Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar bılıyosunuz tatıldeyım bugun bol bol yuzdum bıraz yuruyus yaptım cocuklarla ılgılendım ıftar hazırladım veee fınal:)))balkonda denıze karsı guzel bır masa kurdum ıftarı beklıyorum allah ne verdıyse gırısecem valla

ıftar menusu (aynen yazıyorum)

1 kase mantar corba
1 tabak melemen
yarım tabak pılav ustu k.fasulye
salata,10 adet zeytın,7 tane ıncır kurusu
2 catal patates kızartması
veee nutella surulmus tutku bıskuvı:)

havasından mı denızınden mı bılmem ıstahım tavan yapmıs durumda kızlar ınsallah kg almadan evıme donerım alsamda sorun olmaz kıs boyu ısımız ne hep bırlıkte burdayız topıgı sahıpsızmı bırakalım yanı:)))))

Ne guzel istedigin yerin olmasi. Cok cok tebrik ederim canim. Tasinma icin de kolayliklar diliyorum sana

Maasallah Papadiyacim. Keyfine bak, sen bunu hak ettin. Hem saglam bir Karatayci olarak hemen duzene girersin sen

Herkese bol leptinli bi gece diliyorum. Insalah tartilar yarin bizi mutlu edicekler

Bildirim
Rumuz: Kaneel

Başlangıç tarihi: 2-4-2012
Başlangıç kg: 81.00
Geçen hafta: 68.9
Bu hafta:68.8

Fark:-100
Toplam fark:12
Beden:40
Spor:hergün en az bir saat yürüyüş
Boy:1.72

Adetli olduğum için 1oo gram gitmiş ... Olsun bu da güzel .. İftara cok az kaldı .. Ben kaçar kızlar

Allah işini rast getirsin Inşallah
Güzel haberlerini bekliyoruz
sağol canım amin..
Sersum kolay gelsin oruçlu oruçlu ev taşımak yerleştirmek çok zor olsa gerek
[/B]
sağol canım
canım ben oruç tutamıyorum..şimdi bile zor ki oruçlu olsam naaparım bilmem
Allah bu sıcakta oruç tutan herkese yardım etsin
Allah kolaylıklar versin canım.
sağol canım
sağolsun canım
evet canım orkestra ve solistler tamam ...bitek buluşma mekanı kaldı
güzel bişey tabii canım..hepimiz eğleneceğiz iyisi kötüsümü olur canımcım ohh ne güzel ..
kolay gelsin sersumcum

I
Sersumcum kolay gelsin ccanim
sağol canım

canım inşallah kolaycacık halleolur yerlesmeniz
cok zor vallahi ..
sağolasın tatlımm

Kolay gelsin, hersey yolunda ve gonlunce olsun.
sağol canımm

kız beni de yol arkadaşı et..ben de şebeklik yaparım uyumanıza engel olurum..enerji de lazım demi ama yolculukta..
kolay gelsin canım bu arada..

alırız be datlum..basstırır gideriz valla

Ah, ne güzel, yolculuğun keyifli geçtiğine sevindim

Yerleşirken Allah kolaylık versin. Taşınmak bi dert ama yerleşmek daha büyük bi dert. Şimdiden kolay gelsin Sersumcum
sağol canım..amin
sağol canımmm..
inşallah buluşuruz ..
propycili de alcez ohh yol mu dayanır bize..
iyi ki varsınız..

Şimdi tartıldım arkadaşlar 58.8 çıktım:119::119:
tebrikler canım
Kalça, Popo ve İç Bacakları Sıkılaştırma Egzersizi

çok güzel paylaşım canım sağol

hoşgeldin tatlımmm

canım geçmiş olsun..ben kan yapan birşey daha biliyorum..belki yiyebilirsin..dalak çok kan yapar..
una bulayıp arnavut ciğeri yapar gibi pişirebilirsin belki..
canım kolestrolü düşürüyor ceviz suyu
sevindim canım hayırlı olsun

Sersum, papadiya (tatil nasıl gidiyor canımcım), iğneoyası, kızlar nerelerdesiniz?
gelebildim şükür canım

kışın hepimiz topikteyiz tabii ki canım..ben yaza kadar hedefime ulaşmaya andiçtim..
siz mezun olsanızda bize destek için ve sizi çok sevdiğimiz için burdan ayrılmak yok
Gecen hafta. 64.3Bu hafta. 64.1

selamm..
dün kamyon yüklendi bugün yola çıktı..kısmetse cumartesi orada olacak..
eşim de lojmanı aldı boyatıyor..
miisss gibi oturacaz inşallah..
ben de otel odamda yalnız klimanın karşısında sizi okudum..neçok yazmışınız yavv
izmir çok sıcak kısslar..
80 leri izliyorum.
bugün evi emlakçıya verdim..inşallah hayırlı bir kiracımız olur..
yarın da ilişik kesicem..
maceralarım bunlar..
bu arada menülerimi hiç yazmıyorum..arkadaş davetleri devam ediyor..
ben heralde bol +++ larla geri gelicem aranıza..offff
neyse fıstıklar..bugünlük bukaaa yeter..yarın umarım gelebilirim aranıza..
hepinizi öpüyorum

