Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet tok tuttugu ve yerken hemen doyma hissi olustugu kesin ama yemiyorum artık ya bu arada
bende daha sıkı tutucam bugün 20 dk pedal cevirdim
30 tane de mekik

Özlemcim çok teşekkürler güzel sözlerin için:)
Aynen benim de tansiyonum düşük. Bu sabah mesela 9'a 6 tansiyonla kalktım, daha doğrusu kalkamadım baş dönmesinden, ayaklarımı havaya dikip 20 dk yattım, biraz kendime gelir gibi olup duşa attım kendimi. Sonra da mecburen işe geldim tabii. Sıcaklar yüzünden uyuduğum uyku pek bi şeye benzemiyo, dinlenmemiş kalkıyorum hep. Zaten çok nemli, yani bütün iyi niyetime ve istememe rağmen yürüyemiyorum bu aralar maalesef. Ama şu sıcakları atlatınca tekrar başlıycam yürümeye. Ben 50 dk'da 5 km yürüyodum ve çok iyi geliyodu. Çok haklısın yürüyüşün faydaları hakkında

Wallahi bravvo sana. Hem de iftardan sonra ne kadar sağlam spor yapıyorsun. Yürekten kutluyorum

kızlar ben haslanmıs yumurtayı artık hiç yiyemiyorum
hergün mutlaka yerdim şimdi omlet olursa yiyorum
haslama yumurtayı agzıma almamla nerdeyse kusacak oluyorum

Asyacım bi şey itiraf edicem: ben zaten hiç yemedim haşlanmış yumurta, hiç hoşlanmıyorum kendisinden Karataya başladığımdan beri hep omlet türü yiyorum, menemen ya da peynirli yumurta yediğim de oluyo. Ama sorun olmaması lazım, di mi, hele tereyağlı yapıldığı müddetçe.

kızlar birkaç gündür bende haşlanmış yumurtayı zorla yiyorum burnuma kötü kokuyo

canım annen için bende çok üzüldüm geçmiş olsun

ben ağzıma aldığımda kocaman oluyo o yumurta sanki yutamıyorum.uzun süre haşlanmışını yiyebileceğimi düşünmüyorum ben de fundacım
aynen canım bende ara vermeyi düşünüyorum tereyağında yerim yada senin gibi rafadan yaparım ama sahurda yediğimde gerçekten hiç acıktırmıyor günlerin uzun olmasına rağmen hiç acıkmıyorum sadece susuyorum.

evet canım acıktırmadığı bi gerçek ama ben diyete başlayalı 1 sene oldu ve 1 senedir:120::120::120: geldi artık...
bir de dün gece hesapladım da haftada 1 koli yumurta yiyiyoduk eşimle beraber
ayda 120,1 yılda 1440 tane yumurta yemişiz

bugünden itibaren menülerimi yeniden yazmaya başlıyorum kızlar.buraya yazmazsam sapıtıyorum yoksa

Haklısın,zorlamamak gerek de bir saati tamamlamayınca kendimi spor yapmış gibi hissetmiyorum.Uykusuzluk bi taraftan,yorgunluk derken yürüyemiyorum da bir de hantallaşmışım ayıptır söylemesi:))Neyse yavaş yavaş alışırız.Zaten kalıcı olmalı yaptığımız spor,kendimden biliyorum.Spor hayatımın merkeziyken birden bıraktım ve inanılmaz kilo aldım.gerçi hormon tedavisi,sıkıntı,oburluk hepsi bir aradaydı da:26:

canım bu ılık suyu deniycem mutlkaka bundan sonra kayısıyla teşekkürler

semizotu aldım daha yapamadım ama onuda deniyeyim sağol canım

sorma her zaman davul gibi şiş geziyorum zaten kilo versem bile belli olmuyorki

kesinlikle çare bulup düzeltmem lazım dediğin gibi yoksa kilo vermenin bir anlamı yok

hoşgeldin aramıza umarım istediğin kiloya ulaşır ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın...

iyi tatiller canım...

Teşekkürler leylakım ama sana da alkış sen de yürüdün

Yumurtayı hala seviyorum yaw sıkılınca menemen filan yapıyorum..

iyi tatiller canım özletme kendini gir arada

mantıklı bir teklif ama bu sefer de normalde yapmayacağımız kadar spora yönelip bir süre sonra bırakabiliriz. önemli olan sporu hayatımıza katabilmek miktarı ikinci hedef olmalı

ne kadar çok spor yapıyorsun öyle

canım çok geçmiş olsun benimde düşüktür tansiyonum hep, bilirim o sabahları baş dönmesini dikkat et canım sıcaklar da daha tehlikeli olabiliyor bu durum

mantıklı bir teklif ama bu sefer de normalde yapmayacağımız kadar spora yönelip bir süre sonra bırakabiliriz. önemli olan sporu hayatımıza katabilmek miktarı ikinci hedef olmalı

canım çok geçmiş olsun benimde düşüktür tansiyonum hep, bilirim o sabahları baş dönmesini dikkat et canım sıcaklar da daha tehlikeli olabiliyor bu durum

Teşekkürler leylakım ama sana da alkış sen de yürüdün

Haşlanmış yumurtayı hala seviyorum yaw sıkılınca menemen filan yapıyorum..

Son düzenleme:

Asyam havuz keyfi nasıldı? dondurmayı yidin sesin çıkmıyo

Arkadaşlar her gün en az 45 dk yürüyüş ve kaçamaksız kilo vermemeniz mümkün değil malum nedenlerin dışında:112:

Özellikle yürüyüşlerle kilo verdiğimi düşünüyorum ve kendim için sağlığım için yürüyorum eşimle yürürken hiç sıkılmıyorum ben.. Daha çok bi tur daha atalım diyen genelde benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…