Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın arkadaşlar , bu haftaki kilo bildirimim

başlangıç :3 Haziran 2012
başlangıç kilom : 73
geçen hafta : 71.9 kg
bu hafta :72.2 kg
fark:+300 g

Bildirim:03/08/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 59kg Bu hafta:59kg
Fark: 0 kg
Toplam fark:61kg
Beden:40-38
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma ,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?

gerçekten azminize hayran kaldım ve de çok umutlandım sanırım karatayla başardınız... darısı kısa zamanda başıma inş.

kızlar merhaba bende dün katıldım aranıza bildirim yapıcam diimi bende... liste olaylarına falan bende girdim yani:)

başlangıç tarihi: 02.08.2012
başlangıç kilom: 71 ;(iftaröncesi)
şuanki kilom: 71

03.08.2012 Bildirim tarihim

Başlangıç tarihi:15.02.2012
Başlangıç kilom: 64.5
Geçen hafta : 54.9
Bu hafta : 55.4
Verilen kilo yüzdesi: +0.910

Geçen haftada tam tersiydi 55.4den 54.9 a düşmüştüm:26: bi ileri bi geri

Yarin erken saatte tatil icin yola cikacagiz. Mecburen oruca ara verecegim, turistik bir tatil olacak, cok dolasacagiz. Hafta sonunuz cok guzel gecsin. Hepinize sevgiler.

iyi tatiller,umarım kaçamak yapmaz ve kilo vermiş olarak dönersin....

kızlar merhaba bende dün katıldım aranıza bildirim yapıcam diimi bende... liste olaylarına falan bende girdim yani:)

başlangıç tarihi: 02.08.2012
başlangıç kilom: 71 ;(iftaröncesi)
şuanki kilom: 71

canım 2 hafta menü ve kilo bildirimi yaptıktan sonra listeye giriyorsun...

Bildirim:03.08.2012
Rumuz:esas2006
Başlangıç tarihi:02.01.2012
Başlangıç kg:77
geçen hafta:68,9
Bu hafta:68
Fark:-900 gr
Toplam fark:9 kg
Beden:40
Spor:yok
Boy:1,58
Hedef: 57
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100):%1,306

kızlar çok mutluyum inanmıyorum yaa kilo veriyorum ben demekki gerçekten isteyip dikkat edince oluyomuş.hiçbiriniz moralnizi bozmayın olacak elbet gidecek ama geç ama erken sonunda kurtulcaz bu yağlardan umarım tartı bugün hepinizin yüzünü güldürür ...

iyi tatiller,umarım kaçamak yapmaz ve kilo vermiş olarak dönersin....

canım 2 hafta menü ve kilo bildirimi yaptıktan sonra listeye giriyorsun...

bildirimleri buraya yapıyorum diimi canım yoksa özel mesajla birine mi gönderiyorum?ve birde bişey sorucam omega3 olayında balıkyağı + keten tohumumutüketiyosunuz miktarları ne kadar ? tek başına mı alınıcak?

canım evet buraya yapıyosun bildirimleri.ben omega kullanmıyorum ama yoğurtun içine 1 tatlı kaşığı kadar keten tohumu katıyorum iyi oluyor öyle.

irmak 23

gule gule git gel tatiline..bizim yerimizi de gez canimcim..bool bol dinlendigin ve tadini doyasiya cikardigin bi tatil olur insallah..
hanimefendi durusunu ve kitap gibi menulerini ozliycez canim..
kendine cok iyi bak,opuyorum..

Yarin erken saatte tatil icin yola cikacagiz. Mecburen oruca ara verecegim, turistik bir tatil olacak, cok dolasacagiz. Hafta sonunuz cok guzel gecsin. Hepinize sevgiler.

Güle güle git gel Irmak,iyi tatiller
gunaydiinlar olsun canlarim...
Listeci benim bugun biliyosunuz..hadi bakalim gelsin bildirimler..

Sana da günaydın canım,kolay gelsin

canım evet buraya yapıyosun bildirimleri.ben omega kullanmıyorum ama yoğurtun içine 1 tatlı kaşığı kadar keten tohumu katıyorum iyi oluyor öyle.
Keten tohumunu neden yoğurdunuza katıyorsunuz? Keten tohumunun zayıflatmaya mı yardımcı öğrenebilir miyim?

Geçen hafta 5 gün Dukan'ın atak evresini yaptım. O başlığı takip ettiğim gibi sizleri de takip etmekteyim ve görüyorum ki Karatay diyetinde de aranızda çok başarılı olanlar var.
Dukan ayda 4 kilo zayıflarsınız diyor, sizlerinde arasında Karatay diyetini harfiyen uygulayan arkadaşlar muntazam ayda 4 kilo veriyorsunuz. Üstelik Karatay diyeti bana göre çok daha sağlıklı. Dukan diyetinde ise gerçekten ciddi bir yağ yakımı olduğu için çok biçimli görünüm elde ediliyor. 5 günlük atak evremin sonunda bende kendi vücudumda buna şahit oldum.
Bulgur, meyve-sebze ve kuru yemiş seven birisiyim. Karatay diyeti kolay ve sağlıklı ama sabır gösterene.
Bir sorum daha olacaktı. Bulguru her gün yemiyorsunuz değil mi? Bende Karatayın ilk kitabı var. İkincisini almayı istedim arkadaşım almana gerek yok birincisinden çok farklı şeyler yazmıyor dedi. Siz ne diyorsunuz ikinciyi de almam gerekiyor mu?
Dukanla bir 3-4 kilo daha verip ondan sonra Karatay tarzı beslenmeyi çok sağlıklı gördüğüm için yaşam tarzım yapmayı düşünüyorum.

ilk Bildirimim :

Rumuz: menevsehulya
Başlangıç tarihi: 20.07.2012
Başlangıç kg: 69
Geçen hafta: 66,4
Bu hafta: 66
Fark: 0,40
Toplam fark: 3,00
Spor: ramazanda maalesef yapamıyorum
Boy: 1,65
Hedef: 55

slm kızlar bildirim yapayım ben
geçen hafta 70,700
bu hafta 70,700
fark 0

tatlı yedim ben bu hafta çok ve karpuz yedim kilo almadığıma şükretmem lazım benim çok işim var kızlar ayrıca ben izne çıkıyorum bayram sonuna kadar yokum haberiniz olsun beni listeden çıkarmayın sakın evde pc yok ondan giremeyeceğim herkese

merhaba bende bildirim yapayim ben gecen hafta basladim 100 kilo ile ama bu hafta 101 kiloyum maalesef almisim 2 gundur reglim ondanda olabilir bilmiyorum uzgunum ama herseye ragmen devam

günaydın arkadaşlar

rumuzzlemkartal
başlangıç:23.07.2012
başlangıç kilo:82
geçen hafta:78.8
bu hafta:79.00
verilen kilo:VİRÜSVİRÜSVİRÜSVİRÜS+200 gram
boy:1.70
hedef:65
spor:maalesef yok

reglden dolayı artıdayım sanırım,propcuumm bi de kavrulmuş fıstıklardan olsun moral bozmayacağız,haftaya daha iyi sonuçlarla geliriz nasıl olsa,
gününüz aydın olsun,tartılar mutlu etsin herkesi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…