Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam kızlar

nasılsınız

sabah kahvaltım küçük bir krep , 1 yumurtadan peynirli omlet

sonra hastaneye gittim, kan verdim , genel kontrol amaçlı

öğlen bir arkadaşımdaydım,yediklerim 1 pide , ayran, salata, yemediklerim tiramisu, yaşpasta

öğleden sonra kızımın arkadaşının doğum günündeydim, sadece çay içtim, yemediklerim yaşpasta

akşamüstü kızımın başka bir arkadaşının doğumgünündeydim, yediklerim kısır,1 kaşık patates salatası, yemediklerim poğaça , yaşpasta

böylece günü kapattım

ayrıca sabah 45 dakika yürüyüş yaptım

harikasın

evet gun icinde firsatim olmadi ama cocuklari yatirmadan yaptim yinede lesli ile 3 mil46 dk..
100 yanlara egilme
100 bacak cevirme
30 ters yarim mekik
cok zor sartlar altinda tamamladim sporumu:)) kucugum ustumde biseyler istiyo arada aggzina mamalar atiyorum..beni goren deli der:)))mutluyum ama spor yaptigim icin:)
herkese iyigeceler
boll leptinler..

sporun çok güzel canım

Yalan dünya ve plates nasıl canım:112:

Bugün orucumun 3.günü idi.. 5 gündğr yürüyüş 3 gündür de spor yok + wc de olmayınca bugün bööle oldu
Senin regl bitince ne kaa gidecek bakam kilon yaz bise

Canım Allah kabul etsin orucunu, bitince devam edersin pilatese, bugün ben de yapamadım pilates

sütlü kahve ve yalandünya
Behsat Ç ye az kaldı

Ben de şimdi açtım Behzat Ç yi ,uyuyakalmazsam seyredeceğim

Son düzenleme:
Merhaba , iyi akşamlar kizlar ......... Nasilsiniz ???

kilo verebilen herkezitebrik eder , devamını dilerim .. Veremeyenler , benim gibi takılır kalanlar icinde bol bol sabır diliyorum ..

bugun minik bi kaçamak yaptım keçi sütünden dondurma yedim . 1 saat yürüdüm .
Bugun misafirlikteydim ..

2. Öğünüm :

1 çeyrek doner
bol salata zeytinli
bir kaç patates (kızarmış)
bi kaç kasık yoğurt
su

ve yemekten sonra çay .. Şimdide sizleri okuyacağım İyi geceler kuzlaaaaar

Tebrikler canlar ...
eline saglık canım ... Liste cok guzel olmuş ..

Selam beybiler;

Bugün yani dün oldu : ) Pazara gittim tazecik sebzeleri meyveleri aldım. Hepsini güzelce yerleştirdim.

Akşamı Karatay’ a uygun hafif bir yemekle atlattım. (Izgara tavuk, mercimek corbası , tuzlanmış domates ve peynir )

Sonracıma spor salonuma gittim yürüdüm, yürüdüm P.narlaaaaaaaa yürüdüm : ) ( hasta oldum o reklam müziğineeeee)

Mis kokulu jellerle duşumu aldım. Sonra güreşe girecek gibi yağlandım, yumuşacık oldum aman pek mutluyum… Yeşil çayımı içiyorum şimdi…

***Mutluyum , mutlusun, mutluuu...

İyi geceler kızlar... Hoşgeldin dileklerinize teşekkür ederim Hoşbuldum :) Kilo veren tüm arkadaşları tebrik ederim... Nete fazla giremediğim için çok yazamıyorum bu ara bayram telaşıda geçsin daha fazla katkıda bulunacağım... Bu gün tartıldığımda 72 kilo çıktım. Yavaş ama emin adımlarla ilerlemek geri almamk istiyorum... ilk hedef 65 kilo son 3 senedir 65 ininp inip çıkıyorum ondan sonraki asıl hedefim 60 kilo olmak. En son ne zaman 60 kiloydum unuttum belki 17 sene önce olabilirim hatırlamıyorum bile.. Çok uzun zaman geçti ama 2013 ve sonrasında zayıf olmak istiyorum.

dünkü menüm

sabah
1 dilim tam buğday ekmeği,4 çatal lor, şeftali komposto 4 kaşık

öğle
kıymalı kabak 5 kaşık,şeftal komposto 2 kaşık, yarım dilim tam buğday ekmeği

ara
bir kaç tane bisküvi,limonlu soda

akşam
kıymalı makarna 1 porsiyon, bol salata,karışık turşu

kitap:yıllar geriye dönse
spor:60 dk yürüyüş

gunaydin kizlar..
3 gundur 50 -55 dk lik spor yapiyorum fakat kiloda inis yok..spora basladigim kilodayim hatta artida..cok arastirdim spor yapaanlarin artiya ciktigini diyet yapanlarin kilo verdigini okuhdum..uff spor yapmayi seviyorum ama kilomundq indigini gormek istiyorum.. o yuzden artik haftada 3 gunden fazla spor yapmama kaari aliyorum .. umarim dogru yapiyorumdur..
bu kadar spor yapip kilo veremedigimi gorenler diyetini degistir desede ben karatayi cok seviyorum...
neyse bugun ve yarin spor yapmiyorum..pazartesiden itibaren sadece 3 gun yapip denicem bakalim nasil etki yapicak..r

bu menude ben karataylik bise goremedim dogrusu...

1.ogunum 10.30 da bitti
2 yumurtadan bol yesillikli salata
peynir
zeytin
1 cay bardagi ceviz- findik-kuru uzum karisimi
yarim elma
2 catal helva
bu kadarrr:))
spor yok bugun kas yapiyos kilo gitmiyo..kacamaksiz karataya devam..bayrama 78 le giricem ins..

Yemediklerin , yemeyeceklerinin teminatıdır ; iradene hayran oldum :)

Yıldızcım , kas yapmaya devam et.Kasların çalışması için çok fazla enerji gerekir ve vücut da bu enerjiyi yağ yakarak sağlar.Ayrıca ; gerektiği kadar spor yapmazsan zayıfladıktan sonra vücudunda sarkmalar meydana gelir.Üstelik de seviyormuşsun sporu , niye bırakasın ki...

Tebrikler canım

tebrkler canım

?

süppersin tatlım..

Ben de şimdi açtım Behzat Ç yi ,uyuyakalmazsam seyredeceğim
ben de zor dayandım ama izledim sonuna kaa..
Almayacagiz insallah canım yaw ..
bol bol su ,
bol bol hareket ..:18:

aynen benim de kafamda dönüp duruyor bu melodi..çok gıcık oldum ama işini iyi yapmış insanın aklına takılıp kalıyor..

günaydın güzeller

sabah kahvaltımı yaptım evimi temizledim birazdan spora gidicem

kahvaltıda peynirli omlet, azıcık peynir, 6 tane zeytin, domates, salatalık ve maydonoz yedim bi de 1 tam ceviz içi

bi bardak da kahveli süt içtim

dün tartılamadığım için bu sabah tartıldım 64.6 çıktım 100 gr gitmiş aslında tartı 64.5 için baya çabaladı ama sonunda 64.6'da karar kıldı gerçi wc'den önceydi belki daha da az çıkacaktım ama neyse...

şimdi spora gitmek için kaçıyorum hepinizi öptüm

selamlar arkadaslar

26 eylulde basladım 90 kilo ile bugun kalktgmda 86.7'ydi nasıl gidiyo sizce ?

Sabah 45 dk yürüyüş 45 dakika spor aletlerii

kahvaltı 5 6 zeytn biraz peynir ciğer yedim biraz domates salatalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…