Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım kızına geçmiş olsun umarım tahlillerinde bişey yoktur ve sağlıklı bi şekilde kilo verir...

öncelikle hoşgeldin özlettin arada bir böyle yapıp metabolizmayı şaşırtmak iyi oluyormuş ve o yiyecekleri özlememeli yoksa çok abartıyoruz

propycile geçmiş olsun güzel haberlerini bekliyoruz

kızlar dün geçe öyle birşey yaptım ki evlilik yıl dönümümüzde raydan çıkmıştım birde dün gecenin 11 inde acılı adana ve bol tuzlu süzme yoğurt yedim öantalarınızı bekliyorum belki aklım başıma gelir

Günaydın hanımlar, iyi hafta sonları, HadiBakalım seni gördüm, günaydın canım, nasıl gidiyor?

Sabah: 2 yum., az peynir, 3 zyetin, salata, 1 ç.b. ceviz, 1 şeftali

Fzguncum dunden beri keyfim yerinde. Karatay sayesinde dun verdigim kilo hemen hemen 10 oldu yani hayatimda ilk defa diyetisyene para dokmeden, sinirlerim bozulmadan, sagligima kavusarak bu kadar kilo vermis oldum. Hep dedigim gibi Hocamiz madalyayi hak edio bence Ama burada biribirine destek olan tum arkadaslar da ayri ayri madalya hak ediyo

Insallah senin de keyfin yerindedir. Gayet iyi gidiyosun maasallah

hosbuldum canımevet harıka bır tatıldı bol yuruyus denız gunes yemek:)) daha ne olsun

canım aynen katılıyorum arada bır yıyorum ben cıslardan ama yıyıp oturmuyorum yuruyusumu suyumu yesılcayımı arttırıyorum kg olmuyo cok şükür

asyaates canım mezun olmussun cok tbrk ederım ama buralardan sakın ayrılma ha topıgın çıtırı

Kızlar günaydın
dün bir sürü yazdım ama sonra bilgisayar takıldı hepsi gitti
mezuniyetimi tebrik eden herkese teşekkür ederim, aranızdan tabii ki ayrılmayacağım özlüyorum ben sizi
burası çok motive edici hem de huzurlu bir ortam

günaydın herkese

iftarda eşimin halasındaydık

mercimek çorbası
kızarmış tavuk almıştı derisini atıp azıcık göğüs etinden yedim
pirinç pilavı vardı başka yemek olmadığı için kabul etmek
zorunda kaldım ama çok az dememe rağmen yine 5-6
yemek kaşığı koydular. 1-2 kaşığını eşime sattım
yine 4 kaşık falan yemişimdir.
birde cacık yedim

karpuz vardı yemedim
fanta içmedim

daha sonra çikolatalı fındıklı bi tatlı geldi ama
neydi bilmiyorum eşiminkinden 1 çatal aldım
ısrar üstüne tabi

sahurda:

2 raf.yumurta
1 ç.b. badem
çok az peynir
10 s.zeytin
domates-salatalık
1 hurma
süt
2 yemek kaşığı kadar un helvası
(akşamda iftara gittiğimiz halam yaptı sıcak sıcak kendimi tutup sahurda yedim çok güzel kokuyodu sıcakken )
1 şeftali
omega 3

selam kıslar nasılsınız
1. öğünümü saat 11 de bitirdim
klasik karatay kahvaltısı
hepsinden az az yedim canım hiç bişe istemedi sıcaklardan herhalde
bol bol su içiyorum
ama spor hiç yok
şu sıcaklar geçseydide düzenli yürüyüşlerime başlasaydım
2-3 denedim olmuyor nemden insanın nefesi çıkmıyor dilim dışarıda eve zor attım kendimi

gunaydın kızlar artık menu bıldırmeye baslayım dıyorum

dunkı yedıklerım

ıftar

1 kase mantar corba
kozlenmıs patlıcan salatası
bırkac zeytın,komposto
melemen,1pohaca,1sekerpare

sahura kadar bol su yesılcay form cayı lımonlu su

sahurda 2 omega3 bol su

bu aksam ıftara davetlıyız valla ıyı oldu dunden berı camasır yıkayıp kurutuyorum bugun ve yarında devam edecek bu yıkama ıslemı o yuzden hazır sofraya oturmak super olacak:))

dün sabah itibari ilen
Mevcut kilo:62
İstenilen İdeal kilo:52 !!
Sabah karatay kahvaltısına sadık kalarak yapılan bir kahvaltı ama ceviz falan yoktu evde yarım dilim tam buğday ekmeğimidir nedir ondan yedim
Bol su içtim akşam bol kapuska yanına iki servis kaşığı bulgur pilavı birde domates çorbası ama kızlar benim çorbalar kıvamlı olsun diye hep bi kaşık unlu napçam şimdi un koymasamda olmuyor benden başka içen olmaz
Bu arada bendede spor hak getire ama allah bağışlasın 4 aylık bi bebişim var sağolsun sayesinde geceler hep ayaktayım :) gündüzleride kendim uyuyamıyorum zombi gibiyim sezeryan göbeğim de var üstelik:18: bakalım gitcek inşallah

hoşgeldin papadiya , tatilden kilo almadan dönmen de harika olmuş. karatayın gücü işte bu

asyacığımm , kutlarım yeniden dilerim hepimize nasip olur

2 hafta düzenli kilo bildiren ve menülerini başlaşan arkadaşlar listede yer alıyor. senin kaçıncı haftan. gelecek hafta listeyi yapacak arkadaşa özel mesaj ile iletebilirsin :13:

