Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bildirim: 07.10.2011
Rumuz: papadiya
Başlangıç tarihi:07.10.2011
Başlangıç kg: 108.5
Geçen hafta:
Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:
Spor:
Boy:170cm
Hedef:80

saphıra ben yarın baslıycam bu aksamdan bıldırımımı yapsam olur dımı.

aynen canım bendede 2 bızdık var,biri 3 yasında bırı de 10 aylık.ben de gonullu olamayacagım maalesef.

kendi sıram geldıgınde tabıı ki yaparım bi şekilde ama sabah leyla84 ve famir yapamayacakmıs gibi konustu,diğer arkadaslardan da hıc ses çıkmadı yaparız veya yapmayız gibi,o yuzden gonullu olsa da sorun kökten hallolsa dıye dusundum.
herkesın fikrini almalı tabii ki

sağolun kızlar..
ideal kiloma baya yaklaştım evet ama tekrar 60 ın üstüne çıkarsam durduramam gibi geliyo. alırsam tekrar vermeye daha zor motive olurum heralde.
karataya çok alıştım, sabah kahvaltıda başka şey aramıyorum, ama kendimi tutamaz oldum karşılaştığım yiyeceklere karşı.

canım ben hamile kalabiliyorum ama düşük oluyo, test sonuçlarına göre tüp bebek yapmalıymışız, sağlıklı olması için.
normal de deneyebiliriz, çeşitli riskler var vs. vs.
düşünmekle çıkılmıyo işin içinden, diyeti bozmamın tek sebebi bu konunun beni dağıtması.
hayırlısı olsun hepimiz için..

merhaba :) daha iyi bir fikrin varsa lütfen paylaş bizlerle
liste şöyle hazırlanıyor;100 kg biriyle,60 kg birinin verdiği kg aynı olmaz,bunu eşitlemek için yüzde oranını hesaplıyoruz.bu yüzdelere göre liste hazırlıyoruz.Sonrada bu bildirimleri tabloya işliyorum.yani işliyodum.hepsi bu kadar.ama bunlrıtek tek yazmak pek kolay olmuyor.ben geçen hafta ilk kez yaptım liste.tüm bildirimleri tek tek defterime yazdım.sonrada nite pc ye bi yere kopyalamadım diye kızdım kendime o ayrı.pc nin bir yerine kopyalanarak biraz daha kolaylaştırılabilir belki.bileiyorum.liste işine zaman ayırmak gerektiği için ve sürekli yapmak için gönüllümüz olmayınca sıraya koyduk.her hafta birisi yapsın dedik.

liste daha kalabalık olsun canım,biz olmasın demedik ki her gelene hoşgeldin diyoruz yalnız diyete yeni başlayanlar ilk haftalarda çok hızlı kilo verirler.o zaman da listenin hep üst sıralarında olurlar.bu diğer kişilere haksızlık olur. bu haksızlığın yaşanmamsı,eşit bir ortam olması ve motivasyonumuzun düşmemesi için 2 hafta düzenli bildirim yapılmasını istiyoruz.bu tüm diyet gruplarında da böyle zaten.listeye girmek isteyen kişileri listenin altına liste adayı diye yazıyoruz.mesela geçen hafta bildirimde bulunmuş olan liste adayları benim defterimde yazılı.yarın da bildirim yaparlarsa listeye yazılacaklar :128:

tabiki olur :) aramıza hoşgeldin

öyle bir gönüllü yok gibi canım ama keşke olsa.

iyi akşamlar hanımlar,
öğle ve akşam menüm yazmaya geldim.

öğle:3 kaşık bulgur pilavı-keten tohumlu yoğurt ve yer fıstığı

akşam:2 kaşık bulgur pilavı,2 baget,yoğurt ve yer fıstığı

gün boyu bolca şekersiz çay,yeşil çay ve su.

şu andada sizin leslıe olayını araştırıyor ve anlamaya çalışıyorum.dışarı çıkmadan yürüyüş yapabilme fikri süper geliyor kulağıma :))

hepimize sağlıklı zayıflamalar :))

Ayy öyle olsun artık, ne yapayım şimdi ona da mı canımı sıkayım değil mi ?
Okudum da şimdi yumurtadan mı ki ?
Aslında belli dönemlerde gidip bir doktor kontrolü yaptırmamız gerekli de, ben söz de yaptıracaktım bir ara adet dönemini beklerken geçti gitti.

benim liste hazırlamam sonlarda ama bende hazırlayamam kızlar yokmu gönüllü

Bir süredir sizleri takip ediyorum.
Kabul ederseniz yarından itibaren ben de
bildirim yapayım.Bu beslenme tarzını gerçekten
mantığım kabul etti.Bunda Canan Hoca nın da
payı büyük.Kitabını aldım,okuyorum.

