Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Iftar menüm.
1 kepce patates yemegi, kendi bahcemizin mahsulu, 1 tabak pirasa oda kendi bahcemden.
3 tane gün kutrusu kaysi, 2 bardak su salata, domates haric hersey bahcemden. cay.
Ben bir cay koligim ben.:)))

1500 m finalinde altın ve gümüş madalya alıp şampiyon olan 2 kızımızı yürekten kutluyorum... çok duygulanıp ağladım.... Aslı ve Gamzeye tebrikler

selam kızlar sag salım mutlu huzurlu bır sekılde tatılımızı bıtırıp evımıze döndük sizlerı cok ozledım artık ayrılmak yok

fzgun canım ben ıyım sen nasılsın nasıl gıdıyor.tatılım boyunca ıftarlarımı gayet guzel yaptım her seyden yedım tatlı tuzlu kızarma ayırt etmeden:))yesılcayımı ve yuruyusumu hıc ıhmal etmedım bol bol su ıctım bu aksam ıftardan once tartıldım aynıyım yasasın karatay dıyetı vee

Kızlar menüü bildiriyorum hemen:
Sabah:12.00'da
1 haş yumurta
keçi,lor ve tulum peyniri
4-5 parça haşlama et
domates
salatalık
maydanoz
biber

2. öğün:19.00'da
hacı baba kahvesindeydim arkadaşımla
özel salatasını yedim içinde havuç,aysberg,tavuk ve et parçaları,kızartılmış hellim,soya vardı.tek cıssı üzerine dökülen soya sosu idi.

23.00'da eve döndüğümde 3 dolu dondurma kabı maraş dondurması, propycil'in getirdiği

Kızlar bu akşam propycil aradı, maraşa dönmeden 1-2 dk görüştük. Ameliyatı zor geçmiş ama iyiydi.Güneş gözlüğü ile dolaşıyordu bir de. Gözlerin tam seçemiyormuş yani telefonda falan yazılar karmaşık gözüküyormuş. Hepinizin merak ettiğini söyledim.Size çok selamı var. Gözlerini biraz dinlendirecek hem yazıları da okuyamıyormuş pek. En kısa zamanda dönecek aramıza inş O zamana kadar ben haberdar ederim sizleri yine çünkü ara arada olsa yazacak bana

1500 m finalinde altın ve gümüş madalya alıp şampiyon olan 2 kızımızı yürekten kutluyorum... çok duygulanıp ağladım.... Aslı ve Gamzeye tebrikler

Ben de çok heyacanlandım, büyük bir başarı gerçekten tebrikler.

Hoş geldin tatlım, . Bol hareket telafi etmiş kaçamakları anlaşılan, kilo almadan dönmüşsün ne güzel.:)

Propycilin iyi olmasına çok sevindim, Allah'ın izniyle daha da iyi olur inşallah.

iftara misafirlerim vardı
menüm:
tavuk suyuna çorba
zeytinyağlı barbunya
köfteli güveç
pilav
kızarmış tavuk
patlıcan salatası
rus salatası
çoban salata
biber dolması
lokma tatlısı

benim yediklerim:
1 kepçe çorba
2 kaşık barbunya
1 kaşık pilav
az tavuk
çoban salata

hepimizi ne güzel anlatmışsın böyle

hem mezun oldum hemde birinci bu gazla yerim tabii dondurmaları
listedeki herkesi tebrik ediyorum.ne güzel kimse kilo almamış bu hafta

ellerine sağlık lacey,epey uğraşmıssın.asya bu hafta lider ama mezun oldu.bizi yalnız bırakmaz inşallah
hiç bırakır mıyım sizi, her gün yazacağım mutlaka

Laceycim liste icin cok tesekkurler.

Herkesi cok cok tenrik ediyorum. Gayet basarili bi hafta gecirmisiz Galiba ay kuculurken kilo daha kolay verilir soylemi gercekten dogruymus

Bu aksam bunun serefine 0 kacamak yapmamiz lazim kislar
canım valla ben 3 dolu dondurma kasesi maraş dondurması yedim hemde 23.00'da
ama mazeretim var: 1 propycil getirmişti, 2 mezun olmamı kutladım

yarın erken çıkacağım yola..görüşemezsek hepinizi bol bol öpüyorum..
fırsatını bulur bulmaz gelirim canlarım..
iyi yolculuklar sersumum, her şey gönlünce olsun

selam kızlar sag salım mutlu huzurlu bır sekılde tatılımızı bıtırıp evımıze döndük sizlerı cok ozledım artık ayrılmak yok
hoş geldin papadiyam kilo da almamışsın ne güzel

kızlar evet mezun oldum, tebrikleriniz için çok teşekkürler darısı sizin başınıza buradayım gitmiyorum hiç bir yere tabii ki
kaçamak yapıyım demeyin gözüm üzerinizde olacak

hoşgeldin ne_yazcam_ya:)bende yeni geldim ve seninle aynı duyguları paylaşıyorummm.

