Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kahvalti klasik :)

oglen ezogelin çorbasi ,cevizli peynirli nefis bi salata
yogurt la iki kuru incir
bi br sut
limonlu su ve suya devam

1 saatde yurudum
kizlar 1 saat yuruyu$ kaç km ye e$deger bilen varmi? 40 dk si hizliydi :)
ak$amada somon salata var

mekik çekmenin puf noktasi varmi?
ben kalkamiyorum yaaa
e$im de guluyo bana yardim edecegine
uç bes de olsa mekik yapmk istiyorum zamnla çogaltirdim bi yerden ba$lasam..

Son düzenleme:
dun ogle yeemgim kaçamak oldu demi$tim ya , misafirlikdeydim,kadin kusuyo yemeyincce :s

neyse
1 dilim pizza ve 1 pogaca yemi$tim
limonlu çayla
bu sabah sonuca inanamadim 58.5 dum :)
bu i$in SIRRI limonlu su galiba, tabiii yurudukden sonra :)

Son düzenleme:
canan hocanın melekteki konuşmasını yeni izleyebiliyorum valla ağzına sağlık ne güzel anlatıyo

gelin görün ki eşim gofretleri karşımda çıtırdatıyo bi yandan "Ya Allah" diyip suya dayanıyorum amma içim şişti valla :95:

canım,sen o çıtırdamaları ''+ kg + kg'' diye algıla

sırtımda ile yaptım platesimi

Bi kere de uzun atlama yapar gibi habersizken üstüme atladı

oğluşun sayesinde 2 katı kalori yaktın desene iyiniyetlim

hepimize yarasın canımcım sağoll

Leylakım 200 mekikle baklavalı olmayasın

kıvanç tatlıtuğla yarışırım artık

nice mutlu ve sağlıklı yıllara canım...

bravo sana..

eşin de cuma ya kadar sabretseydi keşke gofretleri çıkarmak için sen cumaya kadar sabret canım..ogün 1 dene yersin
sırtımda ile yaptım platesimi

Bi kere de uzun atlama yapar gibi habersizken üstüme atladı

oda plates yapmak istiyodur canım yaa benim kızım da 2.5-3 yaşındayken ananesi namaz kılarken kadının sırtına binerdi..ben de kılcam derdi.

.birgün içerden bi kahkaha annem sesleniyor gel sersum al şu kızı namazımı bozdum diye..bir gittim bizimki baçına başörtü bağlamış onun üstüne de yılbaşı külah şapkayı takmış elinde de tespih ananesinin yanında namaz kılıyor ama annem namazı falan bozmuş gülüyor..fotosunu çektim..gördükçe hala güleriz..alem bu çocuklar..

bugün 2 öğün yaptım çok şükür..

2. öğünüm..

8-9 adet çiğ köfte
kabak ve biber kavurma actifray da
şalgam suyu

şimdi de 80 ler ve çay çayy..

bugün 2 öğün yaptım çok şükür..

2. öğünüm..

8-9 adet çiğ köfte
kabak ve biber kavurma actifray da
şalgam suyu

şimdi de 80 ler ve çay çayy..

sersumcum sen de sabah erken mi kahvaltı yapıyosun? eğer öyleyse nasıl 2 öğüne dayanabiliyosun? ben sabah 8'de kahvaltı yapıyorum ama akşama kadar dayanamıyorum mutlaka 3. öğün oluyor

sende mi ilk başta 3 öğündün yoksa hep mi 2 öğün yapıyodun?

ya sorma neyse sıkıcam dişimi cumaya kadar..

ben de küçükken teyzeme öyle yapardım gülerdi kadıncağız yazık namazını bozardım yanında o ne yapıyosa ben de onu yapardım annem çok kızardı

yok tatlım 2 öğün yaptığımda 9-9.30 gibi yiyorum en erken kahvaltımı..yoksa dayanamam ben de..ilk başlarda ben de 3 öğün yapıyordum sonra 2 ye düşürdüm..ama çalışırken ben de 8 de yiyorum o zaman 3 öğün mecburen oluyor..benim metabolizmam çok yavaş 3 öğünde çok az kilo verebiliyorum..bakalım:44::44:

Benim büyük çocukların da var namaz macerası. Biri 2, öbürü 4 yaşındaydı. Mutfakta yemek hazırlıyorum. Eşim içerde namaz kılıyor. Birden Allahuekber sesleri yüksek gelmeye başladı. Hayırdır inşallah dedim, bir baktım ki... Eşim oturuyor Ettehiyyatide, kızım eşimin beline sarılmış sıkı sıkıya, oğlum da kızımın beline... Eşim secdeye eğilince, çocuklar da sırtında eğiliyor... Oluyorlar 3 kat! Çıkın bakayım ordan dedim, ama anne en heyecanlı yerindeydik dedi kızım:))))

alem bu çocuklar..

doğum günün kutlu olsun canım,nice sağlıklı senelere olsun demir ve d vitaminini neden alıyorsun canım,demir eksikliği mi var,bende de var da onun için sordum

Sagol canım
evet Demir eksikliği var o nedenle kullanıyorum hemen hemen bir aydır inanirmisin sac dökülmem durdu. D vitaminidemir hocamız önerdiği icin alıyorum.

İlginiz , yazdıklarınız , iyi dilekleriniz için teşekkur ederim kizlar .. iyikivarsiniz karatay kizlari

n
doğum günün kutlu olsun canım nice nice sağlıklı mutlu senelere sevdiklerinle
beraber inşallah

Sağol siyahım,amin

Doğum günün kutlu olsun kaneelcim,nice yıllara

canım doğum günün kutlu olsun,nice sağlıklı mutlu yıllara inşallah

9 EKİM MENÜM
SABAH : 1 dilim ekmek, 1 dilim peynir, 5-6 çeri domates yeşil çay
ÖĞLE : sabahkinin aynısı ( regl sancımdan dolayı üst üste ilaç içtim okula gitmeden atıştırıp ilaç içtim)
ARA : 2 adet incir, 2 adet ceviz
AKŞAM : 1 kase yoğurt çorbası, 3-4 kaşık patlıcan musakka, 1 bardak ayran
ARA : yeşil çay
SPOR : 50 dk yürüyüş
bugün günüm çok kötü geçti ,regl kötü etkiliyor malesef:26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…