Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bende gidip leslie bacimla merhabala$yim
dua edinde dizim agrimasin ( arizali birazda )

Ben de gezmeyi pek severim ama kocam sağolsun evden dışarı çıkmaz. Boğa burcu. Oturan boğa diyorum ben ona:)))

sevgili kardeşim
tahin helvası canım..hazır..

koptum kızlar yaa tam gecmısı okuyup geldım cıkmıssınız ay ne guldum yaa.leylakım nasılsın bıdenem

koptum kızlar yaa tam gecmısı okuyup geldım cıkmıssınız ay ne guldum yaa.leylakım nasılsın bıdenem

ay sorma papadiyam,ne güzel muhabbet varmış ama kaçırmışsız.kociş maç var diye esir aldı bilgisayarı
iyiyim canım sen nasılsın

kızlar yurumeye usenen arkadaslara bugun hangı sartlar altında yurudugumu anlatıp gaz vermek ıstıyorum ıznınızle:))))

oglen 12 de esımın anne ve babası memleketten geldı hos bes, yemek faslı derken kaynımda onlara hosgeldıne geldı esım ve cocuklarda var.e ama benım yurumem lazım :44: hımm sız otura durun ben bır markete gıdıp gelıyorum dıyıp arazı oldum 1 saat yuruyup geldım

ama napıyım kızlar bugun bu guzel havada yurumeden olmazdı demı:)))

en iyisini yapmışsın şekerim,helal sana

ay sorma papadiyam,ne güzel muhabbet varmış ama kaçırmışsız.kociş maç var diye esir aldı bilgisayarı

ıyıyım bende bıdenem bugun yogun bır gundu sımdı oturabıldım gelınlık yapıyorum napıyımmakınayı beklıyorum camasırları cıkarıp katlayıp yatıcam sabah asarım artık olur dımı:))

misafir olunca evde, çok yoruluyo insan.bu hafta benim de kayınpederim gelecek 1 günlüğüne,ben de gelinlik yapiciiiim canımcım
bugün yorulmuşsun,yarın asarsın artık canım

hanimlar acil yardiminiza ihtuyacim var
kabizlik için dr hanim ne oneriyor bilen var mi ?
yada sizin kendi buldugunuz oneriler olabilir ..

Merhabalar, 8 aylık bir kızım var ve emziriyorum. Karatay diyetini uygulayan benim gibi arkadaşlarla görüşmek isterim. tecrübelerinizi öğrenmek için bana yazar mısınız? Teşekkürler.

günaydın , güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum. azminiz ve keyfiniz bol olsun , diyetiniz karatay olsun

Allahım yüzümde kocaman gülümsemeyle okuyorum sizleri Papişim harikasınız leylakımla:112: Bi Karataycıya engelk mi dayanır be yaaa
kolay gelsin canımcım

Arkadaşlar
benim diyete başlayalı 3 hafta oldu,2 kilo gitti ama 3,4 gündür iyice iştahım kaçtı 3 öğünbile fazla gelmeye başladı 2 öğün yesem akşam yemek yemesem yanlışmı yapmış olurum acaba?hiç benim durumumda olan varmı?

alemsin canım ya....

Kocam da dahil, tüm komik tipler beni buluyor! Ya da ben onları...:)

Muhabbet güzeldi gerçekten. Zor kapattım bsayarı.

Medar-ı iftiharımızsın papadiyam Daha da hiçbişey bahane olamaz yürümemeye.

Olması gereken bu zaten. İnsülin direnci kırılınca 2 öğün yetiyor. Hoca da 2 öğün iyidir diyor. Benim aylardır yapamadığımı 3 haftada yapmışsın. Bravo!

Son düzenleme:
Sabah klasik karatay kahvaltısı+ballı süzme yoğurt:)

Oğlumu okula götürdüm, küçüğüme banyo yaptırdım. Baktım 15 dakika var ebruya. Kahve yapıp sizi okuyayım dedim. Saat 10 olmuş. Pilates zamanı! Görüşürüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…