Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

elvan hanımın diyet kitabı satmadığı için hocaya resmen nefret duymuş belliki 12-13 dilim ekmek yiyomuş yalaaaaannn ve bukadar zayıf olabılıyomuş bizde denedik tam buğday ekmekleriyle zayıflamayı 12-13 dilim bile yemedik..yanındaki mercimek ninesinden destek aldı hiç susmadı...hepsini biarada programa almaları saçma oldu..elvan hanım zaten hep çıkıyor bu programa onun anlatacakları belli artık ben bıle ezberledm..

ben bugun basladım karatay dıyetıne bakalım nasıl gıdıcek.ıkı haslanmıs yumurta 4 zeytın beyazpeynır domates 4 kayısı yedım bol cay ıctım ama normal cay sekersız.sız nasıl yapıyosunuz dıyetı arkadaslar lısteye aynen uyuyomusunuz

banu86 aynen katılıyorum

Kızlar turşu yiyebilirmiyiz bu diyette yasakmı acaba?
Birde ben kuru meyvelerden yemiyorum yemek şartmı?

Şu danone marka yoğurtlar tatlı ve asla ekşimiyor,en iyisi,uzak durmak

twitter gibi oolmuş buraaa

bi ben dinleyemedim şu kadını yaaa,Allahım yareppim...:97:

Bende izleyemiyorum ne yazıkki..Neyse anlatırsınız önemli bişey olursa bize
Dün yediklerim
1.öğün:2 yumurtadan lorlu omlet,domates,ceviz,1 dilim kavun
2.öğün:kebap(dışarıda)ayran
3.öğün:yumurtalı pırasa kavurması,yoğurt
Sıvı:3 litre
Spor:1 saat yürüyüş

kizlar ben bugün bu diyete basladim, ama yumurta yemek benim icin ölüm.
Zorla biratne yemege calistim, midem cok kötü bulaniyor.
Onun yerine baska bir alternativ sunuyormu hocamiz?

:13::13:bende çok sinir oldum,neolursa olsun bizim hoca fikrini belirtiyor.herkesin diyet listesi kendine..
birde karşısına zıt fikirli birilerini getirmeleri çok saçma olmuş.......
beslenme uzmanına gıcık oldum,12 dilim ekmek.............

bence yumurta şart cunkı 4 saat suren toklugu saglayan sey o..bıde arkadaslar bıtkısel destek urunlerı kullanıyomusunuz

Programı izledim ama dünki gibi yine konuşturmadılar hocayı bir nineyle cadı diyetisyen(12 dilim ekmek yediğini iddia eden) arasında kaldı sıra ona gelmedi sinir oldum
bu arada kahvaltım:
2 yumurta( az sucuk kattım kaçamak) 10 zeytin , peynir, domates, salatalık, ceviiiiiiiz
şmdi hazırlanıyorum okula gideceğim bu durumda öğlen yemek yiyemeyebilirim yanıma kuru kaysı erik ceviz aldım ( Annem kendisi kurutmuş getirdi tamamen doğal yani )

her yumurtada yenmiyor kokuyor bim'den al onda koku yok

kilo versemde vermesemde kadın mantıklı seyler söylüyor ve ben sunu bilirim asla bir pasta tabağına meyve tabağına hayır diyemezdim . bir oturmada tabağımda ne varsa yemek isterdim . hanı bazıları bırakır yemez ya ben hepsini yerdim yemiyim duramazdım. diyetisyene gittiğim dönemde de yerdim ama yemeyen insanlardan olmak istiyordum . karatay diyetiyle bunu başardım 3 dür gittiğim yerde son olarakta aksam çesit çesit pasta olan tabağı dokunmadan bırakabılıyorum canım istemiyor inanın aksam herkes kurabiye söyle güzel olmus böyle ağızda dağılıyor anlattılar bir tadına bile bakmadım müthiş mutluyum bu yeter . sonra gelen meyve tabağı ne yersem yiyim meyveye hayır diyemezdim. ekmekmiş beni acıktıran demekki ekmeği çok yiyormusum.halbuki ben günde 3-4 dilim yerdim. istahım kapansında bu yeter bana

bazı yumurtalar kokuyor bende yiyemiyorum bim'den al bu daha lezzetli sapsarı ve kokmuyor

hayell benim de boyum 160 kilom 69 bu diyete başlayalı 1hafta oldu benim de hedefim 55-57
sen nasıl verdin sadece bu diyeti mi yaptın yoksa başka şeyler de yaptın mı???

yok canım ben bu diyete başlayalı 3 gün oldu bugün 4. gün
ben geçen sene mart ayında başladım haziran 15 kadar 15 kilo verdim
sonra aldım verdim tekrar aldım şimdi gene veriyorum
düzenli diyet ve sporla 3-4 ayda verirsin tabi yaşın daha önce diyet yapıp yapmaman doğum yapıp yapmaman bu süreyi etkileyebilir

geçmiş olsun canım

bende gecikmelide olsa canan hocayı izledim sizinde dediğiniz gibi hocayı hiç konuşturmadılar bundan da çok rahatsız olduğu kesin
gerçekten bu diyet acıktırmıyor yiyeceklere saldırma durumu yok canım şekerli bişede istemiyo gayet iyi gidiyo :92:

arkadaslar bence bu sayfaya daha sık gırıp daha cok paylasımda bulunmalıyızkı yanlız olmadıgımızı gorelım.daha cok motıve olalım.ben kahvaltımı 9 30 da yaptım sımdı form cayı ıcıyorum kızım uyanıncada cıkıp bıraz yurıycem

ben bu diyeti yapmıyorum ama mercimek nineye sinir oldum herkes gülmeye başladı artık.canan hocaya dolu gelmişler.lütfen susun siz heryerde konuşuyorsunuz zaten dedi yaa kadına.çok ayıp ettiler çoooook..onun konusuydu ama elvanla mercimek nine el koydu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…