Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

40 dakikada 4 km yürüdüm,şimdi bitki çayımı yudumluyorum

amiboid canım tavuk suyu çorbaya sadece tavuk eti,baharat filan koy bence...şehriye,pirinç olmaz,ne bileyim içinde un olmayan bi terbiye de katılabilir,netten bak bi istersen....yanına bi sebze yemeği,salata yoğurt olabilir

afiyet olsun canımkahveyi her yemekten sonra içerim ben...sigarayı bıraktım 5 ay oldu,ondan sonra çay ve kahveye dadandım oooh dondurmalar künefeler..ucundan accık haaa,her gün olmaz ama dimi bakar mısın bana..sanki kaçamağın dibine vurup da şişen başkası,kelin ilacı misali...

dallida senle ben kalmışız..herkesler gitmiş...ben de mutfağı toplayıp yatayım iyi geceler karataycı arkadaşım

İyi geceler arkadaşlar
sabah
2 haşlanmış yumurta
6 adet zeytin
beyaz peynir
1 salatalık
1domates
2.menümü akşam 6 da yaptım.
Bir tabak menemen
3 bardak ayran ve gün içinde bol bol su
Akşam 8 den sonra 2 fincan siyah çay yanında ise 6 adet gün kurusu kayısı yedim çok üzgünüm canım çok tatlı istedi evdekiler dondurma yanında baklava yediler bende tatlı isteğimi kayısı ile bastırdım iyi mi yaptım,kötü mü yaptım bilemedim:26:

evet baklavadan dolayı su tutmuştur vücudum...benim hocanın kitabını almam şart oldu...
birde sahursuz oruç tutmak da iyi değil sanırım..
sahuru yap mutlaka. gerekirse sadece sahur ile beslen ama sahuru yap önemli olan kahvaltı/sahurda yediğin kuruyemiş, zeytin, peynir, yumurta zaten

Ya kızlar tavuk çorbası karataya uygunmu onu yiğince yanında başka ne yiyebiliriz
geçen gün annem tavuk suyuna çorba yaparken içine kabak doğrayıp sebze çorbasına çevirmişti çorbayı yanında da tavuk ve bulgur pilavı vardı.öeririm çorbaya sadece kabak yerine pırasa vs de doğrayabilirsin küçük küçük doğraman lazım ama malum milendır yasak

tarçın çayı (1 çubuk tarçını sıcak suya atıp 3-4 dk bekliyorsun), tarçınlı süt,kakaolu süt öneririm böyle durumlarda

bugün Karatay diyeti kitabını aldım ve bitirmek üzereyim:) ilk defa bir diyet kafama yattı.. eski insanların neden sağlıklı, zayıf ve uzun ömürlü olduklarını anladım..

slm kızlar bugun yıne maalesef dısarda actık iftarımızı..
fırın kebap ve bulgur pilavı yedım.
shurdada klasık k.kahvaltısı yapacagım.

Asyam, bak bu gece ben de sana özendim. Demiştim ya, canım cappucino istiyor diye... Bugün eşim teravih namazından gelince, Bağdat Caddesine, Starb.cks'a gittik. 1 saat kadar oturduk. Senin sözünü dinleyip latte içtim. Gece 12de içmiş oldum, geç oldu ama başka vakit olmuyor ki Ramazan'da... Hava güzeldi, Cadde cıvıl cıvıldı. İyi geldi valla... İçim açıldı.

Afiyet olsun, leptin olsun canım
Latteden birşey olmaz korkma,sütü ve kahveyi istediğimiz zaman içebiliyoruz. Eee latte de içilebilir her an demek ki
İçine şurup koydurmamışsındır inş, biliyorsun onlar cısss zaten yağ ve şeker yuvası şuruplar, asıl kilo yapan da onlar
Bağdat caddesinde de ayrı bir keyiftir kahve keyfi, ohhh kıskandım valla
Afiyet, leptin olsun tekrardan

iyi sahurlar arkadaşlar ,

dünkü menüm(reglden sonra oruca başladım)

sahur

2 haşlanmış yumurta
keçi peyniri
8 zeytin
4 ceviz
1 taze incir
yarım kase yoğurt

iftar

1 tabak kıymalı kabak yemeği
1 kase yoğurt
1 biftek

not:bugün iftara doğru tartılacağım.Karatay da ilk haftam bitti ama spor hiç yapmadım .Bakalım ne olacak:)))

[FUNDA]ilgine teşekkür ederim canım bi öğrenemedim şu çizelge değiştirmeyi

Üzülme canim bende basaramadim Cizelgeyi degsitirmeyi. Lacey yapmisti bana sag olsun ama eklenmedi bir türlü.((
Dün sahurda regl olmustum.Sabah yediklerim 2 yumurta, 1 avuc badem, 1 kasik beyaz peynir, cay su.

Ögle biraz yesil üzüm. aksam mangalda et, yarim dilim kavun yarim dilim karpuz.
cay 1 diyet fanta.

Son düzenleme:
Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıftar)dolma,kabak ıcı haslama,cacık,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:3.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

yaaa ucunda acık acık demişim bu sabah tartıda artı 500 ü görmüşüm gerçi sadece tırtıkladıklarımdan değil dün halı yıkadım temizlik yaptım üşütmüşüm ödem yaptım galiba yağrına 89 lu bir sayı göreceğim inşallah
çok süper şeyler olacak sende inanamayacaksın

bugün tekrar başlıyorum kilom 60 hedef 55-56 inşallah bozmadan yapma motivasyonunu bulurum kızlar:26:
herkese allah sabır versin

hoşgeldin kolay gelsin

senin her yazını okuduğunda hep dejavu yaşıyorum hep aynı yazı sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…