Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Saphiracım Allah korusun
Masalın bahsettiği macundan da dene bakalım...

Kızlar herkese günaydın
Yağmurlu bir İstanbul sabahı..
Ve maalesef mecburen yasaklı birşey yedim bu sabah.
Patron herkese kahvaltı ısmarladı,börekçiye gidildi,ben de en masum olarak simit istedim.

1 muz
1 pastane simiti
1 bardak sıcak süt
2 gün kurusu kayısı
1 kuru erik
2 * omega3

Kayısılar bu sabah süper etki etti bana,düşman denize fena döküldü

Haa bu sabah evde tartıldım yine,wc den önce hem de..
Düne göre -400 gr.daha çıktım.

Bakalım pztsi tartılacağım yine,kesin 1.olucam

simit dısında hersey cok gusel hayatım dunun pışmanlıgından sonra bugun daha ıyıyım. hadı bakalım pazartesiye daha dusersın sen

ayyy yaa tartıda düne göre -300 varr sanırım pazartesiye kadar ışık hızıyla kilo veripp sonraa +400 ü görüpp onunla uğraşmak zorunda kalcam yineee 2 haftadır bende durum buuu yavaş ve azar azar gitsin isityorum ama benim kaderim buu iki ileri bir geriiiçokta saçma geliyor birden gidiyor sonraa bir sabah bir bakıyorumm tartı bana nanik yapıooo benden başka var mı böyleee birşeyle karşılaşan?

neyse çenem düşmesinnn yevmiye fişlerini döktürcem bugün yaaaa iğrenççç muhtemelen giremicemmm kızlarr girersem de yazamam muhtemelen pazartesiii görüşürüüzzzz

sabah kahvaltımm
1 yumurta sarısı
maydanoz
kaşar
yarım greyfurtt
yumurtanın beyazı ağzıma geldiii badem va kayısı yiyemedimm midem bulandığı için omegalarımı içemedim

simit dısında hersey cok gusel hayatım dunun pışmanlıgından sonra bugun daha ıyıyım. hadı bakalım pazartesiye daha dusersın sen

Bakalım haftasonunu zararsız atlatabilirsem ne ala cnm:26:

Kolay gelsin canımcm,pazartesi +400 gösterirse senin tartıda bir yanlışlık var demektir.

aramizda en tecrubeli sensin bu yuzden sana sormak istedim.

dun omega 3 aldim 1000mg lik epa sida %18 yaziyor.nasil dogrumu? bide gunde kac kez ne zamanlar icmem gerek.

simdiden tesekkurler...

bu aeada kahvaltim:

kalkinca : sirkeli su

2 haslanmis yumurta , bir avuc kadar peynir , 12 tuzsuz zeytin , 2 kuru kaysi , az kara uzum , biraz ceviz , corekotu

gunaydın arkadaslar

kahvaltım

ıkı catal bıskuvılı pasta
1 kase yogurt
1 kase fındık
1 gunkurusu
2 omega3
yesilçay

ellerine sağlık burçincim azar azar veriyorum bende 4.olmuşum
Tebrikler canim
Ellerıne saglık Burcıncım Kolay gelsın hepımıze
Saol Canim

Canim ilk sayfada Liste var. O listeye göre sira kindeyse o yapiyor listeyi. Sahsen yapan insana özel mesaj cekerekte gönderebilirsin. Yada bu sayfaya paylasirsan o zamanda görülür. ama öncelikle o listeye seninde girmen lazim ki bunun icin 2 hafta boyunca her gün yediklerini paylasacaksin. Bunu yaptiktan sonra Saphiraya bir özel msjla ben iki haftadir bildirim yapiyorum ben listeye girmek istiyorum diye yazmalisin...Seni listeye aliyor..Umarim aciklayici olmustur takildigin yer olursa sor gene canim

Yani ben bu Pazartesi Liste yapmayayim mi Saphira...Bildirim yapmayan 12-13 kisi var di sanirsam...Simdi onlar 1 hafta daha mi bekleyecek??? Valla böyle karmas kurmas olacagini bilseydim fikrimi kendime saklardim canim ya. Kusura bakmayin ben daha iyi olsun diye bir sey yapayim dedim...Böyle oldu malesef :44::44:

