Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

dün ikindi: türk kahvesi, 1 avuç çekirdek

dün akşam: Yarım kıymalı gözleme:18:
2 bardak süt, 1 yeşil çay

Bu sabah: 3 dilim peynir-domates
ara: 1 avuç çekirdek, 5 kabuklu fıstık
Öğlen: Mantarlı domatesli tereyağlı zeytinyağlı yumurta
1 kase ev yapımı yoğurt
(doymadım üstüne 1 yemek kaşığı balık yağı içince doyar gibi oldum)

spor:50 mekik
yürüyüşüm 10 dakikakayı geçmedi malesef...
Bu arada çektiğim her 100 mekiği 1 saat yürüyüş gibi değerlendirmeye karar verdim, belki kalori olarak denk değildri ama bu göbüş için gerekli bişi mekik...veee kaliteli spor ayakkabı almam için sadece 22 saat yürüyüşüm kaldı...

merhaba kızlar nasılsınız
diyete başladığım temmuz ayından beri sarmada dolmada pirinç hiçç kullanmadım ama dün yaptığım lahana sarmasını pirinçle yaptım ama benim mide pirincin hazmını unutmuş olacakki hala şiş bayaa rahatsız oldum o nedenle bu akşamda yine kahvaltı yapacam

insallah güzel bir tatil gecirirsin canım

Canımm sağol

Sağol Sersumum inş. ben bugün yemek yemeden önce tartıliciiim. Çünkü yine niyetliyim
Allah kabul etsin bebeem..

karatay dıyetını okudum ve acıkcası cok ınandım. bende sızlerle dıyete baslamak ıstıyorum. hedefım 7-8 kg vermek.

sabah. = 2 yumurta , yogurt fındık ve yesıl cay
başarılar, hoşgeldinn...

ah bebişim yazık sana kıss okaa misafir olur muuu
geçmiş olsun diyeyim biz demiştik zaten pampişin misafirisi vardır diyee..

hoşgeldin canım ..özletme okaa kendini kıss...

Ben de geldim aranıza :) yeni başlıyorum Karatay diyetine daha doğrusu yaklaşık bir aydır diyetteyim ama karatay diyetine yeni başladım 75 kiloyum haftaya salı tartılıcam inşallah yazarım buradan sizlere de
hoşgeldin..

aynen ben de canım,zaten normalde de sevmem ama plates yaparken o nefes alış-verişlerinde daha da gıcık oluyorum
ebru şallıyı sevmeyenler gurubu olduk beyaaa

hala kahvaltı yapmadım esim sag olsun evde oldugu zamanlar
cok gec uyanıyor
miden ekşimedi mi kıssben okaa aç kalınca sabahları ekşime oluyoo:120::120:

bu sayfada bunları yiyip de kilo veren bir sürü arkadaş varsa karatay hocamıza inanıcaz tabi ki

dinlenmeyi haketediyorsun vallahi
bugün annem katmer yapıyormus benı cagırdı
dedim annecim sen yap buzluga doldur ben öyle geleyim bi kaza cıkmasın didim

ben de bayılırım katmereee

sabah

klasik oldu artıkın

peynirli salçalı omlet
zeytin peynir
kuruyemiş yok

saat 12 de

arkadaşımın getirdiği aşuree(kıss ilk defa yapmış abla noolur ye de olmuş mu söyle didi dayanamadım:78::78::78:)

tavuk döner (ekmeksiz ve pilavsız)
ayran

akşam ne yapcağıma karar veremedim:26::26:

işlerin yoğunluğundan bugün ancak gelebildim..
kahvaltıyı abarttım ama hala acıkmadım ve bişey yemedim eve gider gitmez yerim artık...
3 yumurtadan peynirli omlet,6 zeytin,6 ceviz,1 bardak süt,az yumurtalı ıspanak,1.5 gr omega 3 ..aslında yumurtaları eşimle yeriz diye kırdım o yemeyince hepsi bana kaldı
birazdan eve gideceğim öptüm hepinizi

bugün saçma bir gün oldusabah kahvaltı yapmadım.öğlen sadece 2 salatalık yedimakşamsa kahvaltı yaptım
bugün yürüyüş de yapmadım sadece 100 mekik çektim

ıyınıyetlım sersumum leylakım kulagımı cınlatmıssınız benımde aklım hep burdaydı ama mısafırler ust uste bastırdı gercı aramadan gelen olmuyo bende musayıt degılım baska zaman gelın dıyemeyınce bır gune üç ayrı mısafır agırlamıs oldum:18:

Dün akşam da misafir geldi. Sonra bugün öğlen de gelenler oldu... O yüzden gelemedim Tabii benim gelen-gidenim, papadiyanınkilerle yarışamaz:))

COLOR="#800080"]hani kısss..nirdesinnn...

oldu bikere

Yukarıda saydığım sebeplerle Hürrem de yalan oldu, sohbet de

Uğurböcüğü poposunu bize dönmese iyiymiş:)))

Şaka bir tarafa, senin sabah dualarını çok seviyorum ben. Bugün yok muydu, ben mi gözden kaçırdım???

