Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Özlemciğim teşekkür ederim. kızım da obezite tedavisi görüyor. 18 yaşında kilosu 96 üniversite hastanesine endorin bölümünde tahlilleri yapılıyor şu anda
canım benim ona da sana da zordur dimi,genç kız yavrucak zayıf olmak ister tabi,ama en güzel yeri seçmişsin tedavi için,benim kızım da kiloluydu,neredeyse 9 yaşında regl olacaktı,2 yıl aynı bölümde takip edildi,13 yaşında oldu çok şükür,gene balık etli ama şimdilik oluruna bıraktım bakalım
Teşekkürler canım .. Hedefimi 70 den 65e indirdim .. 5 er 5 er indiriyorum .. Gözümde büyümüyor asıl hedefim 60 kilo olmak inşallah .. Başaracağım ..
kaneelcim başaracağım sözü senin dilinde ne kadar da inandırıcı duruyor,başaracağına adım gibi eminim canım
afiyet olsun canımcım sonra yine beraber içeriz
ne güzel olurdu karşılıklı içsek ,inşallah bi gün karataycılar buluşup bol bol içeriz,anladın sen onu 54:
bravo canım,işi çözmüşsün sen,tebrikler
çok iyi canım,bebeğin de şimdiden karataycı olmuş bile,ileride de onu bilinçli besleyip sağlıklı bir hayat sürmesine vesile olursun,keşke benimkiler de bebekken karatayı bilseydim
özlemciğim yarın senide sabit yazayım , bende malesef bu hafta kilo veremedim. zaten ramazanda iyice tembelleştim amacım kilo almamak ramazandan sonra tam gaz devam edeceğimm

yaz canım yaz,inşallah haftada bir bir kiloları uğurlayacağız burada hep birlikte

kızlar hepinize iyi geceler ..öpüyorum

merhaba kızlar bu hafta hiç menü bildirimi veremedim ramazanda karatay beslenme şeklini uyamadıgım için yazmaya yüzüm yoktu acıkcası kimseyi olumsuz etkilemek istemedim..ramazanın bitmesine 10gün kaldı sanırım alıstıgım için artık kendimi frenliyebiliyorum itardan sonra tatlı yemeyi kestim birde sahurda yiyip yatmak cok zor geliyo midem ekşiyo bakalım...kilom ayını degişmedi zaten ideal kilomdayım vermesemde olur ama sizleri takip ediyorum sevgiler hepinize..

slm kızlar..
iftarda sadece 1 dilim borek yedım.
t.namazından gelınce meyve ve bırazcık cocukların cipsınden arakladım.
sahurumuda muhtesem karaty kahvaltısıyla yaptım.
yarın ilk iftar davetımı verıyorum..

şimdiden kolay gelsin çok fazla cıss hazırlama ki kaçamak yapma

Iftar menüm. 1 tabak yogurtlu ispanak. 1 kücük kase etli nohut yemegi.
3 tane hurma, yarim lagmacun. su, 1 avuc mürdüm erigi.

Sahur menüm. 1 domates, 2 yesilbiber, 6 kasik etli nohut, bir cay bardagi alti döner.
1 avuc findik, 1 kasik cökelek peynir. su cay.

Boy 1.58
Baslangic kilom 83
Gecen haftaki kilom 79, 200
Bu haftaki kilom 78, 700
hedef 65 kg.
Ins bu hafta listeye benide alirsiniz.!

Son düzenleme:
hayırlı yolculuklar umarım hemen düzenini kurarsın gurbet çok zor bilirim ama zor yerlerin arkadaşlıkları daha sıkı oluyor umarım mutlu olursunnn

Sersumum Allah kolaylıklar versin, hayırlı yolculuklar. İnşallah yeni yerinizde her şey gönlünüzce olur. Sevgiler.

:

canım herseyin hayırlısı olsun sizin için
gurbet cok zor ama herseye alısıyor insan kendini üzme

[:
Canim benim gurbeti ben cok iyi bilirim.
Rabbim sag selamet sevdiklerine kavusmak nasip etsin ins.
Seni cok iyi anliyorum ben.
Rabbim sizleri & ehli müslim din kardeslerimizi korusun ins.
Rabbim yar & yardimciniz olsun.

