Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi niuyetli geçmi$ olsun ogluna
sersum Alalh yardimcin olsun

bende merhaba hayat abakdim netden
bitti $imdi napsamki :)

sakarya firat paklar beni aslinda yada beyaz show
ne kadar birbiine yakin $eyler olmasada ikside lazim demi :)

Canim sana cevap yazmadan yatMayayim dedim bence bu kuru meyveler Yerine bi parca peynir bi domates ve bi SaLatalik gotrebilirsin bunlari tasimak da kolay hem de protein aldigin icin sabah metabolizmAn hizlanir cAnan hoca peynirle yumurtayla YApilan kahvaltinin 5 km kosmus gibi enerji harcatacagini soyluyo biraZ dA boyle dene istersen :)

Hadi iyi geceler :)

senin yazdıklarını görünce çok üzülüyorum.benimde eşim şırnaktan yeni geldi.oğlumla biz gidemedik yanına ama burda kalmakta çok zordu.çok sıkıntılı dönemlerden geçtik zor sınavlardı.Allaha şükür biz geçtik o sınavlardan atlattık sayılır.ama benim eşimin geldiği yerde bir sürü şehit verdik kısa zaman önce.aynı yollardan geçtiler aynı sıkıntıları yaşadılar ama onlar geri gelemediler.onların çocukları babasız kaldı.şehit oldu en yüksek mertebeye ulaştı belki ama çocuklar bundan anlamazlar ki babalarını isterler.yazarken bile gözlerim doluyor üzülüyorum.oğlum babasını nöbete yollarken baba gitme benide götür dedikçe içim kan ağlıyor.kendime değil arkada kalanlara eşlere analara çocuklara üzülüyorum.ve bizim doğu görevimiz bitmedi henüz.ortalık gittikçe karışıyor biz doğuya döndüğümzde oğlum okula başlamış olucak kimbilir neler bekliyor bizi daha.Allahım hayırlısını versin sizinde yardımcınız olsun.çok zor biliyorum.bu dönemlerde yaşadığım stres adet düzensizliği bana kilo aldırdı.hepsi gelir geçer umarım sizde bu zor günleri atlatırsınız kısa zamanda.canınızı sıktıysam kusura bakmayın arkadaşlar.

Tesekkur ederim canım
yarin kahvaltımı biraz değiştirip yapacagım ..

sabak klasik karatay kahvaltısı(1 haşlanmış yumurta aslında,salatalık,domates,7-8 zeytin,1 dilim avucumun içi kadar ezine peynir,1 ince bardak ceviz-badem-siyah kuru üzüm)

öğlen azar azar badem üzüm ve 1 kuru inciri 2 kaşık yoğurtla yedim

akşam kıymalı pide ayran (ayranı bol bol içtim acıkmamak için)

3 fincan yeşil çay bol limonlu.3 lt. su oldu yatana kadar 3.5-4 olur sanıyorum

45 dk. plates yaptım jillian michaels 30 ds level 2 ye geçtim.akşamda 20 dk. karın hareketleri yaptım. bu kadar..:)

sabah klasik kahvalti
oglen dort bes ka$îk sebzeli bulgir pilavi,yogurt kuru incir peynir sut
ak$am ciger sote kuru sogan ayran

bugun 30 dk yuruyebildim, çocuklar evde hava çok yagmurlu idi
suyuda az içtm galiba
bakalim yarin tarti ne gostercek
ben her gun tartilmadan yapamayanlardanim
motivasyon oluyoor eksileri gormek :)

kaneel benim kg vermeede durmu$tu
yuruyu$e ve suya yuklendim , 3 gunde 900 gr gittti açigi kapadim
ama tabi ogunlerin saatini $a$irmiyorum, bide çok dikkat eddigimi saniyordum ama çocuklarin yemeginin tuzuna bakarken buldum kendimi gecen gun :)
demekki o kadar SIKI TAKIP etmiyom dedim ve artik daha çok dikkat ediyorum 5 saat olayina

kahvaltiya muz vs gotursen , salata , peynir, ceviz
cumartesi pazar bari dikkat et kahvaltiya, genelde bozuluyor diyet hafta sonu ama seninki zaten duzgun deil sen bozma olurmu ? :)

mutlucivcib yedinmi kiz kofteleri
yanmadilar demi :))
$aka daaa:) ben hiç yapmadim firin izgara $eklinde cevabini bilmiyordum sorunun ondan yazmadim :)

canımcım kahvaltı saatinle öğlen yemeği saatin biraz yakın geldi bana ama işyerinde mecburen öyle oluyordur bilemedim şimdi :44: akşamdan yeşilliğini salatalığını falan doğrayıp içine peynir-zeytin ekleyebilirsin hatta koku sorun olmazsa haşlanmış yumurta bile eklenebilir ben içine cevizde atıyorum güsel oluyor hatta duruma göre denemedim ama aklımda haşlanmış accıcık bulgur yada buğdayda atılabilir hımm deneyeyim bi gerçi ben haşlanmış bulgur-buğday yada nohutu yoğurtlayıp yemeyide severim

