Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

anca 2km 30 dk yürüdüm geldim..öğleden sonra çok çalışınca yürüyüşüm az oluyor..napiimm

duşumu da aldım..şimdi de kızım duşta çıkınca onun saçlarını kurutma ve sonuç

adaçayımı içiyorum..boğazımda hala yanma var..bundan sonra da kuşburnusu içicem.:126::126:

beni unttunuz muu artık hayatımda dıyetın de sı yokkkkk

sabah 2 muz ve cevız yedım

öğlen nohutlu 1 kepce bulgur pılavı
1 kepce sulu köfte
ayran

ıkındın sekersız kahve

kaju fıstık

sımdı arkadsım gelcek

pateteslı kıymalı börek
havuclu kek
elmalı pasta
damlacıkolu kurabıyem var

karısık cerez -meyve ıkram edıcem

tek arkads olucak dolayısıyla onunla beraber yıyecegım bende

dunde arkadslarım vardı

yas pasta getırmıslerdı
benım yaptıgım bır ıkı pastam vardı kurabıyem edık valla aksam aksam olmuyo ama napimm

yarında baska bır arkadsıma gıdecegımmm

Eveettt geldim kıslaaarrr.. Sersum çayım açık olsun:112:

Bugün yeni aldığım pantolonumu giydim. Öğretmen arkadaş senin göbek gitmiş dedi. Bi baktım göbek accuk kalmış yaw
:124::124::124::124::124::124: :119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Neden mi 3 gündür plates yapıyorum accaayip sıkılaştım Birazsdan gene ebruyla spor yapıcciiimm

iyi boğazları kızarmış biraz. Doktor koruyucu antibiyotik ve burun spreyi verdi. Bir de genetik olarak astıma yatkınlık söz konusu olduğu için ventolin verdi. Ateşi çıktı az önce calpol verdim. Ağrısını geçirdi herhalde şimdi gene ınnnnnınnnnnnınnnnnnnnnnn oynuyoo

Eveett diyet yapmayanı heman unuturuz bis kıss bis değil sen bizi unuttun
Hoşgeldin pepetim.. Amaannnınnn patatesli kıymalı börek de enfesss ımmmmm eline sağlık.. aha sık gel yanımıza canım:112:

Kıslar 2 öğün yaptım bugünnn

2. öğünümü gururla sunarım

saat35
Bir porsiyon nohut yemeği
6-7 kıymalı lahana sarması
süzmeyoğurtlu cevizli kabak salatası
çoban salata

Kızım bize sütlü kahve yaptı onu içiciiimmm birasdan

Şimdi plates yapmaya kaçıyorum Muhteşem yüzyıl başlayacak

Kıslar 2 öğün yaptım bugünnn

2. öğünümü gururla sunarım

saat35
Bir porsiyon nohut yemeği
6-7 kıymalı lahana sarması
süzmeyoğurtlu cevizli kabak salatası
çoban salata

Kızım bize sütlü kahve yaptı onu içiciiimmm birasdan

Şimdi plates yapmaya kaçıyorum Muhteşem yüzyıl başlayacak

niye unutalım tatlım biz hep burdayızz..sen sık gelemiyorsun artık..ama bu arkadaşlar da çok oluyor yaww..benim komşular da ben işten gelirken yine dışarda piknik modundaydılar..1 sarma yiyerek atlattım çok şükür

olur datlum limonda sıkarım..
sıkılaşan göbiş için..
öpüyorum nanaklarından..ıhlamur falan içirebilirsen içir bari canım..benim kızım o yaşlarda adaçayı bile içerdi..onun da çok olurdu boğaz enfeksiyonu..adaçayı çok iyi gelir aslında ama içer mi tabii:26::26:

niye unutalım tatlım biz hep burdayızz..sen sık gelemiyorsun artık..ama bu arkadaşlar da çok oluyor yaww..benim komşular da ben işten gelirken yine dışarda piknik modundaydılar..1 sarma yiyerek atlattım çok şükür

sıkılaşan göbiş için..
öpüyorum nanaklarından..ıhlamur falan içirebilirsen içir bari canım..benim kızım o yaşlarda adaçayı bile içerdi..onun da çok olurdu boğaz enfeksiyonu..adaçayı çok iyi gelir aslında ama içer mi tabii:26::26:

sıkılaşan göbiş için..

Eveett diyet yapmayanı heman unuturuz bis kıss bis değil sen bizi unuttun
Hoşgeldin pepetim.. Amaannnınnn patatesli kıymalı börek de enfesss ımmmmm eline sağlık.. aha sık gel yanımıza canım:112:

pepetomm napıyon kız dellendınmı

dellendım de dnebılır kesınlıkle dötü göbegı saldım 65 kkıloyum verdıgım tum kıloları 4 ayda aldım ayda 1.5 kılo alarak bu gunlere geldım ıısn ılgıncı toparlayamıyorum moralım bozuk canım sıkkın

gece yıyorummm heppp paket paket cıkolata

kızımın saçlarını kuruttum..kendisi kurutmuyor ıslak ıslak geziyor sonra hastalık hazır..:2::2:

kızım biraz kısaltalım diyorum yok..inat annesi kılıklı
saçlar uzun ve gür olunca zor da kuruyor tabii

neyse hafta sonu biraz kısaltmaya ikna ettim sanırım..kızım burasının kışı çok fena zatürre olursun falan
kandırdım ..ama şaka da değil bakalım bizi nasıl bir kış bekliyor..:111::111::111:

Canım ne güzel yürü işte çok sevindimmm
siyahım sağol canım
çok geçmiş olsun kuzucığa
teşekkürleerr
İyiniyetlim geçmiş olsun oğluşuna,çabucak iyileşir inşallah
İnşallah canım çabucak iyileşir
İnşallah Oyammsağol

Son düzenleme:
1.öğün : 11 :00 da bitti
2kk uymurta
domates
biber
1 bardak ceviz+fındık
1 kuru incir
3 gün kurusu
peynir
8 zeytin
maydanoz
dereotu

2.öğün : 15 :00

1 avuç karışık kuru yemiş
yeşilçay
ayran

3.öğün : 19: 001 tabak güveç
arpa şehriye çorbası
dondurma

su: 3 lt
yürüyüş: 10 dk

Şimdi de melisa çayı içeyim

gözünaydın mı diyeyim canım sen o ++ ları 1 hafta da halledersin canım üzülme..
inşallah ama ağzım durmuyoki

ooo iyiniyetlim almışsın övgüleri.beni de bu ara görenler,kilo aldıgımı çarpıyolar yüzüme.moral sıfır.haketmiyo değilim hani.

senin işin benimkinden de zor pepeti,beslenme düzenini oturtursun insallah.insan neleri yemeye alıştıysa yine onları arıyor.gercekten karbonhidrat bagımlılık yapıyor.su an deli gibi kavonozdaki böğürtlen recelinden yemek istiyorum.öyle alıstım 2 haftadır.

öğün bildirimi

1.öğün
yumurta yoklugundan 2 dilim keci peyniri,7 zeytin,5 ceviz,domates,maydonoz,2omega3

2.öğün
1 tabak yogurtlu biber

3.ögün
tenefüslerde yediğim kuruyemişler

4.öğün
1 tabak barbunya,1 kase yogurt,2 ceviz,1 elma,ardından epeyce kestane.battı balık

bide semerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…