07.10.2011

Başlangıç kilom: 92,5

Hedef kilom: 70

Boy: 1,60

Evet Karatay Dıyetıyle verdım,sızın on kılo fazlanız varmıs,on kılonun on kılosu da yag degıldır,bır kılo yag ıkı kılo su ıle vucutta barınıyor,toksınler de oyle ne kadar toksın varsa onun ıkı katı kadar su tutuluyor vucutta,cok sık tartılmak dogru degıl aslında,ben tartılara cok guvenmem,vucut sıkılasıyor agırlık cok degısmese de ılk etapta,bıraz sabırlı olun.Zaten öyle bir kaç günde 3 kg yağdan gitse ölümle bile sonuçlanır canım... Ve bir de karaciğer kendini korumak adına sürekli yağ üretir... Kendimizi kasar, sürekli tartılırsak bu stres yaratır ve metebolizmayı en çok yavaşlatan unsur, strestır.

Bildirim:07/10/2011
Rumuz:Gul63.... Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 93. Bu hafta:93
Fark: + veya -0(Reglı donemım(su tutuyor vucudum))
Toplam fark:27
Beden:44
Spor: Gunde 1-2 saat ev ısı,yuruyus az mıktarda dıye yazmıyorum.
Boy:165 cm
Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canları))....ve( saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar , Kahvaltım :Su,omega3 balık yagı takvıye(bır cay bardagını dolduracak kadar cevız(omega3 ıcerır,B vıtamınlerı var) kırdım,dokuz tane zeytın,bıraz domates,2bıber ,bır bardak ot cayı(artık normal cayı yemeklerden 1,5 saat sonra ıcıyorum demır eksıklıgıne sebep oluyurmus ),bır cay kasıgı keten tohumu(omega3 kaynagı,bagırsakları calıstırıyor),bır cay kasıgı corek otu,2 yumurta(kılolar gıdınceye kadar sabahları 2 tane tuketıyorum ( dogal omega3 kaynagı),,3dıs sarımsak,2 kahverengı kuru kaysı(posası yuksek bagırsak calıstırır),1kuru erık(antıoksıdan),2hurma,bır tutam maydanoz,bıraz salatalık,bırkac kıvırcık(kıvırcıkla durum yapıyorum),bır avuc kasar peynırı.

Eklentiler

• $cumakahvalt%C4%B1m.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 60
Bildirim:07/10/2011
Rumuz:idealist33
Başlangıç tarihi:16/09/2011
Başlangıç kg:72.8
Geçen hafta: 71.4
Bu hafta:70.7
Fark: + veya -700gr
toplam fark :- 2kg 100 gr
Beden:42
Spor: bugünden itibaren başlayacağım inşallahh
Boy:166 cm
Hedef:.57Kg

bu sefer 700 gr gitmişş kızlarr (affedersiniz ama sabah tuvalete çıkamadan tartıldım :26: :26:) hiç yoktan iyidirr

Arkadaşlar sabah tartıldım,93 kilo olmuşum.Düzelteyim,motivasyonum kırılmasın.
Bir de lesli yi nereden indiriyorsunuz? Ya da indirmeden de yapılıyor mu?
Teşekkür ederim.

tebrikler idealisttt.:92::92::92::92:

haftada 700 gr da ıyı ayda 3 kg eder

ben de yapayım barik bildirimimi

1. Bildirim:07.10.2011
Rumuz:loxandra
Başlangıç tarihi:10.07.2011
Başlangıç kg: 86.1
Geçen hafta:78.4
Bu hafta: 77.9
Fark: + veya -:-500gr
Toplam fark:8.2
Beden:44
Spor: 2 gun yuruyus,1 gun leslıe
Boy: 167
Hedef: 57

alerjıden dolayı,hiç veremem diyordum bu hafta ama sürpriz oldu.77leri görmek bile mutlu etti beni :92::92::92:

tebrikler idealisttt.:92::92::92::92:

haftada 700 gr da ıyı ayda 3 kg eder

ben de yapayım barik bildirimimi

sağoll canımm çok sevindimm ben deeeee
ilk defaaa böyle kilo veriyorumm aç kalmadann ve motivasyonum yüksekk olarakk zor verenlerdendimm

evetttt iştee buuu arkadaşımm bi tebrik de bendennnn sanaaaa :92::92::92:
kilo hedeflerimiz aynıymışş loxandracımm inşallah inerizz

sevgili yağmurr öncelikle hoşgeldin

canım ben lesslie yi google a arattırdımm ordan çıkan linklerden birinden indirdim hatırlamıyorumm ama hemen çıkıyor zaten. 5 mil olaanını indir zaten kaçıncı mile geldiğini gösteriyor ekranda.

bi de indirmeden yapmak istersen kadınlar kulübünün de bir başlığı var lesslie ile alakalı ordan indirmeden de yapabilirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…