Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar gayet iyi menüleriniz
bende yazayım
sabah
2 yumurta +lor +1 çay kaşığı tereyağı ile yapılmış omlet
2 zeytin
1 fincan beşibiyerde çayı

öğlen
2 adet haşlama tavuk baget
3 kaşık yoğurt ile yapılmış ayran
az badem ve fıstık

akşam
1 porsyon yeşil mercimek yemeği
salata yağsız
5 tane yer fıstığı

1.5 lt su
regl olduğumdan biraz iştahım açık :KK31:
kızlar öğülerde yediğim fıstık bademler fazla mı? oluyo :kk77:

kızlar gayet iyi menüleriniz
bende yazayım
sabah
2 yumurta +lor +1 çay kaşığı tereyağı ile yapılmış omlet
2 zeytin
1 fincan beşibiyerde çayı

öğlen
2 adet haşlama tavuk baget
3 kaşık yoğurt ile yapılmış ayran
az badem ve fıstık

akşam
1 porsyon yeşil mercimek yemeği
salata yağsız
5 tane yer fıstığı

1.5 lt su
regl olduğumdan biraz iştahım açık :KK31:
kızlar öğülerde yediğim fıstık bademler fazla mı? oluyo :kk77:

sabah kuruyemıs yememıssın zaten.o yuzden ogunlerle yedıklerın fazla degıl.gunde en az 1 cay brd yemen gerekıyor zaten.

salataya zeytınyagı kullanabılırdın,bu dıyette serbest.:KK66:

gun boyunca kasıntı olmadı.şimdi baktım,bıraz ufalmıs kızartılar.

sanırım yumurtadandı.:KK58:elveda yumurta:KK58::KK58:

evet suçlu belli olduu :KK47::KK47:
biraz ara verirsinn artık yumurtalaraa zaten de sıkılmıştınnn:KK34::KK34::KK34:
muza devam edersin biraz sonra yumurtaya dönüş yaparsınn:KK52::KK52::KK52:

bir arkadaş kısır yemiş kısır serbest mi??? :KK53: :KK53:
Lahana sarmayı neyle yapıyorsunuz serbest mi sınır var mı?????? :KK52::KK52:

bilen biri varsa yardımcı olabilir mi???? :KK69::KK69:

bulgur kılo verme donemınde 2-3 kasık yenebılır.

lahana sarmasını ben soyle yapmayı dusunuyorum.bol sogan ve kıyma ,az bulgur.boyle yaparsak doyana kadar yıyebılırz heralde:KK52:

arkadaşlar çizelge üzerindeki değişiklikleri nasıl yapıyoruz nereye giriyoruz biri bir el atsın:26:

bulgur kılo verme donemınde 2-3 kasık yenebılır.

lahana sarmasını ben soyle yapmayı dusunuyorum.bol sogan ve kıyma ,az bulgur.boyle yaparsak doyana kadar yıyebılırz heralde:KK52:

bugün evde yemek yoktuu ben de kısır yaptım okuldan gelince ama çok yemedimm vicdan azabı çekiyorumm loxandraaaaaaaaaaa:KK50::KK50::KK50::KK50:

evet suçlu belli olduu :KK47::KK47:
biraz ara verirsinn artık yumurtalaraa zaten de sıkılmıştınnn:KK34::KK34::KK34:
muza devam edersin biraz sonra yumurtaya dönüş yaparsınn:KK52::KK52::KK52:

aslında yumurtasever bır ınsanım:KK1:hergun değilse de haftada 3-4 gun rahatca yıyebılırım.:KK56:

neyse değişiklik olcak işte.bıraz özlem iyidir.

ooohhh misss yaaaafiyet bal şeker olsun cnmm:KK70::KK70::KK70:

tesekkurler tatlımm.:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

sabah kuruyemıs yememıssın zaten.o yuzden ogunlerle yedıklerın fazla degıl.gunde en az 1 cay brd yemen gerekıyor zaten.

salataya zeytınyagı kullanabılırdın,bu dıyette serbest.:KK66:

yedim canım yazmayı unutmuşum :KK53: tam 1 çay bardağı değildi
ya başka bişeylere saldırmayayım diye yiyiyorum ama yanlış yapıyorum galiba:44:
zaten fazladan kuru yemiş yiyorum zeytin yağı eksik kalsın :KK53:

peki canım sen yumurta yemiycekmisin peki nasıl yapıcan diyeti çok zor olucak senin için:44:
inşallah bizde bu sorunla karşılaşmayız:18::18:
bu arada geçmiş olsun :KK71:

Son düzenleme:
bugün evde yemek yoktuu ben de kısır yaptım okuldan gelince ama çok yemedimm vicdan azabı çekiyorumm loxandraaaaaaaaaaa:KK50::KK50::KK50::KK50:

senı cok ıyı anlıyorum.aynen bı kere evde yemek yoktu,komsu kısır getırmıstık,1 tabagın hepsini yemıstım,bırkaç gun vıcdan azabı cektım sonra.

