Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın arkadaşlar aranıza yeni katılan birisi olarak sabah kahvaltımı paylaşmak istiyorum. aslında bu benim karatay kahvaltım falan değil klasik kahvaltım. neler yanlış sizce..

1 avuç içi kadar pide
1 dilim keçi peyniri
3 tane zeytin
1 orta boy domatesi söğüş doğradım üzerine 2 tane ince sivri biber bol maydonoz kıydım ve seytinyağı+elma sirkesiyle tadlandırdım onu yedim.
1 bardak da hafif su ile sulandırılmış hazır karışık meyve suyu.

bu kadar:)

evde cevizim var ama ara öğünde tüketsem?

farklı bir tarif olmuş lezzetli oluyordur yapımıda kolay ellerine sağlık mutlaka deniyecem

aramıza hoş geldin canım
yediklerinin içinde pide ve hazır meyve suları yasak canım işlenmiş her türlü gıda yasak
sabahları taze yada kurutulmuş meyve yiyebilirsin tabii miktarını az tutman gerekli

merhaba hoşgeldin.iftarda bayagı az yemişsin,acıkmadın mı sonra

yok canım cacık ve içtiğim 4-5 bardak su tıkadı hiç acıkmadım rahattım yani

herkese merhaba

iftar menüm:

eşime patates kızartması ve köfte yaptım

kendimede:

6 ızgara et köfte
5 mercimek köftesi
2 közlenmiş biber yoğurtlu
ayran

iftardan sonra:

bol bol su
ve yarım kase çekirdek yedim film izlerken

sahurda:

2 p.yumurta
1 ç.b. fındık
domates-salatalık
10-11 s.ve y.zeytin
çok az peynir
2 hurma
2 g.k. kayısı
süt
omega3

tabrikler fundacım

tünaydınn , güzel ve keyifli bir gün geçirmenizi diliyorum. saahurda klasik karatay kahvaltımı yaptım.

Selam karatayın formda kadınları :)) Hepinizin sağlıklı beslendiğini unutmayın ve karatayı bir yaşam tarzı edinin. Tam yol devam kızlar yolumuza.

Ve herkese hayırlı güzel bir hafta diliyorum.

Sabah karatay kahvaltım;8 tuzsuz siyah zeytin,bir avuç peynir,bir ince belli çay bardağı ceviz,domates,2 kayısı kıvamında yumurta sulu sulu sarıyı fazla pişirmeden dikkat! :))
ve bir bardak günlük süt.

Öğlen köfte ve keten tohumlu yoğurt

Akşam da kıymalı patlıcan ve yine bir kase yoğurt.

yemeklerden önce 7 bitki karışımlı çayım! bol su,bol hareket.

Candy merhaba
Ceviz. badem ve fındık yiyerek ben bendeki tüm sivilceleri gönderdim. Kuruyemişlerin içindeki yağ sağlıklı yağ olup cildi besliyor. Tam tersi tatlı şeyler sivilce yapar haberin olsun..
Beni görenler cildimin parladığını ve ne yaptığımı soruyorlar. Ceviz,fındık,badem yiyyorum deyince hadi sende onlar sivilce yapar deyip gülüp geçiyorlar. Fakat çare yok gerçek bu cildimi güzelleştirip gençlik verdi
Unutma 1 kaç ay sonra sana da sende bi değişiklik var ama ne diye sorup duracaklar. Hele cildine çok iltifat gelecek. Yüzümdeki ve sırtımdaki sivilceerden tamamen kurtuldum 1 tane bile çıkmıyor Karataya'a başlayalı

Kizlar giremiyorum ama kilolar gidiyor,
İnşallah ikili kilolari göreceğim yaşasin :)
Hanzadecim gül63 arkadaşımız gibi seni de 50 li rakamlara bekliyoruz:34:

Günaydınnn kızlarrrr
DÜn gece yatmadan leslie 2 mil yaptım
Bu sabahta leslie 3 mil ile başladım güne
Haydi kızlar spora
Hepimiz için güzel bir gün olsun, yeni hafta güzellikleriyle başlasın.
Asyacan oruçlu oruçlu lesli yapmak zor olmuyor mu:26: tüm su vücuttan gidiyor ter yolu ile

Fundacım tebrikler
36 bedenleri görmen duası ile

Dünkü iftarım :
1 kase çorba
bol z.yağlı semiz otu salatası

saat 22:00 gibi : 1 kase çekirdek ( gitti leptin)
1 büyük bardak ayran

sahurum :
1 bardak ceviz+fındık
1 domates
1 yeşil biber
1 salatalık
2 kk yumurta
4 gün kurusu
bol peynir
10 zeytin

su:3 lt
spor : yok

Son düzenleme:
İftarım

4-5 kaşık herse
1 köfte
bulgurlu yaprak sarması
fırında z.yağlı patates
çok az su böreği
dondurma

Sahurum
2 haşlanmış yumurta
1 hurma
ş.isz çay
enfes pembe domates (z.yağlı kekikli)
kırmızı biber - yeşil biber
bolca fındık

Allahım oruçlarımızı kabul etsin inş.