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıftar) nohutlu bulgur pılavı,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:1.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

FZGUN

Canım benim ayın 6 sında tam 5 ay olacak, şu ana kadar yaklaşık 17 kg verdim. Seninle şu anda aynı kilolardayız. İnşallah hep birlikte bu kilolardan kurtulacağız. Burayı bırakmazsan, sen de göreceksin gidecek bu kilolar. Bu arada bugün vişne suyu içmişsin, meyve suyunun GI çok yüksek dikkat et derim, kolay gelsin.

teşekkür ederim kilomuz benzeyince çok dikkatimi çekti bende başta 101 kg idim ama o zamanlar burayı keşvetmemiştim eminim başaracağız belki çabuk olmayacak ama olacak. içtiğim meyve suyu ev yapımı geleneksel yöntemle hazırlanmış ama genede kana hızlı karışıyor çok içmemem lazım. uyarın için sağol sanada kolay gelsin

bilgisayarı acmaya usendiğimden deminden beri telefondan yazmaya calısıyorum ama uyuz telefon kapanıp duruyo..bugun kafa üstü yere tosladı da naz yapıyo şimdi..

kıslar yarın liste sırası asyaateş de ama adet duzensizliği için doktorla randevusu oldugu için onun yerine ben yapıyorum listeyi..
lutfen kimse gec kalmasın...gec kalan olursa listeye almam ona gore..en gec 11 de herkes bildirimini yapmıs olsun..o kadar..
öpüyorum herkesleri...

Bak herşey yoluna giriyor yavaş yavaş... Allah hayırlısıyla kavuştursun sizi de. Annenin yanında olsan da, saltanat sürsen de insan kendi düzenini, evini istiyor.

Bilmem miiiii... İstanbul'da paramdan nasiplenmeyen diyetisyen yok! O tv de gördüğümüz meşhur doktorlar da dahil. Başta kilo veriyosun, bir müddet sonra almaya başlayınca bir de suçlu sen oluyorsun! Psikolojik baskı yapıyolar. Neyse ki Canan Hoca'yı tanıdım. Allah ondan razı olsun. Ben, eşim, annem, erkek kardeşim, kayınım hep beraber yapıyoruz Karatay'ı. Hepimiz de 10 kilodan fazla verdik 4 ayda. Bu sefer doğru yolu bulduk.

Sağol canım, ilgilendiğin için. Sauna eşofman iyi fikirmiş. Deneyeceğim.

İnşallah sen de hayırlısıyla ameliyatını ve radyasyon tedavini alır, bu işleri bitirirsin. Yalnız bana radyasyon tedavisinden sonra 1 yıl bebek yok dedi doktor. Yoksa 4.yü patlatacaktım Gerçi benim aldığım doz yüksekti. Guatr tedavisi için olan belki daha düşüktür.

Kıyafetleri verdim gittiii... Maşallah, okulun da, bölümün de çok güzelmiş. Annen için de çok gurur verici.

Şimdi tartıldım arkadaşlar 58.8 çıktım:119::119:

Bravooo Darısı 57 lere...

Hoşgeldin canım. Başımızın üstünde yerin var. Hem sen çabucak toparlarsın. Bilmez miyiz biz seni

İyi geceler kızlar... İftarımızı yaptık.... Bügünde doyduk .. Allah olmayanlarda versin ...

İftarımda:
firinda kiymali,yumurtali karnibahar (1 dilim)
5kasik zeytin yagli pirasa,
Azcik karışık salata,
Meyve cayi ve su

simdi de kahvemi iciyorum..

Birazdan yürümek icin dışarı çıkacağım...

iyi geceler, hayirli sahurlar

Acele etmeee... Bak ben de kronik obezdim. Umudum kalmamıştı ama ben bile ne kadar kilo verdim. Vazgeçme, kesinlikle vereceksin.

Tebrikler. Yeni okulun hayırlı olsun.

Sersum, papadiya (tatil nasıl gidiyor canımcım), iğneoyası, kızlar nerelerdesiniz?

2 gündür, iftara davetliydik. Pek gelemedim buralara... Sen nasılsıl FZGUN üm?

Başlangıç tarihi: 23 mart 2012
Başlangıç kilo: 93,1 kg
Geçen haftaki kilo :79,3kg
Bu haftaki kilo:78,0 kg
Fark:1,3 kg
Fark % :%1,6
Toplam fark: 15,1 kg

Spor: Ramazan dolayısıyla kapalıyız:)

Canim yazdiklarini okurken ben yoruluyorum,Allah sana guc kuvvet versin,hersey gonlunce olsun insallah,kiloyuda hic takma kafana,bak papis ne diyor,kis boyu buradayiz,kilo falan kalmaz evine yerlesince bak nasil gidecek ,sakin stres yapma

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…