Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bişey sorabilirmiyim hiç mi vakkitin yok bizde sana sormak istediklerimiz var canınm bisabah burdasın birde akşam oda çok nadir yakalıyorum

arkadasım adı üstünde kacamak olacak tabi yeri gelcek bizde yapcaz tabi kararını bilmek sartıyla detoksla kilolardan
kurtulun bakalım sonra bizde deneyelim

arkadasım adı üstünde kacamak olacak tabi yeri gelcek bizde yapcaz tabi kararını bilmek sartıyla detoksla kilolardan
kurtulun bakalım sonra bizde deneyelim

Pazartesi tartıdan sonra sonucu yazarım buraya bu ara biraz fazla oldu bu kaçamaklar ondan kendime kızdım artık başladık bir yola ipin ucu kaçarsa yakalayamam :)

Kilo veren tüm arkadaşları kutlamakla birklikte bu listeye ne zaman girebileceğimi sorabilirmiyim.benide alın.beni niye listeye almıyorsunuz.beni beğenmiyor musunuz...

Kızlar kilo veren herkesi tebrik ederim ..
Şımarıp kaçırmayın ama lütfen ..

Aynı fikirdeyim kesinlikle.
Tek gün olduğunda ayrıca son 2-3 gün daha dikkat ediyordum ben.
Çarşambadan sonra falan.
Şimdi aynı şey söz konusu olmayacak muhtemelen sevmiştim de haftada bir tartılma işini ama mantıklı ben de senin gibi yapabilirim cuma tartılıp pazartesi bildirim yapatım.

Ellerine sağlık demeyi unutmuşum bünyem 3.lüğe alışık değil biliyon mu
Catlak sey...Datlim insallah birinciliklerinide görürüz...

Olsun arkadasim ben isten kacmam. Pazartesi sabah is basindayim arkidisler...

Ya evet sizde haklisiniz. Cuma takiminda olanlar icin zor. Cuma takimlarina bende girecegim yakinda banada aynisi olacak ama. Böyle bir deneyelim bakalim ne kadar verimli olacak..

ellerine sağlık burçincim azar azar veriyorum bende 4.olmuşum

kızlar ben anlamadım niye böyle 2lik oldu.şimdi hangi gün tartıncaz?

akşam yemeğim
brokoli çorbası
2 kaşık kereviz yemeği
2 kaşık pırasa kavurması
salata
1 çatal irmik helvası

Ellerıne saglık Burcıncım Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a39..jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 40
:44::2:kızlar ben bu diyete yarın başlıyorum ama bu forumda neler var paylaşmak istiyorum yarın sabah tartılacağım listem var ama ekmek ve hamurişlerine direncimi arttırmak için sizden yardım istiyorum siz nasıl yapıyorsunuz karbonhidrat direncini yenebiliyormusunuz. benim en büyük şansım tatlı bağımlılığım yok o konuda şanslıyım şimdi yarın tartılıp sonucu nereye yazacağım bana yardım edmesiniz,
:44::44:

mutlaka goji berry yemeni tavsiye ediyorum tatlım.çok işe yarıyor inan
ne olduğunu bilmiyorum desem :26: bu dediğin ilaç filan değildir umarım,burada paylaşmak yasak canım
cnm hstaneye gitsem yapacakları şey belli,lavman :18: cnm 400 gr. almışım
cnm biz zayıflama takımındakiler kilo aldığımızda onu eksi olarak yazarız tamam canım bana tekrar hatırlat unutuyorum sonra,yazalım seni de aday olarak

form macunu diye bir şey ilk kez duyuyorum canım.konudan da haberim yok,bir ara bakayım.aktardan mı alıcam? sabah aç karna ne içip ne yiyeceğimi şaşırdım artık

Bu hafta ne yediysen yaz buraya 2 hafta ust uste bildirim yapıncada listeye gireceksin canım. Bu arada sabah kahvaltını kuvvetli yapınca canın cok birşey istemiyor zaten ama çok acıkırsan arada fındık ceviz gun kurusu izni var onlar biraz dindirecektir açlığını gecede süt içiyoruz. İlk sayfayı iyice oku orada örnek menü var birde Gül arkadaşın soru cevap şeklinde deneyimleri var çok yararlı olacaktır. Hoşgeldin...

http://www.kadinlarkulubu.com/zayiflama-kurleri/455105-form-macunlari.html

Bak buradan bakabilirsin Saphıracım.
İnan çok faydası oluyor.
Seni öyle bir anlıyorum ki.

bacılar hepınızı tebrık edıyorummm

cıkolata ve sımıt pohcaların uzerıne sadece yogurt yedım bır kase.

iyi akşamlar kılzar
liste geç de olsa yapılmış,geç olma sebebi kararsızlık olmuş.Ellerine sağlık burçincim
Arkadaşlar herkes kendine göre karar almış,herkes kendi istediğini yapmış anladığım kadarıyla,o zaman bana niye sordunuz veya oylamayla,anketle filan uğraştırdınız ki?üzüldüm açıkçası...evet oylamada da ankette de pazartesiyi isteyenler önde olduğundan ve demokratik kişiler olduğumuzdan tartı gününü pazartesi yapalım diyecektim ben de..ancak bu pazartesi değil,haftaya pazartesi başlanacaktı.Yani bugün de tartılınıp bildirip yapılacaktı,haftaya da cuma değil,pazartesi yapılacaktı liste,böylece karışıklık olmayacaktı...
Benim aklıma şu da geldi;pazartesi isteyenler ayrı bir liste yapsın,cuma isteyenler de ayrı bir liste...ama niye böyle bir gruplaşma olsun kiii biz karataydaşlar olarak hep birlikte sağlığımıza kavuşmaya çalışıyoruz,birbirimize hep destek tam destek vererek...ama tabi isterseniz o da yapılabilir bir şey,tercih çoğunluğun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…