Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben tavada yapacağım zaman az su koyuyorum kapak kapatıyorum üzerinde o suyla ve buharla pişiyor içi yumuşşuyor sonra üstüne azcık sızma zeytinyağı döküyorum dibindeki azıcık su ve yağ ile biraz çeviriyorum kızarmış gibi oluyor ama kızartma olmuyor :):) tadı da çok güzel oluyor içide dışıda pişiyor.. balık tavuk hatta yalancı biber kızartması bile yaptım bu yöntemle :):)

bu liste konusunda saphira son kararı ver canım, hepimiz uyalım.
iki durumda da birilerine uymıcak sonuçta.
editörümüz olarak son söz sen de, uymasa da itiraz etmesin kimse

Son düzenleme:

sağol canım desteğin için ben bu diyete 1 ay önce başlamıştım ancak hamile kaldığımı duyunca bırakmıştım tam 8 gün yaptım ve 1,5 kg verdim ancak gittiğim spor merkezindekiler bile şaşırdı çünkü ben sürekli spor yapıyorum 10 yaşından beri hep spor yapıyorum eski bir atletim sadece hamileliklerimde sporu bıraktım onun dışında hiç bırakmadım. ben kilolarımı 4 yılda aldım sürekli düşük yaptım ve hormonlar falan 15 kilo aldım inşallah giderler doğru söylüyorsun gerçekten iyi bir beslenme şekli ben hiper tansiyonum var ama bu beslenme alışkanlığı ve hamurişlerini bıraktığımda ve protein destekli beslenmeye başladığımda tansiyonum hep normal hem şişkinliğim olmuyor , iyi geceler herkeze yardımlarınız için teşekkürler

Kesinlikle katılıyorum.Zati yemeğe ekmeğimi banamıyorum diyerekten stresliyim.Böyle karışık durumlar motivasyonuu sarsıyor.Son kararı editör olarak sen ver.Biz de teba olarak uyalım diyorum.

kesınlıkle katılıyorum son soz saphıranındır bız yokken o vardı o ne derse ooooo

Canım ben atıyorum senin için şimdi mesaj saphiraya olmadı bildirimlerini de ben atarım mesaj sayın dolana kadar :)

Hoşgeldin canım herşey güzel olacak güzel güzel vereceksin emin ol kilolarını :)

Canlarım 2 kez yazdm zaten kararı ama tekrar yazayım.Benim istediğimin olması haksızlık olur.Listeleri pazartesileri yapacağız bundan sonra.En azından bir süre böyle deneyelim,çoğunluğun kararına saygı gösterelim.Baktık olmuyor yine eskiye döneriz. ilk liste 30 Ocak Pazartesi yapılacak..

lütfen sürekli spor yapın. Bir dizinin bölümüne ayıracağınız 45 dk ile spor yaptığınızda inanın o dizinin yıldızından daha fit olursunuz

canım bende pazartesi demiştim ama 1 arkadaşımız bile zorlanırsaben fikrimi değiştirebilirim hiç önemli değil
önemli olan birlik beraberlik başka guruplarda olduğunu bilmiyordum sana kolay gelsin sen ne dersen o olsun

tamam canım zaten ben bunu kastettim sen son bi açıklama yap netleşsin diye.

Kızlar mesaj kutumu boşalttım.ne kadar çabuk doluyor bu kutu ya hayret birşey

bu arada kızlar wc ye gittim ama neler çektim anlatamam.çoğu zaman çok zor oluyor benim için ama bu seferki bir başkaydı.artık wcden sonuç alamadan,eşime diyecektim ki hastaneye götür beni yarın önemli bir toplantım var ve tüm enerjim düştü,resmen hasta oldum yatıyorum yatağımda.tüm eklemlerim kaslarım ağrıyo.ayrıca az önce de badem kaju atıştırdım biraz,çayın yanında.son çare masalımın macunu deneyeceğim,yine olmazsa en az 1 haftalığına diyeti bırakacağım.Çünkü yılbaşı ve sonrasındaki 3-4 gün toparlanamayıp,neredeyse diyette değilmişim gibi yemiştim o dönemde bağırsaklarım yine eski düze geri geldi herhalde,o zaman bizde çalışalım dediler.Her gün düzenli wc deydim.sonra kendimi toparladım,ve wc ile yine küstük.Olmazsa kalori sayımı diyet şeklinde yaparım ki bari kilo almayayım yarın sabah unutmazsam tartılıcam yine bakalım sonuç ne olacak,bugünkü 400 gr. ın suçlusu gerçekten wc miymiş görücem.gerçi bugün moralim arkadaşımda kek poğaça yedim sonra akşam yemeği yemedim.bilmiyorum dengelenmiş midir ya pofff

Kesin ondan o 400 gr ben cok denedim bunu sabah kalkınca tartılıyorum birde tuvalet sonrası ciddi farkediyor. Cok geçmiş olsun hep aynı dertten muzdaribiz of off..

geçmiş olsun canım ya ne zor neyse halletmişsin dinlenirsen iyi gelir
öncelikle sağlık önemli

Kesin ondan o 400 gr ben cok denedim bunu sabah kalkınca tartılıyorum birde tuvalet sonrası ciddi farkediyor. Cok geçmiş olsun hep aynı dertten muzdaribiz of off..
teşekkürler canım...maalesefff
geçmiş olsun canım ya ne zor neyse halletmişsin dinlenirsen iyi gelir
öncelikle sağlık önemli

teşekkürler canım...benim anneannem kolon kanserinden vefat etti henüz 59 yaşındayken..annem de ve annemin tarafından diğer akrabalarımızda da kabızlık sorunu var maalesef.Yıllarca çektim ben de.13 gün rekorum var benim,ispatlayabilsem guiness e girerim valla o derece...hamileiğim ilk 5.5 ayı sırf bu sebepten kabus gibiydi...ama sonra,55. aydan sonra bir düzeldi taa ki bu diyete başlayana kadar sindirim sistemimde sorun olmadı.Yine eski günlere dönmekten çok korkuyorum

Canım bu gun kabızlık sakızı diye birsey duydum ben adını mesaj atarım sana bir numaralı şifasıymış bu işin sen diyeti bir süre bırak istiyorsan biraz dinlensin vücut

Bol bol su ıcmek ıyı gelıyor,ben ızledıgım seylerı de fıltrelıyorum,acıtasyon ıcerıyor dıye haberlerı bıle netten okuyorum az tv ızlıyorum,kendımı tedavıde kabul edıyorum,duslerımı ve sukrettıgım seylerı dusunuyorum kahvemı yudumlarken,ara da. Gecıkse de wc,onu da cok takmıyorum,kolay gelsın hepımıze

Kizlar bu sabah tartıda 68,9 u gördüm.
Cooook mutluyum.
Aylardır ilk defa oluyor bu.
Dün suyu artırmıştım sanırım ise yaradı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…