Leylakım papişim napıyorsunuz

hayırlı yolculuklar canım

özlemkartal kardeşim nerelerdesin cumadan bu yana yoksunnnn

geldim canım geldim......sorma ...cuma arkadaşlarla eşli çocuklu iftar yaptık,mekan ve yemekler çok güzeldi,yemekler karataya uygundu hep,ama ben yanında 1 dilim pide ve maalesef 1 tabak tatlı yedim açık büfeden,çok utanıyorum çok sonra haftasonu misafirim geldi,birazda onlarla birlikte kaçamak yaptım,toparlayamadım anlayacağın,yüzüm olmadığı için de girip yazamadım,tabi tartıya yansıdı hemen neredeyse başladığım kiloya döndüm,ama bugün yeniden başladım,sporla destekleyip hemen atmayı düşünüyorum fazlalıkları her türlü çantayı,prizi filan hakettim,hatta kızın da bana biraz aklım başıma gelsin
sen nasılsın canım nazıl gidiyor....

sahurum

1 yumurtadan,1 avuç içi dolusu beyaz peynirle tereyağlı omlet
2 çeri
yarım kase yoğurt
yarım şeftali
yarım bardak süt
2 gram omega 3
bol su

ıyınıyetlım ıyıyım canım yarım saat yurudum sımdı geldım hıc yoktan ıyıdır demıya benım tel arızalandı ıyıcede eskıdı yenı alcam ne alacagıma karar veremıyorum:44: dokunmatık olmıycak normal tuslu ve kullanıslı bırsey olsun ıstıyorum samsung s5610 kullanan varmı aranızda kızlar:26:

canım sen hiç takma o komşuyu,kıskançlığından demiştir.ne yani evlendin anne oldun diye ölmedin ya tabiiki çıtır olacaksın, bakımlı olacaksın. Bak benim anneme maşallah cmt tartıldı 53.2 kg geldi 158 boyunda.23 yaşında kızı var ama hiç belli etmiyor, hep bakımlıdır. Şöyle söyleyim benimle aynı kıyafetleri giyer aramızda 1 beden oynar. Kimse inanmaz annem olduğuna zaten minyon tiplidir.Kendimi bildim bileli dikkat eder kendine. Hiç yaşlanmaz hep genç,enerjiktir.
Annesin diye kendini salman mı lazım di mi ama insan kendisi için giyinir, süslenir. Kendini hangi kiloda mutlu hissediyorsan o kiloda kal.

iyiniyetlim senin İzmir'de yaktığın kalori yeter, o sıcakta iyi dayanmışsın maşallahın var
bu akşam yürürsünüz kocişinle ne de olsa

Papişim Allah iyilik versin bidenem.. Telefonun neden dokunmatikli olmayacak?

Bende nokia c6 var dokunmatikli herşeyinden çok memnunum. Şarjı uzun gidiyor, gövdesi çelik sağlam, sesi iyi çalınca rahat duyuyorum. Bundan önce eşim bana dokunmatik olmasın kullanışlı olmaz diye c5 nokia almıştı (sevgililer günü hediyesiydi ses çıkarmadım o yüzden)sesi inanılmaz azdı ben beğenmedim.

Samsung tuşlu telefon kullandım ben(modelini bile bilmiyorum tiksinçti çünkü eşim kullanıyordu bana verdi benim elimden nokia c 5 i sesi çıkmıyor sen beni duymuyosun diye aldıydı) ığğğğ menüsü karman çormandı kullanışsız bi telefondu

Oruç oruç iyi yürümüşsün papişim Ben 2 günde 12 saat yürüdüm ya 1.5 kilo vermişim

Son düzenleme:
sana çanta yok sen hatanı biliyorsun. ama eğer bu kaçamakları kafana takarsan o zaman kork benden
hafta içi toparlarsın sen onu, arada metabolizmayı şaşırtmak lazım diye düşün.eğer kafana takarsan strese girersin ve hepsini yağ olarak depolarsın!!! İşte o zaman liste günü hesaplaşırız senle

Canım her yaşta bakımlı olmak lazım bence de bana moral verdin Asyam Annene de Maşallah diyeyim
Asyam en az 1.5 kilo vermişim Allahım amma yürümüşüm

Sen çok güzel spor yapıyorsun hiç yağ tutmazsın bööle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…