Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bir hattadır günlük yürüyüşlerimi yapsam da kilomda değişiklik yok sanırım ramazan nedeniyle su tüketiminin azlığından kaynaklanıyor böyle sabit kalacak diye korkuyorum gitsin kilolae

Merhaba yassom,yuruyuslere devam et,vucut basta su tutuyor ama sonra birden gidiyor,bir de stres yapma o da kortizol salgilatiyor ve kiloyu tutuyor,rahat ol merak etme kilolar gidecek

Canım sen yine de bu konuyu ihmal etme kansızlık vücutta bir çok şeyi olumsuz etkiliyor. Ayrıca da halsizlik de yapar, gene sen çok aktifsin. Çayı ben de çok seviyorum, benim de kan değerlerim hep sınır da çıkıyor.

kuruyemişlerin kilo yaptıgını düşünmüyorum canım..belki tuzlu yada kavrulmus yada yeni kırılmamıs yediğin için olabilir..yoksa yeni kırılmıs bi cevizin gi si sıfır cunku..
rica ederim canımcım..ben de iyiyim cok sukur..ben de basladım artık yuruyuslere..havalar bayaa serinledi..hatta öğleden sonraları yagmur yagıyo bi kac gundur..ben orucu bıraktım ya heralde ondan..

Gunaydin kizlar

Nasilsiniz

Dun aksamki iftarim

Yayla corbasi bugdayli,nohutlu
Et,salata,yogurt,cok az pide
Gullac,ceyrek armut
bol su
Sahur

Kalkinca aksamdan suya koydugum kuru kayisilar ve suyu
Avuc ici kadar pide ile tost
Domates
Sivri biber
Bol su

ayyy esas gelmiiişşş
esascım napıyon be yaaa...uzun suredir gormuyodum seni..keyfin nası bidenem...öpüyorum..

Propcum fzgun haklı canım,ilaç yükseltmediyse kan iğnelerinden yaptır canım ihmal etme,vücuttaki herşeyi etkiliyor kansızlık,ben de ilaç çok kullandım,şu an sınırda,ama şimdide demir eksikliği var

merhaba reyhancım iyiyim canım sen nasılsın?
hem de ne turlar atıyorum bir bilsen en çok buradan ayrı kalmak zor geliyor ama, eve gelir gelmez kendimi bilgisayar karşısında buluyorum
tadını çıkar,tatilin bitmesine az kaldı.

Şimdi tartıldım arkadaşlar 58.8 çıktım:119::119:
tebrikler.ama sen hiç kaçamaksız besleniyorsun,bu yüzden kilo kaybetmen cok normal.

ne kadar çok yürüyorsun öyle.yorma kendimi çok fazla dizlerindeki eklemler zarar görebilir.acele etme yavaş yavaş ver kiloşları

yine hormon tedavisi başladım öööfff
zaten kiloyuda o ilaçlar yüzünden almıştım
geliyorum beni bekleyin anacım
geçmiş olsun leylak,insallah hormonların normale döner.üzme kendini.

Günaydın kızlar
Hepimiz için güzel bir gün olsun
zorun ne kuzum niye erkenden uyandın yaww

günaydın kıslaaarrr....:122::122::122::122::122:
günaydın propum.

sen telafi edersin reyhanım merak etme..şu iki daveti de atlattınmı tamamdır..
ben dondurma yemiyom ya hakkaten..sen diyince farkettim..dondurma memleketindeyim ama en son 1 ay önce yemiştim...

ben burda iyi dondurma bulsam yiycem,neyseki yok bu vesileyle yemiyorum.ahh bizim bafranın dondurması da çok güzeldir

bildirim yapayım hemen

iftar:
1 tabak roka,salatalık,domates,sirke ve zeytinyagından olusan salata

1 büyükçe kase bugdaylı yayla çorbası

1 hurma,küçük kase antep fıstıgı

bantta 30 dak yürüdüm.dısarı cıkamadım,cıksam 1 saat yürüyecektim

sahur:
4 tam ceviz,peynirli omlet 1yumurtalı,5 y.zeytin,domates

annemlere gittiğimden değil canım orda dışarda daha çok yürüyorum çünkü.sıkılmamak için ve haftanın 4-5 günü yürümenin yeterli olacağını düşünüyorum.sıkılmıyorum hem böylece
ne yalan söyleyeyim dün dondurmayı götürdümneyse artık yemek yok ama
bu arada polat alemdar ağabeyimin vecizesine de bayıldım

canımcım tavuk suyuna corbaya ne koyuyosun..bulgur filan mı yoksa sadece tavuk etimi..birde terbiyesini nası yapıyosun..???

