Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canlar , karnım acıktı.Bi ayran içip yatıcam.Öptüm hepinizi.İyi geceler...

Canım linke baktım, inşallah başarılı olursunuz, resminden de olsa seni tekrar görmek güzeldi canım

Canım ben ilk ay 5 kilo verdim kalanı da yavaş yavaş gitti, merak etme sen de verirsin

Ellerine sağlık afiyetle yiyin

Herşey gönlünce olur inşallah canım

varım canım olmaz olur muyum communication bölümünde 3. kişiyim

tamam sersumum sana bırakıyorum cezalarını
bırakamam ki girmediğim her gün aklım sizde kalıyor
canlarım ben artık kaçıyorum çenem düştü bu gece leptininiz bol olsun

Sana da iyi geceler asyam

cümleten iyi geceler hanımlar,ben yatayım

İyi geceler canım

Son düzenleme:
kısslar ben de kaçar..hepinize iyi geceler bol leptinler..

iğneoyam fırçalama cevaplarını yarın okurum. geçmişi okuyon besbelli.. seni de öpüyom bebeemm

İyi geceler kızlar ..

hala gorumcemde misafirlikteydim ..

1. Öğünüm : 1 elma , biraz kabuklu fıstık , peynir , zeytin , kahve , su

2. Öğünüm : 1 lahmacun , bir çay

3. Öğünüm : tavuk ve salata
Aksam çay yanına incir hurma ve tuzsuz fıstık yedim :18:
gorumcem turkiyeye taşınacak ona yardım ettim tum gun in çık merdivenleri Ayaktaydim iyi spor yapmış oldum.

zaten hepimiz bulabildigimiz kadar uyguluyoruz bu diyeti..ama becelin yaglari margarin hic tavsiye etmem..onun yerine aycicek yagi kullan daha saglikli..bben kaliteli bir markanin aycicek yagini kullaniyorum genelde yemeklerimde..
i

Tereyağ ve sızma zyağı dışındakiler, ısıya maruz kalınca trans yağa dönüşüyor. Zinhar yemiyor, yedirmiyoruz

Hülyacım, iyi yolculuklar. Haberlerde de Antalya'da fırtına falan diyordu galiba. Eşim zaplarken kulağıma çalındı. İnşallah yanlış duymuşumdur.

Herhalukarda sevdiklerinin yanında olacaksın. Bol bol dinlen, eğlen, kaçamaksız, bomba gibi dön inşallah.

Eki Görüntüle 536933

yımırtacı kısslarr hepimize gelsin..

Öldüm, öldüm gülmekten:))))))))))))

Asya hoşgeldin canım. Özlettin gerçekten kendini. Yarışma için Allah yardımcınız olsun diyorum.

Pazartesi İstanbul'a gelecekmişsin. Anadolu yakasına gelecek misin? Bak bi latte ısmarlarım sana

iyi geceler kizlar..
muhabbet koyumus mas..
benimde 3. ogunum 18.30 daydi
1 tabak pirasa yemegi
yogurt
yarim avuc badem

tramusu yaptim yarin kahvalti niyetine yemeye niyetim var:))

Allah sabır versin melek. Karatay'ın ve buranın sana iyi geleceğine eminim. Ben Nisan-Mayısta 2 ayda 10 kilo verdim. Şimdi tekrar başladım. Bir 10 kilo daha vermek istiyorum. En kısa sürede, sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini.

ben yarın onları birebir fırçalarım sen merak etme

bırakma tabiisii..

ahanda tam çıkıyodum iğneoyam gelmişş..nirdesin sen bakemm..

önce severim sonra döverim gibi oldu beyaa..

Bildin, geçmişi okuyodum, Seni de , Asyamı da kaçırdım(. Dün düğündeydik, bugün de kayınvalidede... Yeni geldim. Geldiğim gibi de fırçayı yedim, oturdum Bu hafta hep böyle geçti zaten... Listede 1. olmuşum ona bile sevinemedim ağız tadıyla:))) Bu arada liste ne kadar tenha yahu...

pampişim hoşgeldin datlumm..

hosbuldum bıdenemm

dun gece muhabbetın yıne dıbıne vurmussunuz asyam cıtırımda gelmıs ozlemıstık valla yarısmada basarılar dılerım ona ve takım arkadaslarına.fotosunuda gordum cok seker

8de uyandım cocukları kahvaltı ettırdım bende yaptım kahvaltımı sımdıde bol bol cay ıcıyorum

kahvaltım

2 yumurtalı peynırlı omlet
6 zeytın,bpeynır,cevız
ceyrek elma,omega3
kt yogurt,çay

hepınıze guzel bır haftasonu dılıyorum

evet datlum..kulaklarınızı bayaa çınlattık asyamla..olsun artık bidaha sefere inşallah

listenin tenha olması ilkdefa benim işime yaradı.3. olmuşum beyaaa..

evet ben de fotosunu gördüm canlı canlı sohbet ettik çıtırımla..

kulaklarınız çok çınladı mı bakem
afiyet olsun datlumm..

pampişim günaydınn...

kocişim arkadaşlarıyla kurbanlık bakmaya gitti..biz de kahvaltı hazır bekliyoz..

kahvaltımı yaziimmm..

yımırta salatası
domatesli biber kavırma
sucuk
salata
peynir zeytin
okaaaa

yine wc sorunum var ben de şimdi form çay içiyom beklerken

günaydınn , güzel bir gün geçirmenizi diliyorum sersumcuğum WC sorunu için kuru incir birebir, bol su ve inciri dene

günaydınn , güzel bir gün geçirmenizi diliyorum sersumcuğum WC sorunu için kuru incir birebir, bol su ve inciri dene

sana da günaydın taklım..incirim yok maalesef..burda da ha deyince birşey bulunmuyor..kaysı yiycem artık

gunaydın sersumumkurbanınızı sımdıden allah kabul etsın bıdenem.wc sorunu zaman zaman hepımızde oluyo bol su keten tohumu kayısı ıncır sebze yemeklerı bıberıye cayı ılk aklıma gelenler

gunaydın sersumumkurbanınızı sımdıden allah kabul etsın bıdenem.wc sorunu zaman zaman hepımızde oluyo bol su keten tohumu kayısı ıncır sebze yemeklerı bıberıye cayı ılk aklıma gelenler

sağol bebeemm..
anlaşamamışlar ama geliyor..bakalım noolcekk:44:..Allah herkesinkini kabuletsin..

kaysı yiycem ben de tatlım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…