Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın
2 yumurta
peynir
10zeytin
domates ,salatalık ,közlenmiş biber
ceviz,badem,fındık
3 tane günkurusu kayısı

Gül63 sen bu kadar kiloyu bu diyetle mi verdin yoksa önceden başka şeyler uyguladın mı ???? benim ikincş haftam tartıda pek oynama yok da umudum kırıldı devam ediyorum ama artık karamsarım bu diyet konusunda
sen nasıl yaptın nasıl kilo verdin bu diyeti hep uyguladın mı bana yardım et lütfen

ya kızlar ınternetten arastırıyorum bu alerjı meselesını.yumurta dısında fıstık,cevız,fındık gibi kuruyemısler de alerjıye sebep olabılıyormus.onu da kesersem yıyecek bırsey kalmıyor.ben nasıl yapcam sımdı diyeti

alerji mi acaba cnm bi doktora gitsen kesinlik kazanırdıı ona göre ilaç falan verirdii hangisinin alerji yaptığını anlardın ona göre davranırdınn

siz bilirsiniz ama bence bu liste yapma işi olmuycak gibi sadece bildirim yapalım daha kolay olur 60-69 da öyle yapıyorduk da ondan şey ettimm

siz bilirsiniz ama bence bu liste yapma işi olmuycak gibi sadece bildirim yapalım daha kolay olur 60-69 da öyle yapıyorduk da ondan şey ettimm

aynen katılıyorum arkadaşım.şahsen ben, sıra bana gelse nasıl yapacağımı bilmiyorum.ve böyle olunca liste yapmayı bilmeyen biri için listede karışıklık olabilir

3. hafta sırası da bendeymiş..
bende nasıl yapıldığını bilmiyorumm..
grup kaptanı yoksa bencede iptal edilsin..
ben daha kendi yüzdemi bile hesaplayamadım.
herkesinkini nası neası hesaplıcam

alerjimi değil mi bir öğren önce..

Nasılsınız??
Dünkü menümü bildiremedim,şimdi bildireyim
1.öğün:2 yumurtayla lorlu omlet,domates,1 bardak ceviz,8 zeytin
2.öğün:5 köfte,cacık
3.öğün:balık(palamut 1 dilim)salata
Sıvı:3 litre,bol bitki çayı
Spor:1 saat yürüyüş

3. hafta sırası da bendeymiş..
bende nasıl yapıldığını bilmiyorumm..
grup kaptanı yoksa bencede iptal edilsin..
ben daha kendi yüzdemi bile hesaplayamadım.
herkesinkini nası neası hesaplıcam

yuzdeyı hesaplamadan en cok kılo verene gore sıralama yapabılırız.

yüzde ısını zaten eskımasal onermıstı,ben yaparım demıstı ama 2 haftadır yok,

e kolay yoldan yapalım bence lısteyı

sonucta yarısma yapmıyoruz,liste ve tablo motıvasyonumuz acısından gereklı.bence bu sekılde devam edelım

selam kızlar.bugun kahvaltımı 11 de yaptım 4 gıbı yogurt ıcerıklı bır atıstırma yapıp aksamda normal yemegımı yemeyı dusunuyorum herkese kolay gelsın dılerım herkes ıstedıgı kıloya bır an once kavusur

Merhaba kızlar bugünkü menüm;
Sabah:1 yumurta,3 çatal beyaz peynir,2 ceviz yedim.Çok acıkmadığım için çok yüklenmedim kahvaltıyada midem almadı zaten.Akşam 6 dan sonra hiçbirşey yemediğim halde sabahta tok gibi kalkıyorum. Pek yiyemiyorum kahvaltı zorluyorum.
Öğle : 2 tane erik,1 tabak zeytinyağlı ıspanak yemeği(pirinçsiz)2 kaşık yoğurt,1 tane ceviz.
Hergün 2 lt.su ve 2-3 kupa yeşilçay içiyorum.

Arkadaşlar yarın kilo bildirimini kime mesaj atıcaz. Böyle sayfalara yazarsak karışır bulamayız.

yaw iyide buda motivasyon sağlamaz ki..
kilosu fazla olanlar hep üst sıralarda olur...
ben haftada en fazla 100-200 grm veriyorum hep sonuncumu olcam ben

2. haftam ama regl oldugum için pazartesi tartılcam size o zaman söylüycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…