canım ben tavuk eti koyuyorum.terbiyesini de 1 yumurta sarısı,yarım limon suyu ve 1 kaşık unla yapıyorum

dün dondurmayı götürdüm ama bugün 500 gr eksik çıktım tartıda:124::124:üstelik yine wc sorunu yaşarken

iftar:1 tabak rokalı karısık salata,1 kase buğdaylı yayla corba,1 hurma,1 kücük kase antep fıstıgı

30 dak bantta yurudum

sahur:1 yumurtayla peynirli omlet,5 y.zeytin,4 tam ceviz,1 domates

herkese merhaba
sahur:karatay kahvaltısı
iftar:mercimek çorbası,zeytinyağlı barbunya,salata,yoğurt
sevgiler...

Selam kızlar.Ancak pc nin başına oturabildim bugün.En son dün sabah yediklerimi yazmıştım.Öğleden devam edeyim
öğleyin taze fasülye ve yoğurt yedim.
Akşama kadar herşey çok güzel gidiyor ama akşam sapıtıyorum düzelecek inşallah..Akşam 1 lahmacun ve 1 bardak ayran yedim.Yemek yapmaya vaktim olmadı dışardan pide istedi bizimkiler,bende bari daha masum olsun diye lahmacun yedim.
Sabah kalktım yürüyüşe gittim yine.Bir saat,6 km yürüdüm.Eskiden 6 km yi 50 dk. da yürüyordum ama bugünlerde 62-63 dk. oluyor.
Geldim klasik Karatay kahvaltısı yaptım
Akşama misafirim var,bugün koşuşturma daha da hızlı yemek yapıyorum kızımdan fırsat buldukça.
Ama öğle yemeğinde bir muz ve bir avuç kadar ceviz yemeyi düşünüyorummm.
Kendinize iyi bakın..Herkese güzel bir gün diliyorum:)))

canım inşallah kolaycacık halleolur yerlesmeniz
cok zor vallahi ..

evet sayfalar hızlı ilerliyor hemen hemen her yorumu okumaya calısıyorum
ama cok vakit alıyor gercekten

asyam nasılsın cnm cok gusel vermısın bızım hedeflerımız aynıydı senınle ben devam etmedım ara verdım bı kac ay ve akupuntur yaptım.ve yıne karataya gerı onuyorum hedefıme az kaldı bakalım nasıl olucak:) 9.ayda hedefıme ulaşmış olucam ınsallah:)

ayyy esas gelmiiişşş
esascım napıyon be yaaa...uzun suredir gormuyodum seni..keyfin nası bidenem...öpüyorum..

sağol canım iyiyim.sen nasılsın.sıcaklarla boğuşuyom patron burda olunca açamıyorum sayfayı,işlerde yoğun biraz ama geçmişi okumaya çalışıyorum kaçamakta olsa

Esascım gerçekten bu aralar pek girmiyorsun, nasıl gidiyor? İşler yoğun galiba.

iyi canım ya sen neler yapıyosun evet işler yoğun ve patron daha çok duruyor büroda .ben dün iftardan önce 67,7'i gördüm Allahhhh havalara uçtum biliyon mu bakalım yarın nasıl olacak.1 haftadır kuru kayısı erik yemiyorum sanırım onunda etkisi var ve dikkat ediyorum yediklerimede.abartmıyorum iftarda ve sahurda.o yüzden çok mutlu ve rahatım...ramazanda kilo veriyorum daha tarih yazmamıştı böyle bişeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…