öncelikle evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun canım. bugün telafi edersin.

kutlarım canımm , gerçekten karatay hem sağlıklı hemde zevkle kilo verdiriyor. ömür boyu rahatça uygulanacak bir beslenme şekli[/B

Merhaba arkadaşlar ben birkaç gündür topiğe giremedim.Ama diyetime hep uydum sadece sporumu yapamadım.
Bol bol su içiyorum ama yürùş yapamıyorum biraz enerjim düşük.
Bu arada kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum nazar değmesin,kilo veremeyen arkadaşlarda üzülmesinler haftaya telafi ederler.Hem ne güzel en azından kilo almamışlar. Ben de dün tartıldım listeye giremiyorum ben tekrar katıldığımda 58 kilodaydım.Bu hafta 56.50 kiloyu gördüm ve çok mutluyum hedefim 47 yada 48 umarım bu kilolara inerim.
İnşallah herkes emeğinin karşılığını alır.Hepinizi öptüm

Papadiya, nasılsın arkadaşım?

Tatilin güzel geçmiş, sevindim. Ennn çok da tatilden kilo almadan gelmene sevindim. Bravo valla

Ben altıüstü 1 hafta gidicem kısmetse... Gözüm korkuyor kaç kilo alıcam diye! Şimdiden kendi kendime telkinde bulunuyorum: Verdiğin parayı yiyerek çıkartamazsın... Verdiğin parayı yiyerek çıkartamazsın..."

Merhaba arkadaşlar ben birkaç gündür topiğe giremedim.Ama diyetime hep uydum sadece sporumu yapamadım.
Bol bol su içiyorum ama yürùş yapamıyorum biraz enerjim düşük.
Bu arada kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum nazar değmesin,kilo veremeyen arkadaşlarda üzülmesinler haftaya telafi ederler.Hem ne güzel en azından kilo almamışlar. Ben de dün tartıldım listeye giremiyorum ben tekrar katıldığımda 58 kilodaydım.Bu hafta 56.50 kiloyu gördüm ve çok mutluyum hedefim 47 yada 48 umarım bu kilolara inerim.
İnşallah herkes emeğinin karşılığını alır.Hepinizi öptüm

Asyam,

Hoca nescafe içmeye izin vermiyor, Türk kahvesi için diyor ya (veya ben öyle zannediyorum), onun için latte yasaktır diye düşünmüştüm. Çıtırım, acaba cappucino da içebilir miyiz ki? Burnumda tütüyor yahu...

Son düzenleme:
bugün başladım gene oruca ama sahura kalkmadım..şimdilik iyiyim ama sahurda az bişeyler yesem iyiydi..
ramazanda her saat başı tartılıyorum hep farklı rakamlar..hangisine inanmalı?

Dünkü iftarım :
1 kase çorba
1 kaşık dünkü kalan yemekten
1 kase etli bamya
bol salata
1 bardak komposto
4 adet içli köfte:26::26:

saat 00 da : 1 büyük bardak ayran

sahurum :
1 bardak ceviz+ fındık
peynir
salatalık
domates
1 yeşil biber
2 kk yumurta
8 zeytin
5-6 adet çekirdekli kara üzüm

su:3 lt
spor :15 dk yürüyüş

Canım çevrendeki o 55 gösteriyorsun diyenleri hiç takma, karataya devam et. Topikteki bir çok arkadaş karatay sayesinde olduklarından zayıf gösteriyor, zamanla sende öyle olacaksın
yürüyüşünü ihmal etme, 20 dk da olsa yürü. Yürüyüşü sabah yaparsan yağlarını yakarsın, akşam yaparsan yediklerini
Göbek için de mekik hareketlerini öneririrm. Hızlı sonuç için call i öneririm, pilates de iyidir. call ile başlayıp pilatesle de devam edebilirsin. Bir de ben haftanın 5-6 günü yataktan kalkınca mekik çekerim, böylece karın hareketlerine ekstradan vakit ayırmıyorum, bir kaç güne etkisini görüyorsun.
Ben de futbol topu gibi göbek vardı şimdi indi bu sayede. kendine bir minimum sayı belirle ve en az o kadar mekik çek. Devam etmek istersen et, yoksa minimum sayıda bırak böylece sıkılmazsın
Kalçan yürüyüş ile sıkılaşır ve incelir hiç dert etme güzel akdeniz kadınım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…