Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar bu arada aklıma gelmişken yazayım: ben spora başladım
haftada 2 gün pilates,
1 gün crunch(karın kaslarının çalışmasını baz alan bir spor programı pilates gibi ama karın kaslarına biraz daha yükleniyor)
1 gün high-low aerobics(30 dk hızlı tempolu latin dansı hareketleri ve ardından 20 dk sıkılaşma,esneme hareketleri) yapıyorum.
Spor saatlerimi de ders arasına veya ders çıkışına aldım ki gitmeye üşenmeyim ve gidecek vakit bulayım. Gerçi okul gezileri nedeni ile ilk bir kaç seansı ektim ama toparlıycam kendimi en kısa zamanda.
Spor gerçekten çok iyi geliyor.Hem vücuda hem ruh halimize. Tüm stresim gidiyor

o yarışma da fena değilmiş ama büyük riske girsen iyiydiseni de görmüş olurduk

yarışma için sana ve takımına başarılar canım..

sağol bebeemm..biz de sizi hiç unutmuyos..arada da olsa gel çıtırım..

ben de çok güldüm sizle paylaşayım didim.. annene de çok selam canımm

Sağol canım benim bizim de tek sorunumuz zaten reklam değerimizin olmadığı düşünülmesi.
Solar Decathlon China 2013 Team Turkey
Solar Decathlon Team Turkey | Facebook
ilgini çekerse bu adresler ile takımı takip edebilirsin. Malesef uluslararası bir yarışma olduğu için ingilizceyi kullanıyoruz

o yarışma da fena değilmiş ama büyük riske girsen iyiydiseni de görmüş olurduk
canımcım beni görmek istiyorsan ayarlarız bir buluşma görüşürüz.ben propycil ve ficans buluştuk bu yaz, çok güzel anlar yaşadık

sağol sersumum. annemin de sana selamı var, o da çok merak ediyor arada soruyor gir ne yapmış kızlar bak diyor

arkadaslar merhaba bende bugün kısmetse karatay diyetine basladım, 66 kiloyum ve 2.5 ayda en az 8 kilo vermem lazım

ama ben yumurta asla yemedim ömrüm boyu hiç sevmem, kahvaltı da yumurta yemedim, gündüzde dısarda olduğum için aynen uyamdım malesef ilk günden diyeti değiştirdim, ama ekmek yemedim, öğlen tavuklu salata yedim, aksam salata ve 1 bardak kuruyemiş yedim, aclık fazla hissetmedim ki hocanın dedikelrini aynen yeseydim tıka basa bile doyardım sanırım.20 dk evde aeorobik bisikleti var onu kullandım

insallah devam edebilirm cok diyet arastırdım ama bana en makul bu geldi, isvec diyeti cok tehlikeli gibi geldi, dukan biraz sacma geldi vucudun dengesi bozulaacak gibi geldi, ama bu diyet gayet mantıklı ki benim gibi ekmeği cok seven birine tek kusur meyve olmaması, nasıl dayanıcam bilmiyorum,hadi bakalım

bu diyetle yaklasık ne kadar kilo verdiniz bana kısaca yazarmısınız benim için cok büyük bir gaz olur lütfen

Selam bebişkolar;

Ay bugün pek hamarattım sormayın : ) Dün pazara gittim ya sabahleyin hemen sebzeciklerimi yıkadım, ayıkladım, doğradım pişiridim.. Evin her bir tarafını miss gibi yemek kokuları sardı. Sonracıma onları böldüm dondurucuya attım…

Şimdi kızlar buğday aşı çorbası var , ayran aşı diye de biliniyor. Karataycıyıs ya yiyebiliyoruz. Buğday aldım. Çokça haşladım paketlere böldüm…

Pırasayı güzelce kavurdum. Paketlere böldüm. Çıkartıcam üstüne yumurta kırıp yicem…

Karnabaharı haşladım onu da paketlere bölüp dondurucuya attım.

Haaa bu arada size süper bir tarif vereyim.. Sitemizden buldum. İlk kez denedim süper oldu…

YALANCI BULGUR PİLAVI

Taze karnabaharı(haşlamadan) rondodan geçir. Unufak olcak.
Tavada tereyagını kızdır içine soğan , sarımsak at şöyle bir evir çevir..
Sonracıma üzerine yeşil biber koy ve çevirmeye devam.
Biberler hafif sotelenince rendelenmiş domates ya da az sulandırılmış salça koy.
Karnabaharı da at üstüne çevir de cevir.
Güzelce sotele sonra altını kıs kapağını kapat.
***Karabiber ve tulum peyniri ile servis yap.

Beybim hoş geldin .. Meyve yok değil canım ama kararında mesela ben günde bir tane meyve yiyorum... Sen de oyle yapabilirsin. Ama şeker ve ekmek konusunda çok katı. Yumurta yerine muzu deneyebeilirsin..

Son düzenleme:
aramıza hoşgeldin.. başarılar..ilk sayfaları okursan senin için çok faydası olur..ama takıldığın yerde biz de devreye gireriz

yumurtasız çok zor olur ama:26::26: ..karatay deyince ilk yımırta akla geliyor çünkü :26::26:

ellerine sağlık..yaptıklarını sağlıkla tüketin inşallah canım..
tarif çok ilginç..güzel olur sanırsam..deniyeceğimm.

sağolun kızlar:))

malesef yumurta yemek benim için imkansız derecede zor ama yumurta yerine muz iişini cok sevdim, çünkü dün aldığım muzlar sabahtan beri bana bakıyor,muza bayılırım cünkü

eski sayfaları okudum ama topik cok uzun olunca ne kadar kilolar verilmiş acıkcası pek göremedim, 3.5 ay önce doğumda kızımı kaybettim o yüzden kilolarımı hemen verip bir an önce hamile kalmak istiyorum,umarım bu diyet benim imdadıma yetişir

başın sağolsun canım. üzüldüm..

Allah sana ve tüm isteyenlere hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Takip edicem canım.İng. sorun olmaz.Şimdi eşimle de konuştuk bu haber olma işlerini.Eskiden uluslararası platformlarda , bilim-proje dallarında yarışan , dereceye giren çocuklarımızı-gençlerimizi görürdük Tv de.Kaç yıldır yok böyle haberler.Ne çok şey değişti...
Yine de moralinizi bozmayın.Sizin gibi kıymetli insanlarla gurur duyan küçük bir azınlık halen mevcut...

Başın sağ olsun canım umarım her şey istediğin gibi olur

başın sağolsun canım. üzüldüm..

Allah sana ve tüm isteyenlere hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

sağol canım dostlar sağolsun

en kısa zamanda tüm isteyenlere Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…