Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın kızlar
çok hastalandım dün akşam ya,ne olduğumu anlamadım hiç.nele grip yok ama müthiş halsizlik,üşüme titreme ve ateş.sonra ateşim düştü ilaçla.bu sefer nasıl terliyorum,sucuk gibi oldum.Bu sabaha daha iyi kalktım çok şükür en azından kızıma kahvaltısını hazırlayabildim ve yedirebildim.kendime de hazırladım,aldım tepsimi geçtim tv karşısına.biraz geç başladım programı izlemeye.

çok geçmiş olsun canımm hepimiz kırıldık geçtikk yaaa sıraylaa hastalanıyoruzzz

canım canan hocayı konuşturmuyor o mercimekk nineeee

ya su beslenme uzmanının bılgısı ne ki hocanın karsısına geçmış.sinir oldummmmmm

Canan hocanın evine ekmek girmiyormuş ama tam buğday giriyormuş.Ekmeğe ihtiyacı yokki zaten ekmeğin ham maddesi buğday.

gecmıs olsun canım.grıp baslangıcı olabılır.bol su ve bıtkı cayı ıcersen ıyı gelır ınş.

Sağlıklı gıda tüketelim anladımda çocuklarımız çok yemek seçiyor dün zeytinyağlu barbunya yaptın kızım yemedi bende ona tavuk çorbası yaptım yedi

çok geçmiş olsun cnm

çok teşekkür ederim canlarım..

yaa ben de gıcık oldum şu beslenme uzmanı hatuna.sen kimsinn koskoca prof. a kafa tutuyorsun 12-13 dilim ekmek yiyormuş oha falan oldum yaa

canan hocayı doğru düzgün konuşturmadılar bile ya habire 82 lik nine konuştu bir de çok bilmiş diyetisyen

bu diyetısyenlerın dedıklerı dogru olsaydı ınsanlar kılo verıp gerı almazlardı.......

bence hocayı hıc konusturmadılar sureklı sozunu kesıyolar daha genıs bır zaman dılımınde daha etraflı konusulması gereken konular bunlar bence.hocayı doya doya dınlemek ıstıyorum

çok teşekkür ederim canlarım..

yaa ben de gıcık oldum şu beslenme uzmanı hatuna.sen kimsinn koskoca prof. a kafa tutuyorsun 12-13 dilim ekmek yiyormuş oha falan oldum yaa

hıc sanmıyorum o kadar ekmek yedıgını.bır kere onlar aldıkalrı her karbonhıdratı ekmekten sayıyorlar.corba =1 dlm ekmek.pılav 2 kasık= 1 dlm ekmek, borek 1 dlm =8 dlm ekmek. makarna bılmem kaç dılm ekmek.bu hesaba göre soyluyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…