Günaydın herkese;sersum ağlattın beni sabah sabah.Hayatta dayanamadığım tablo anne babayla veda tablosu.Allah hayırlısıyla,sağlıkla gidip gelmeyi nasip etsin inşallah.
:

duygulandırdın beni sabah sabah.gurbet hüzünlüdür malesef,annemle her tatil dönüşü ağlaşıyoruz

Özlemciğim teşekkür ederim. kızım da obezite tedavisi görüyor. 18 yaşında kilosu 96 üniversite hastanesine endorin bölümünde tahlilleri yapılıyor şu anda

geçmiş olsun canım...

canlarım..amacım sizleri üzmek değildi ama hepinizi üzdüm sanırım..kusura bakmayın.
iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..iyi ki varsınız..
sizleri seviyorum..
ekmek86mın dediği gibi pozitif düşünüyorum..hepimiz için geçerli bu..evrene pozitif mesajlar verelim ki iyi şeyler bulsun bizi...

yine sabahın körü ve ben ayaktayım..
kanelcim günaydın canım
evime ve kocişime kavuşmama 1 gün kaldı oleyyy..(hayırlısıyla tabii)
kardeşimde tartıldım..benim tartımla yakın dı sanırsam..çok ++ olmayacak inşallah..
olursa da umurum değil..buradayım..sizlerleyim..veeee bu pis kilolardan kurtulacam kararlıyım
regl olduğumdan heralde çok halsizim ve heryerim ağrıyor..
propycil'i çok merak ediyorum..haber alan yok sanırım..asya da mesajına cevap alamamış..iyidir umarım topiğimizin sevimli canavarı :26::26:

Günaydın kıslarrrr
tartı yüzünüzü güldürsün
bu sabah annemin servisi arızalanmış, onu işe bıraktım.kalkmışken bildirimimi de yapayım dedim:
Bildirim:10.08.2012
rumuz:astaateş
Başlagıç tarihi:10.04.2012
başlangıç kilo:50.5 kg
geçen hafta:49.1 kg
bu hafta:48.1 kg (inanamadım iki kere tartıldım)
fark:1 kg
toplam fark:2.4 kg
hedef:48.5 kg (hedefimin de altındayım)
boy:1.60
beden:36-34
spor: bol bol koşturmaca ve fırsat buldukça leslie. haftada 5 gün mekik hareketleri

kızlar sanırım ben de mezun oldum Darısı sizin başınıza
hepinizi öpüyorum
ben uyumaya kaçıyorum

kutlarım canımm darısı tüm karataycıların başınaa

günaydın sersumcum
kocişine kavuşmana 1 gün kalmış, hadi gözün aydın diyeyim. Orada yaşamak ilk başlarda zor gelecek belki, stresli bir ortam olduğu için rahatsızlık duyacaksın ama ben inanıyorum ki sen orada çok mutlu olacaksın. Kocasını seven her kadın gibi, nerede ve nasıl yaşadığınızı önemsemeyeceksin
Umarım hayatta senin karşına güzel arkadaşlıklar,dostluklar çıkarır ve çok rahat edersin
Propycilden hala haber yok, ameliyattan sonra gözlerim kapalı olacak yazamam demişti,sabırla bekliyorum

günaydın kızlar , bende birazdan evden çıkacağım dönüşte kilo bildirimlerini listeleyeceğimm , görüşmek üzeree

Ya kızlar müthişsiniz, iyi ki diyetten önce sizi okumaya başlamışım. kitabım bugün geliyor o yüzden diyetten bi haberim ama.

İlk iş olarak bugün kahvaltıda

Bir bardak süt
3 dilim tuzsuz peynir
ve şekersiz çay içtim.

Malesef oruç tutamıyorum, migrenim var her oruçta beni mahvediyor.

tebrikler canım,darısı başımıza
canım bende doğuda yaşıyorum,ve inanıyorum ki gideceğin yerde o kadar kötü olmayacaktır.tedirgin olman normal tabi ama iyi düşünki iyi yaşa,allah yardımcın olsun,mutluluktan esirgemesin..
günaydın kızlar , bende birazdan evden çıkacağım dönüşte kilo bildirimlerini listeleyeceğimm , görüşmek üzeree
kızın için acil şifalar diliyorum bacım,çok geşmişler olsun
canım kahvaltını dahada zenginleştirebilirsin.seni gün boyu zinde tutacak ve metabolizmana yardım edecek şey o çünkü:13:

günaydın herkesee
ramazanda değil kilo almak,vermek bile karatay sayesinde mümkünmüş gerçekten
neyse,bildirimimi yapam bende
rumuz:almira42
başlangıç tarihi:30 nisan 2012
başlangıç kilo:70
geçen hafta:62.9
bu hafta:62.0
fark:-900 gr
toplam fark:8 kg
verilen kilo yüzdesi:%1.430

Bildirim:10/08/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 59kg Bu hafta:59kg
Fark: 0 kg
Toplam fark:61kg
Beden:40-38
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma ,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?

Bildirim:10.08.2012
Rumuz:esas2006
Başlangıç tarihi:02.01.2012
Başlangıç kg:77
geçen hafta:68
Bu hafta:68
Fark:0
Toplam fark:9 kg
Beden:40
Spor:yok
Boy:1,58
Hedef: 57
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100):%0

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…