhlamur karıştırıp içine limon sıkıyorum + elma sirkeli ılık su içiyorum işe yarar inş.

Son düzenleme:
senin adına sevindim canım.. benim midem berbat..

inşallah buluşursunuzbizim yerimize de için birer latte
neyse bu sefer sevinelim bahaneyle sen 1. ben 3.

2. öğünüm..

5-6 adet küçük istavrit
2 mercimek köfte
2 kaşık sulu köfte

çay çayy...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…