Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sevgili ablalarim

bugünde biri bana helva tarifi verse?

kitapta bulamadim, ama cogu kez yenilebildigini okudum burda..

Benim eskiden çalıştığım şirket beni eğitim için Fransa'ya göndermek istemişti. Eşim istemedi gitmemi. Küstü bana. Düşündüm, taşındım... Amaaaan dedim. Gelince barışırız:))) Eğitim 5 gündü. 2 gün de kendim bir otelde yer ayırttım. Gezdim, geldim. Gelince barıştık işte... Gezdiğim de yanıma kar kaldı:)) Oh ettim!

İnş. oyam Sersum nereye biz oraya:112:

Maral oyam ekmek yok deyince olayı baştan bitiriyorlar.. Halbuki ne kaa yanlış beslenmişiz..
Doğru yolu bulurlar diye temenni edelim.. Zamanla olacak bence.. Herkes bilinçlense ve çabuk olsa:26::26:

Yalnız demin en küçük eltim ve kaynımla konuştum.. Benim karatayla zayıfladığımı biliyorlar. Eltim 42 beden filan.. Zayıflamaya çalışıyor.. Yürüyorlarmış ve karatay yapıyorlarmış.. Çok sevindim yaw

yarin bende yiycem helvaaa
olçusu ne kaadar :)

iyiniyetlim yarin ogleden sonra davetliyim bi arkada$a mesela
dua ediyorum kisir mercimek koftesi gibi bi$ey yapsin diye :))))))))))

Ben de ciddiyim yahu.
tamam şekerim..yaza görüşürüz inşallah..
ohh..iyi yapmışsın ..akıllı kadın..

evet canlarım..ben nereye siz oraya..en uzakta ben varım napiimm.. iyiniyetlim sizin de tayin çıkmaz inşallah..:26:

benim eltim de bana soruyo söylüyom ama o uygulamaya gelince pek tutamıyo kendini..gerçi boyu var amaççbelki yaza beni görünce ikna olur..

Bu ara fırıncılar odası mı çalışıyor neyse, her yerde ekmeğin faydası haberleri var. Dinleyen herkes de arayıp bana ahkam kesiyor...

Bu ara fırıncılar odası mı çalışıyor neyse, her yerde ekmeğin faydası haberleri var. Dinleyen herkes de arayıp bana ahkam kesiyor...

Oyam aynnenn senin gibi düşünüyorum canımm.. Böyle haberler çıkınca ben de söyleniyorum söyleniyorum kendi kendime

mutlucivcivim kiz sen nerdesin , turk marketi falan :)
kofte nasil olduuu

Allemagne canim.. sen fransanin neresindensin?

ben coook esim daha cooook begendi köfteyi, Allah razi olsun canim..

köfteli sebze kebabi yaptim firinda, üzerinede salcali sos döktüm, tavsiye ederim..

yarin bende yiycem helvaaa
olçusu ne kaadar :)

iyiniyetlim yarin ogleden sonra davetliyim bi arkada$a mesela
dua ediyorum kisir mercimek koftesi gibi bi$ey yapsin diye :))))))))))

Ben de bööle dua edip her gittiğimde tam tersi şeyler oluyor sana olmaz inş. canım
Kilo verene kadar (hedefine ulaşana dek) mümkün olduğunca uzak dur cıslardan

Allemagne canim.. sen fransanin neresindensin?

ben coook esim daha cooook begendi köfteyi, Allah razi olsun canim..

köfteli sebze kebabi yaptim firinda, üzerinede salcali sos döktüm, tavsiye ederim..
çok sevindim canim
suisse tarafindayim canim ben

Şimdi haberlerde dinledim. Okullarda yapılan bi araştırmada fast food tarzı beslenen çocukların IQ seviyeleri düşük çıkıyomuş.. Tabbii ceviz yemezlerse ööle olur. Bakın bise cin gibiyiz Alimallah

Kıslar ben yavaştan kaçayım.. Kendinize iyi bakın İyi geceler bol leptinler

evet yaa bu aralar bi ekmek furyasıdır gidiyor..karatyı söylediğim herkes ekmek olayını duyunca burun kıvırıyor..ben de kızıyorum..söylrmiyorum artık..şişko kalsınlar banane..
yaa kusuruma bakmayin, benim annem bitek irmik helvasi yapiyordu.. onu bilirim.

tahin susammi oluyor?

insallah burdaki türk marketlerde bulurum

evet canım..markette mutlaka bulursun..

İyi geceler canım. Ben de kaçayım artık.

Hepinize bol leptinler.

çok sevindim canim
suisse tarafindayim canim ben

almanyaya yakinsin yani :)
burda sevincek birsey yokki kiiii, bu sene 3 kere türkiyeye gittik, en son döndügümüzde esimle ordaki alman sirketlerinden is baktik..
o kadar güzel bir ülkemiz varkii, masallah :)

ama benim tüm sülale burda ( ayriliga hic gelemiyorum yaa

canlarım sersum kaçar..yarın sabah evdeyim açılışı yaparım..kalabalık olunca kaçamak yapıyoz saat 11 e doğru gidicem işe..öpüldünüz..bol leptinler olsun hepimize..

heheheh hiç gulecegim yokdu kiz
kofteyi begenmenize sevindim ben :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…