Özlemciğim teşekkür ederim. kızım da obezite tedavisi görüyor. 18 yaşında kilosu 96 üniversite hastanesine endorin bölümünde tahlilleri yapılıyor şu anda
herşey güzel olacak eminim:)))Hele senin gibi bilinçli bir annnesi varken...

sağ salim kavuşman dileğiyle...Şu pis kilolardan inşallah hep beraber kurtulacağız...

valla ne diyim tek kelimeyle bravo..... tebrikleeerrrrrr:))

hoşgeldin:)doğru yerdesin...

idolüm oldun yaaa.Süpersin:)))

tebriklerrr....

Günaydın hanımlar

Rumuz: FZGUN
Başlangıç tarihi: 06.03.2012
Başlangıç kg: 108,9
Geçen hafta: 91,9
Bu hafta: 91,3
Fark: 0,6
Toplam fark: 17,6
Hedef: 56
Verilen kılo yüzdesi: 0,653

harikasın...benzer kilolarda olduğumuz için senide sıkı takipteyim:))))

ne güzel yaaa...kıskandım valla...

bence dondurmayı haketmişsin ...afiyet bal ,şeker değil leptin olsun:))

azmin için tebrikler....

Kızlar 2 gündür giremedim.Malum regl dönemini değerlendirip hazır su içebilirken biraz temizlik yapayım dedim.Sizden çok şey öğreniyorum birde .Mesela Leslie,Callan hanımları...Bir yandan da onların videolarını indiriyorum.Burada hotfile yükleyip link verebiliyor muyuz?eğer öyleyse sizlerle paylaşabilirim...

Bugünkü yediklerim

Kalkınca-maydanoz kürü
1. öğün-15:00
2 yumurta
10 badem
2 ceviz
3 hurma
avuç içi keçi peyniri
8 zeytin

iftarda
2 kepçe tavuklu pirinçli çorba
çoban salata
tavuk ciğer sote
1 d.ekmek

2 lt su

hepinizi öpüyorum:)))

Son düzenleme:
slm canım senınle hemen hemen aynıyız canım.
boylarımız aynı.
bende 50 51 olarak gıdıyorum ama 47 olmak istıyorum.
bırde iki sezaryandan sonra gobek kaldı bende.
bırcok kısı 55 falan gosterıyosun dıyolar sınır oluyorum.
tabı bırde akdenız kadını oldugum icin bıraz kalcam mevcut..

kızlar bıldırımımı yapayım.
iftarda mısafırlerım vardı.Allah bır gucverdı ve agırlayabıldım.
yemeklerden k.fasulye,dolma,tavuk,pilav,corba vardı.
hepsınden azıcık yedım.
sahurumuda karaty kahvaltısıyla yaptım.sımdı namazı beklıyorum.
hayırlı shurlar..

'Her hafta düzenli olarak 600-700 gram düşüyorum

77.5'tan 76.9'a düştüm bu hafta da

Çok sağlıklı bu diyet, ama artık benim için diyet değil yeni beslenme şekli oldu....

Beni de listeye ekler misiniz ?

Başlangıç tarihi temmuz başıydı net hatırlamıyorum, 01.07.2012 diyelim,
Başlangıç kilosu 79.8
Tarih 10.08.2012,
Yeni kilom 76.9
Fark 2.9 kilo
Yüzde 3.6
9

Günaydın hanımlar, iyi hafta sonları, HadiBakalım seni gördüm, günaydın canım, nasıl gidiyor?

Sabah: 2 yum., az peynir, 3 zyetin, salata, 1 ç.b. ceviz, 1 şeftali

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıftar)domates tava,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

arkadaşlar hepinize güzel mutlu sağlıklı huzurlu birgün diliyorum.umarım hepiniz iyisinizdir.görüşmek üzere

Hoş geldin Esascım
Sen nasılsın

Kilo veren tüm arkadaşları tebrik ediyorum bu hafta hemen hemen herkes kilo vermiş
Asyacım birinci olmuşun tebrikler

sağol canım iyiyim sen nasılsın kilo durumun nasıl yeni çizelgeye ihtiyacın varmı?

yarın erken çıkacağım yola..görüşemezsek hepinizi bol bol öpüyorum..
fırsatını bulur bulmaz gelirim canlarım..

canım iyi yolculuklar allah kavuştursun ve hayırlısıyla yeni yerinizde güzel sağlıklı mutlu günler geçirirsin sevdiklerinle...

ne listesi bu kızlar ?

kilo bildirim listesi her cuma tartılıyoruz .eğer sende ben liste yapabilirim dersen listeye girebilirsin...

hoşgeldin canım umarım güzel bi tatil geçirmişindir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…