Ben günde 3 öğün 1 avuç ceviz yiyerek 93 kg dan 79 kg a indim. Duyduğuma değil, gördüğüme inanırım ben. Zaten tüm o diyetisyenler doğru söylese, şimdi bu kadar şişman insan olmazdı...

dün yemeği çok abartmıştım.
bu sabah: peynir
zeytin
domates
patatesli yumurta
1 adet sosis(
biber
1 adet kabak tatlısı

akşam: 1 tabak bamya
5 adet köfte
1 kase yoğurt

biraz sonrada fındık ve badem yiyeceğimm..

az kaldı canım..iyi bir tatil yapıp dinlenmiş olarak gelirsin ohhh ne güzell
tahmin ettim canım bişeyler olduğunu..neyse başka zaman yaparız hürremli sohbetii

hepiciğinize iyi akşamlaar

az önce yemeği bitirdim geldim yanınıza

öğlen dışarı çıkamadık bi kase yoğurt yedim

az önce de 1 kase tarhana çorbası fırında somon ve salata yedim

eşim çok uzun süredir kurabiye istiyodu ona kurabiye pişirdim mis gibi kokuyo valla zor tutuyorum kendimi :18:

ben en iyisi hanım hanım çayımı içeyim...

dinlenmeyi haketediyorsun vallahi
bugün annem katmer yapıyormus benı cagırdı
dedim annecim sen yap buzluga doldur ben öyle geleyim bi kaza cıkmasın didim

yaa nasıl sverim katmer anneciğinin ellerine sağlık ucundan azıcık yeseydin bizim yerimize keşke

çok haklısın menevsecim ben de aynen her akşam işten gel yemek yap ye ertesi gün için hazırlan bu arada çamaşır yıka as derken kendimi kaybediyorum

inşallah tatilde güzel güzel dinlenirsin :)

bizim burda kurban 2 gün geç başlıyo ulema hilali geç gördü o yüzden 3 gün tatilimiz var neyse buna da şükür tabii

sersumcum ben de özledim sizleri çok bi daha böyle uzun kaybolmam inşallah

aferin datlum kurabiyeni yemeyip hanım hanımcık çayını içtiğin için

evet kıss çok olmasın ayrılıklarr

Ben günde 3 öğün 1 avuç ceviz yiyerek 93 kg dan 79 kg a indim. Duyduğuma değil, gördüğüme inanırım ben. Zaten tüm o diyetisyenler doğru söylese, şimdi bu kadar şişman insan olmazdı...

Ağzına sağlık
Evet bende bir avuç badem yerim çoğu zaman akşam

karatay dıyetını okudum ve acıkcası cok ınandım. bende sızlerle dıyete baslamak ıstıyorum. hedefım 7-8 kg vermek.

sabah. = 2 yumurta , yogurt fındık ve yesıl cay

Hoşgeldin aramıza

Ben de geldim aranıza :) yeni başlıyorum Karatay diyetine daha doğrusu yaklaşık bir aydır diyetteyim ama karatay diyetine yeni başladım 75 kiloyum haftaya salı tartılıcam inşallah yazarım buradan sizlere de

sen de hoşgeldin aramıza

Kitabı alamadım henüz insulin direncini kırdığımızı nasıl anlycaz?

4-5 saatlik öğünler arasında midemizin kazınmadığı ve birşeyler yeme ihtiyacı duymadığımızda, ani açlık ve tatlı krizleri yaşamadığımızda

slm yeniden:)
1. ogunum 10.15 de bitti
2 yumurta tereyaginda
beyaz peynir
zeytin
domates,salatalik,maydonoz
2 catal helva
ceviz,findik,karisik kuru meyva uzerine yogurt
veee 3 mil lesli 46 dk.
100 bacak hareketi
100 yanlara egilme

Sporun için

1.öğün : 11 00
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
2 kk yumurta
domates
salatalık
roka
dereotu
nane
8 zeytin
peynir
3 gün kurusu
1 incir
1 elma

2.öğün: 19 :00
karnıyarık
mercibek çorbası
domates
biber
omega 3
badem

su: 3 lt
yürüyüş : yok

Sabah yürüyüşümden sonra ebruyla birlikte pilatesimi de yaptım

pilates üzerine 1 kupa yeşil çay

Öğlen yemeğim çiğ köfte ve ayran

yemekten sonra tekrar bi 40 dakika daha yürüdüm ulaşım amaçlı

Kuaföre gittim 4 saat de orada oturdum, bu arada adaçayı içtim, saçlarıma da gölge yaptırdım

akşam yemeğim imambayıldı ve bulgur pilavı yoğurt

2-3 çay kaşığı n.utella yedim malum dönemdeyim

Son düzenleme:
2 gündür misafirlerle haşır neşirim. Bugün öğledensonra bir de anneme bayramlık bişeyler bakmaya gittik. O da karataycı biliyorsunuz. 16 kilo oldu onun da verdiği. Çok şık bir döpiyes aldı. Annem diye söylemiyorum, pek güzeldir kendisi:)

Ne güzel bu süreci kaçamaksız ve yürüyüşlerimi de yaparak atlattım diyordum ki, bugün eve gelince bir baktım, kadın sütlaç yapmış! Çok da güzel yapıyor... 1 kase yedim

Yarın da tartı günü... Neyse artık... Olan oldu. Yola devam!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…