10 EKİM MENÜM
SABAH : z. yağda yumurtalı kaşar, 5-6 adet y. zeytin, domates söğüş, 1 bardak yeşil çay
ÖĞLE : 5 adet ceviz, 4 kaşık yoğurt, 3 adet k. incir
AKŞAM : 4-5 kaşık etli nohut, 2 kaşık p. pilavı
ARA . 1 kupa sade kahve
spor : 50 DK YÜRÜYÜŞ
SU : 1.5 litre

merhaba canlar aldığım 2 kilonun 1 ini verdim buraya uğayamıyorum bilmem neden hepinizi öptüm

canım bizde aynı sıkıntıları çektik benim eşimde gabar dağında görev yaptı biz gidemedik
2 yıl çok zordu sonra eşimin dönüşü evimizi ailemizi toparlamakta zordu
sağlık olsunda herşey yoluna girer inşallah
yaşayan bilir sersumu da çok iyi anlıyorum oralara gitmeyen bilmez
sonrada diyarbakıra gittik

Yağmurlu bir Ankara sabahından hepinize gunaydın

Hepimizin gűnű gűzel geçer inşallah

günaydııııııın.
dün sabah kaçamaksız bir karatay kahvaltısı yaptım.

öğlen arkadaş geldi onunla beraber patlıcan salatası ve iki çatal tatlı yedim çay içtim.kendime hakim olup yemediklerim: suböreği,peynirli ay çöreği, sütlü cup tatlısı ve sünger tatlısı:)

akşam: bamya yemeği
2 kaşık nohutlu pilav
tavuk yedim..

Son düzenleme:
herkese günaydıııın

güzel perşembeler olsun her işimiz tıkır tıkır gitsin bugün inşallah

bu sabah da yine muz ve süt ikilisine talim koşarak işe geldim herhalde mevsimden diyorum bu kadar çok uyumak:44:

gözlerim fln şiş hala ayılamadım şimdi bi yeşil çay yaptım kendime açar inşallah beni

bi sürü iş var ama hiiiç yapasım yok sallanıp duruyorum, patron bana kızmadan bir an önce başlasam iyi olacak

Allah hepinizin yardımcısı olsun herkesi ailesine kavuştursun inşallah anamı babamı bi kerecik daha görseydim keşke dediğim zamanlar çok oluyo bu aralar Allah kimseyi sevdiklerinden ayrı düşürmesin..

valla ben başlattım bu buhran fırtınasını galiba herkesin içini kararttım çok pardon iyi düşünelim iyi olsun inşallah, ben hep geri döndüğümü, eşimle evimizde olduğumu, annemle babamın torunlarıyla oynadıklarını hayal ediyorum...o günlerin geleceğine inanınca bu günler biraz daha kolay geçiyo gibi

Yağmurlu bir Ankara sabahından hepinize gunaydın

Hepimizin gűnű gűzel geçer inşallah

ne güzeeel bayılırım yağmura ankarada hep sonbaharı çok sevmişimdir şimdi kim bilir ne güzeldir :119::119:

Supersin iyiniyetlim,pilatese baslamayi bende istiyorum,yuruyusle de cok iyi olur ama motive olamadim bi turlu,insallah baslarim, onla gecmis olsun canim

Canim ben de birsey duyunca hemen aklıma sen geliyorsun,Allahim korusun sizi ve orada gorev yapan herkesi

Canim kendini birakma bu kadar,bir yerden tekrar basla,baslamak bitirmenin yarisidir,sen niyet et,basla,gerisi gelir insallah

Allah sizin de yardimciniz olsun siyahim,ailenize de Allah kavustursun insallah saglikla

Allahim sizin de yardimciniz olsun canim,insallah hayirlisiyla yine atlatirsiniz saglikla

Ben de cok seviyorum sonbahari,yagmuru,Ankarayi siyahim,belki de bu ay dogdugum icindir

günaydınnn arkadaşlar bugün erken kalktım kahvaltıyıda hallettim hatta evi bile biraz toparladım evet yazıları okudum çoğu arkadaşla hem fikirim oldum olası ankaranın sonbaharını çok sevmişimdir yağmurlu bulanık havalarda insanlar birşey yapmak istemezya bende tam tersi var iş yapasım hatta spor yapasım bile var sonucu akşam bildiririm öğlen içinde kuru börülcelerimi dünden ıslamıştım pişirdim onları birazını çorba için ayırıp geri kalanını salata yapacağım öğlenede nohutlu bulgur pilavı ve yoğurtlu kıymalı çorba yapasım var hatta hazır şevkim gelmişken gideyim yapayım kaçmasın öptüm sizi

Ficansım teşekkürler canım.. Senin de başlaman spora yakın o zaman:112:

Siyahım çok teşekkürler.. Gecede ateşi çıktı sabahta Allahtan tam vaktinde götürmüşüm kuzucuğumu..

Sabah klasik karataya ek bir dilim de kek vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…