Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

12.10.2012 tarihli kilo bildirimim..
Geçen hafta 56.2
Bu hafta 55.4
Yüzde: %1.423
Başlangıç kilom 64.5
Toplam verilen kilo 8.3

Oyam aldıklarını huzur ve mutlulukla giy canım iyi günlerde:112:

19.10.2012 tarihli bildirimim:
Geçen hafta 55.4
Bu hafta 55.7
Yüzde +0.54
Başlangıç kilom: 64.5
Toplam verilen kilo: 8
Bugün liste kimdeyse kolay gelsin

merhaba kizlar ev topluyoruz tzsinacagiz o yuzden pek giremedim birazda kacirdim yediklerimi cantayi astim valizlik oldum caniniz cekmesin diye yediklerimi yamiyorum bildirim yapayim sonrada sizleri okuyacagim gecen hafta;85.800 bu hafta 85.800 fark yok

Dogum gunun kutlu olsun
hos geldin canim dogru yerdesin

Benimde once on kol ve bacaklar inceldi ama ust kol egzersiz incelmedi

Günaydın canlar.

İlk bildirimi ben yapayım demiştim ama amiboid benden önce davranmış.

Başlangıç tarihi: 21 eylül 2012
Başlangıç kilo: 82,6 kg
Geçen hafta: 80,2 kg
Bu hafta:79,0 kg
Fark:1,2kg

Geçen hafta: 79,0 kg
Bu hafta:78,3 kg
Fark:0,7kg
Toplam fark:4,3 kg
Fark %:0,88

rumuz:akrep33
kilo:64,6
geçen hafta:64,6

kilom aynı gibi olsada hafta sonu epey tozuttum 66.4 leri gördüm ve aynı kiloma indim harikayım yaa artılara çıkmak fecii olucaktı

Regl zamanı + çıkmamak bile müthiş bişey. Tebrikler

Kilo bildirimi
elifezgi
Geçen hafta:66,8
bu hafta:66,6
giden: 0,2 kg
Yüzde: 0,30%(Başlangıç 67,5 kilo , toplam giden 900 gram)

+ değil ve de oyamın dediği gibi regl dönemindesin bence bu da başarı

Herkese günaydın

Gecen haftanın sonuncusu olarak liste ısı bende
Bu hafta herkes 2'ye kadar falan bildirimini yapsın
Bende listeyi 2.30 - 3 civarı yayınlarım

Günaydın canlarım işyerinde çok yoğunum o yüzden pek giremiyorum forma hepinizi çok özledim ama ara ara okuyorum sizleri karatayı biraz aksatıyoum ama yinede çok abartmamaya dikkat ediyorum bayramdan sonra işler biraz hafifler o zaman hep burdayımmm,çünkü sizleri seviyorum.

herkese günaydııın

bu sabah eşim erkenden gitti ben de uyuyakaldım saat tam 9 buçukta uyandım ve koşarak evden çıktım

yanıma her nasılsa kahvaltı almayı akıl edebilmişim

bi kibrit kutusundan biraz büyükçe peynir 2 minik domates maydonoz ve 6-7 parça ceviz yedim

az önce de yeşil çayımı ve suyumu bitirdim

ancak gelin görün ki bu sabah tartılmayı unuttum az önce geçmişi okuyunca bugünün cuma olduğunu farkettim :26: bugün liste kimde bilmiyorum ama bu akılsızlığımın karşılığı olarak eğer sizin için de uygunsa bugün listeyi yapmayı öneriyorum

listeyi yapacak arkadaş tamam derse Türkiye saati ile saat 3'e kadar bildirimleri toplayıp listeyi yayınlarım

uygun mudur acep?

evet canım mümkün kollarından da zayıflamaya başlayabilirsin aslında her yerinden zayıflıyosundur ama gözle görülen yerlerin farklı olabilir

hoşgeldin bursefa inşallah istediğin kiloya ulaşırsın en kısa zamanda

Teşekkür ederim iyiniyetlim. Ama henüz sevinemiyorum. Çünkü ben Ramazana 79 ile giröiştim. Sonra 77ye kadar düştüm. Ramazan sonunda tekrar 79 olmuştum. Arkasından da bayram+tatil+ameliyat derken, bir baktım 82,6 kg olmuşum( Yani hala aldığım kiloları vermeye çalışıyorum. Ne zaman ki 76,9 kg olurum, işte o zaman sevinicem. Araya yine bayram giriyor... Bakalım neler olacak...

günaydın arkadaşlar bu haftaki kilo bildirimim
geçen hafta : 72.4 kg
bu hafta : 72.6 kg:26:

kilo veren arkadaşları kutluyorum

annene canım,ne güzel vermiş
sen de sütlacı takma kafana,arada bi olur öyle

Sabah eşim geç çıktı. 2 cümle bişey yazdırmadı bana. 10 da onu gönderince doğru tv başına geçtim. Pilatese. Bacaklarım titriyor şu anda:))

Sabah da muzlu kahvaltı yaptım. Hepinize güzel bir gün diliyorum. Tartıda umduğunuzdan iyi sonuçlar görün inşallah.

annene canım,ne güzel vermiş
sen de sütlacı takma kafana,arada bi olur öyle

Teşekkürler annem adına... Sütlacı da yedim gitti. Kaldığım yerden devam. Bugün akşam bir düğüne gidicez inş. Düğün Avrupa yakasında, cuma trafiğine takılmamak için erken çıkmak lazım. Kuaföre de gidicem. Öğleden sonra işim çok. O yüzden şu bacaklarımın titremesi geçse(pilates yüzünden), gidip yürümek istiyorum:)

Geçen hafta: 79,0 kg
Bu hafta:78,3 kg
Fark:0,7kg
Toplam fark:4,3 kg
Fark %:0,88

süpersiniz kızlar

bugün sağlık ocağında kan verdim öğleden sonra çıkacak sonuçlar bakalım kan değerlerim nasıl. size de yazarım.
kızlar yalnız ben ekmeği kesince tırnak diplerim sızlayarak kanamaya başlıyor size de öyle oluyor mu? 3,-4 gün ekmek yemesem hemen böyle oluyor:44: ekmek yemiyorum ama fıstık falan yiyordum yeterli mi gelmiyor acaba, günde 2 çay bardağını geçmiyorumdur. e bi de kullandığım balık yağı sadece balık yağı değil çocuklar için olan içinde vitamin ve mineral takviyesi olanlardan ...neden böyle oluyor 0

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…