Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

slmaleykum kızlar?
nihayet bugün orucuma basladım..
migrenden cok korkuyorum insallah olusmaz..
sahurda canım kısır istedi.bol sebzelı yaptık ama cok yemısım sanırım mıdem agrıdı..
iftar menüm;tavuklu dövme pilavı ve mercimek çorba azdasalata yapmayı dusunuyorum..
eşim yok iftarda tek yapıcam iftarımı..
biraz gecmıse bakayım..
iftardan sonra tekrar gorusuruz..

bu gün çok yorgunum halı yıkadım ev temizledim çocuğu doktora götürdüm bu kadar yorulunca kan şekerimde düştü heralde canım tatlı istiyor annemin yaptığı vişne suyundan içtim kahve içtim 2 avuç ceviz yedim halen gözüm dolapta bana iş yapmak yaramıyor galiba

Bir tavsiye naçizane; Unutmayın;Sen diyetteyken "bir seferden bir şey olmaz " niyetteki arkadaş en tehlikeli arkadaştir aman diyim! :)))

Kızlar bir seferden çok şey olur. Kaçamak yok.

(Bu mesaj motive içeriklidir)

kızlar sordum ama kimse görmedi bu gün tartı yarın bildirim günü dimi?

Yine iftardan önce mi tartılıcaz bugün aynı? :44:

canım ben oruçlu olmadığım için yarın sabah tartılacağım ama oruçlu arkadaşlar sanırım bugün iftardan önce tartılırlar,en iyi sonuç bu çünkü...geçen haftadan beri bi durum değişikliği kararı olmadı bildiğim kadarıyla

Esasım teşekkür ediyorum
İnşallah seni de mezun edecez
öpüyorum sevgiler

bişey değil canım ayyy görcezmi kız o günleri :44::44: görcez görcez şunun şurasında ne kaldı ki sanki 12 kilocuk

ficans canım iyiyim regl oldum hazır oruç değilim evi toparlayım dedim işim çoktu giremedim ...

karataya güzelce uyuyorum regl olduğum halde 3 gündür 73.3 çıkıyorum tartıda bakalım cumaya nolucak ..

propilycim ben euthyrox 50 kullanıyorum bu ilaç içinde geçerlimidir acaba 4 saat süt ürünleri kullanmamak..senindurumunda zormuş canım umarım bir an evvel sağlığına kavuşursun canım..

kızlar geçmişin çoğunu okuyamadım kusura bakmayın hepinize sağlık sıhhat diliyorum hepinizi çoook seviyorum iyi ki burdasınız

selam kızlar ,il içi atmalarda 2 . tercih ettiğim okula atamam yapıldı istediğim bir okuldu. çevre olarakda çok iyi. 5 yıllık arkadaşlarımdan ayrılmak zor olacak. 1 ay içinde yeni okulumun çevresine taşınacağım. işim çok yani

evet canım iftardan önce tartılalım ve sonra bildiririz.sahurdan sonra tartılırsan daha yeni yemiş olduğun için fazla çıkarsın...

Teşekkür ederim

gözün aydın canım,hayırlı olsun ataman

Hayirlisi olsun canım. Gözün Aydın ...

gözün aydın canım hayırlı olsun ve kolay gelsin

herkese iyi akşamlar hayırlı iftarlar

Son düzenleme:
Canım afiyet olsun ama çok az yemişsin iftarda
sen dün yediklerimi görmedin galiba.onun telafisini yaptım malesef.amma bu aksamda iftardayım.öbür gün de az yemek zorunda kalcam galiba...:18::18:

Reyhan : Ama dün kaçamak yaptım dondurma yedim
süpersin arada bir lazım.ömur boyu dondurma yemeyecek degılsın ya.sanra saldırmaktansa nadiren az yemek daha mantıklı

bende taze fasulyeye bayılırım.

no stres.sıkma canını yoksa hepten salarsın ,dogru yoldan devam et

kolay gelsin iyi niyetlim,yürüyüşte rekor kırıyorsun.masallah

tavuklu dövme pilav kafama yattı ben de yapacagım

canın tatlı ısteyince 1 yumurta yada ceviz ye rahatlarsın canım benim.vişne suyu dahada acıktırır

yemeden önce derse haklısın,ama yedikten sonra iş işten geçmiş moral bozmaya gerek yok canım.

hayırlı olsun lacey.branş ne bu arada.

Canım tebrikler, çok sevindim, hedefine biraz daha yaklaştın. Kuru ve yaş meyvelere dikkat etmek lazım, gerçekten kilo vermeyi yavaşlatıyorlar. İşlerinde de kolay gelsin canım.

Tabiisiiiiiii, 80'leri de, 70'leri de ve hatta 60'ları da görücez hep birlikte burda, ooohhhh, 60, 70, 80 diye göbek atıcaz hep beraber

İnşallah canım, hep birlikte hedeflerimize ulaşırız. Birbirimize destek ile başaracağımıza ben de inanıyorum.

Asyam propycilim kızlar evett annemler geldi teşekkürler

Canım iş yerinde kolay gelsin. Ben de sana mesaj yazmıştım, ama bu yoğunlukta görmemişsindir, gözün aydın tatlım, oh annenlerle hasret giderirsin.

FZGUN FZGUN özel mesaj göndermeyi beceremedim ama çok merakediyorum karatay diyeti ile kilolarını ne kadar zamanda verdin

Canım benim ayın 6 sında tam 5 ay olacak, şu ana kadar yaklaşık 17 kg verdim. Seninle şu anda aynı kilolardayız. İnşallah hep birlikte bu kilolardan kurtulacağız. Burayı bırakmazsan, sen de göreceksin gidecek bu kilolar. Bu arada bugün vişne suyu içmişsin, meyve suyunun GI çok yüksek dikkat et derim, kolay gelsin.

Lacey yeni görev yerin hayırlı olsun canım.

reyhancım ve esasım sağolun kızlar

Fzgunummm sağol canım.. Evet hasret gideriyorum bol bol

Hayırlı olsun Lacey
Ben de seneye isteyecem il içi senin gibi istediğim okul olursa süper olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…