en azından sağlıklı bırsey yemıssın.bosver üzülme,sefan olsunnnn ohhhhhhhh:KK9::KK9::KK9::KK9:

hadı ustune leslıe yapıp erıtelım bıraz:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

çizelge üzerinde değişiklik yapmak istiyorum nasıl yapıcam nereye giricem biri bir el atsın

senı cok ıyı anlıyorum.aynen bı kere evde yemek yoktu,komsu kısır getırmıstık,1 tabagın hepsini yemıstım,bırkaç gun vıcdan azabı cektım sonra.

en azından sağlıklı bırsey yemıssın.bosver üzülme,sefan olsunnnn ohhhhhhhh:KK9::KK9::KK9::KK9:

hadı ustune leslıe yapıp erıtelım bıraz:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

yapalımm vallaa indireli bir hafta olduu bir kez yaptım sadece yapayımm 2 mill barii. sen de yapcan mııı ?:KK8::KK8::KK8::KK8:

yedim canım yazmayı unutmuşum :KK53: tam 1 çay bardağı değildi
ya başka bişeylere saldırmayayım diye yiyiyorum ama yanlış yapıyorum galiba:44:
zaten fazladan kuru yemiş yiyorum zeytin yağı eksik kalsın :KK53:

peki canım sen yumurta yemiycekmisin peki nasıl yapıcan diyeti çok zor olucak senin için:44:
inşallah bizde bu sorunla karşılaşmayız:18::18:
bu arada geçmiş olsun :KK71:

tesekkurler canım.bu kızartılar gecene kadar yemeyecegım.sonra az az deneyerek baslarım tekrar.

yumurta alerjısı olanlara muz verıyor hoca.onu yıycem ıste sabahları.:KK50::KK50:

kuruyemısten korkma bol bol yıyebılırsın doyana kadar,zaten bır sure sonra ondan da sıkılacaksın merak etme:KK1::KK1:

Tekrar Merhaba.Canan Karatay ara öğünler de ve sabah kahvaltıda fındık,badem veriyor.kitapta yazılana göre tuzsuz veya yeni kırılmış olmalı diyor.kavrulmuş olanı uygun değil diyor.binbir marketlerinde tuzsuz olarak buldum.tadıda güzel.

Tavuk ve yumurtanında organik olmasını tavsiye ediyor.Marketlerde organik yumurta diye var.Köy pazarları yada kartaldaki organik pazarda olur.

Dışarıda yemek yerken çok dikkat etmek gerekiyor.Hangi yağla yaptıkları,yemeğin içine ne kattıkları çok önemli.Şeker,patates,havuç,sıvı yağ,kızartılmış bir ürün,tatlandırıcı,un,mısır,salam,sucuk,sosis,süt tozu,krema,fazla tuz,diyet olan tüm ürünler,çikolata vs. gibi bir çok ürünü sorarak emin olarak tüketmek gerekiyor.
örneğin benim içtiğim (mide için) ilaçın içinde şeker olduğu için zor anlarımda kullanacağım.(zaten ihtiyaç halinde kullanıyorum).Geçen activya yoğurt aldım, içine bakayım dedim içinde şeker ve tatlandırıcı vardı. maalesef yiyemedim.yani aldığımız,yediğimiz tüm ürünlerin içerisine bakarak tüketmek gerekir.zamanla öğrenicez. tüketmezsek eğer yemekten 2 saat sonra acıkmaya dayanmak gerekir.kilo vermemizde yavaşlamış olur.
Bol su içmeyi,tuza dikkat etmeyi,spor yapmaya,düzenli wc ye çıkmaya dikkat etmek gerekiyor.bence tuzlu zeytin ve peynir,tuzlu kuruyemişte zararlı, fazla tuzlu olduğu için vücutta su toplanmasına sebep olur.sonra niye kilo veremiyoruz dememeliyiz.

Aklımdakileri sizinle paylaşmak istedim.Sizlerin yazdıkları,düşünceleriniz insana güç veriyor.sayenizde keyifle rejim yapıyorum.hepinize teşekkürler.:86::nazar:

yapalımm vallaa indireli bir hafta olduu bir kez yaptım sadece yapayımm 2 mill barii. sen de yapcan mııı ?:KK8::KK8::KK8::KK8:

evet spor ayakkabıları gıydım baslıyorum sımdık.:KK8::KK8::KK8:

eşim diyoki leslıe ne,hergun yenı bır ıcat cıkarıyon:KK60::KK60::KK60::KK60:

spordan sonra buluşalım dostumm,bir bitki çayı içeriz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

tesekkurler canım.bu kızartılar gecene kadar yemeyecegım.sonra az az deneyerek baslarım tekrar.

yumurta alerjısı olanlara muz verıyor hoca.onu yıycem ıste sabahları.:KK50::KK50:

kuruyemısten korkma bol bol yıyebılırsın doyana kadar,zaten bır sure sonra ondan da sıkılacaksın merak etme:KK1::KK1:

neyse canım moralim yerine geldi çok sağol :KK54:
umarım sende en kısa zamanda normale dönersin:KK34:

X