Disarida yagmur var. Bu yürüyüste gene romantik ve Islak olacak...Ben yürüyüse kaciyorum kahvaltida görüsürüz....

canım yumurta ya da muz yok hayrola ?
bir de 1 kase fındıkçık çok değül mü

canım haklısın sacma bır kahvaltı oldu.klasık kahvaltıyı canım cekmedı muzda evde yoktu boyle bır menu cıktı ortaya
kasem kucuktu canım ve kabuklu fındık 1 kase, ayıklanınca o kadar kalmıyo.bu arada wc ıle kanka olduk yarım saat arayla 2 kez
cıktım gunkurusuna agırlık verdım duzenlı bıberıye ıcıyorum bol sıvı ıkı gundurde kapuska yıyorum bence etkısı oldu senın nasıl gıdıyo ceylıncım ayran corbasını yaptınmı sen

Disarida yagmur var. Bu yürüyüste gene romantik ve Islak olacak...Ben yürüyüse kaciyorum kahvaltida görüsürüz....
Ne güzel keşke ben de yürüyebilsem

Canım yok,ben yapmıyorum.
Bazen diyorum daha da zayıflamasam mı,özellikle yazın çok kıyafet sıkıntısı yaşayacağım:44:

Evde dolapta haftai çinden kalma kapuskam var,herhalde öğlen menüm kapuska ve az bulgur pilavı olacak...
Wc durumunu ben aklımda tutamıyorum kaçgünde bir filan diye,şişkinlik yapmadığından sıkıntı da vermiyor.
Karatay sayesinde şişkinlik diye birşeyim kalmadı

cnm biz zayıflama takımındakiler kilo aldığımızda onu eksi olarak yazarız tamam canım bana tekrar hatırlat unutuyorum sonra,yazalım seni de aday olarak
enee eksi yazıldığını bilmiyordum öğrendim cahallık işte bacım
evet ben kendimi hatırlatayım tekrar saphiracım yaklaşık 4 haftadır düzenli giriyorum menülerimi yazıp bildirmde bulunuyorum listeye aday olmak istiyorum başkanımmm emir ve görüşlerinize hazırım

Kizlar bu sabah tartıda 68,9 u gördüm.
Cooook mutluyum.
Aylardır ilk defa oluyor bu.
Dün suyu artırmıştım sanırım ise yaradı.
ohh hadi gözün aydın darısı başımaaa

günaydın bacılar sıfır kacamaksız bır gun dılıyorum hepımıze
Günaydın şeker amin aminnn

annemmm yevmiye fişlerine mi boğuldun sennnn kıyamam sana
kolay gelsin et tavuğumm kahvaltı gayet eyi olmuş bence bir günde badem yemiyiver bişicik olmaz omegaları da öğlen alırsın olur biter serpme böreğimmm görüşürükk hafta başııı aman geç kalma erken gellll sakın geç kalma erken gellll

gunaydın arkadaslar

kahvaltım

ıkı catal bıskuvılı pasta
1 kase yogurt
1 kase fındık
1 gunkurusu
2 omega3
yesilçay
Günaydın papişş iki çatal yazarak kaçamağı masumlaştırma girişimini farketmedim sanmaaa deli kızın türküsü gibi olmuş kahvaltın iç güveysinden hallice diyelim yanee

bugün burasıda kapalı birazdan başlayacak sanırım yağmur ohh ne güzel valla yağmur çamur dinlemeden yürüdüğün için benden sana yıldızlı pekiyi :124: :124::124:

Son düzenleme:
Merhabalar kızlar, ben 3 haftadır karatay diyetini uyguluyordum ve 3 kilo vermiş bulunmaktayım :)
boyum 170 kilom şuan 55 ancak 3 hafta önce 58 dim.
şuan kendimi çok daha hafiflemiş hissediyorum bu sadece kilo olarak değil, şişkinlik yok hazımsızlık yok 3 kilo verdim ama çok dinçleştim :)

Ne mutlu sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…