Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

burçin yapacaktı listeyi bilidirim yapanlarınkini.:44:..diğerlerininkini pazartesi ekleyecekti...
yapar sanırım..:26:
ınsallah beklıyoruz

amin canım heppiciğimizeeee

topiğin muhtarımı belledin sen benii gıısaphıra bacı dedikii bu gece 12'ye kadar oylama var sonrasında belli olacak kızgın boğam

evet oylesın canım mahhallenın muhtarlarından topıcın muhtarlarına teknolojı ne kaa gelısmıs

sabah kahvaltım

1yumurta
3 zeytın
b.peynır
kıvırcık
maydanoz
dereotu
3gunkurusu
omega3 ıkı adet
cay

ıkıncı ogun

yarım kase mercımek corba
yarım kase kapuska bol acılı
bol yesıllıklı salata
2 tavuk kanat
1 tavuk pırzola fırında
1 kasık makarna
omega 3
3 gunkurusu
turk kahvesı
1 ısırık ekmek

yazarken bıle yoruldum ammayemısım yaw

bıldırımımmmmm

rumuzapadiya
gecen hafta:88.7
bu hafta:87.4
fark:1.300
spor :arada yuruyus
sıvırtalama 3lt sıvı

bılımum bıtkı cayları
bol acı yedım bu hafta
gunkurusu yemıyodum
onu arttırdım wcyı cozunce daha
guzel kg verılıyo zannımca

LISTEYI GORMEK ISTIYORUZZZZZZZZZZZZZZZ

kızlar merhaba,
bugün benim için kötü başladı.
eşimle resmen ekmek yemediğim için kavga ettik.
bana ekmek yemeden yaşanmaz, bir dilim olsun ye, vs. vs. deyince ben de sinirlendim,
karşılıklı atıştık. sonra barıştık ama ciddi anlamda ekmek yemediğim için bana küsüyor.
napıcamı bilmiyorum. acaba diyorum elime alsam da yiyormuş gibi mi yapsam.
sonra çaktırmadan ekmek sepetine mi koysam...
ya bana bir akıl verin nolur.
aklı almıyor, bir diyette nasıl olur da ekmek olmazmış, bu kadar ceviz yiyerek zayıflanırmıymış, bıdı bıdı bıdı bıdı...
kafamı ütülüyor ya...
napıcamı şaşırdım inanın...
offfff...
Bu erkekler bazen niye bu kadar zor oluyorlar,
"bana karışma ya, ben senin ne yediğine karışıyor muyum?
diyor muyum ben sana sen de yeme, ye istediğini, yeter ki bana KARIŞMAAAAA..."
Bunları onun yüzüne de söylüyorum ama anlamıyoooorrr!!!!!!!

evet bende hızlı yemek yiyenlerdenim cignemeden hooop midemde yemekler bugün söz bende deneyecem yavas yemegi yarın anlatırım bakalım hislerimi bunuda dene bakalım guleryuz2011
kesinlikle dene ben altın bulmuş gibi sevindim ve işe yarıyor sanırım ilk kez bugün dikkat ettim ve çok tok hissediyorum ve hislerim doğru yolda olduğumu söylüyor iki basit kuralı atlamamak herşeyi yoluna koyacak(normal porsiyonda yemek,yavaş yavaş yemek) onun dışında maşallah canan hoca ne diyosa yapmaya çalışıyorum sayesinde yoğurt mayalamayı öğrendim bebek gibi sarıp sarmalıyom yoğurdumu :) yemeye kıyamıyorum

Kuzularrr ben ne yaptim bir bilseniz esim bir dolu yemek almis disaridan pideler lahmacunlar donerler ((((((((((((((((((((((((((((((

1 lahmacun
yarim pide
veeeee
etsiz doner yedim vay ki vay halime off of beni anca iyi bir yuruyus paklar.
abooo ne oluyor büle sizee silkelenin ve kendinize gelinnn anacım yaa ayrıca bu etsiz döner ne yaa ilk defa duyuyorum etsiz dönermi olur ayy töbe töbee dönerin etten başka malzemesimi var kii anacım yaa

en mantıklısını yaparsın bacım ben gıbı vıcdan azabı cekersın yoksam

bu arada bugünün en iyi haberi tartıda 69,1 i görmem oldu..
o moralle ne güzel kahvaltımı hazırlamıştım.
kavgadan sonra ne yediğimi bile anlamadım...
of aşkım ya, seni çok seviyorum ama bazen çok inatçı oluyorsun..
oh be bari buraya yazıp rahatlıyım dedim kızlar kusura bakmayın. :)

evet bende hızlı yemek yiyenlerdenim cignemeden hooop midemde yemekler bugün söz bende deneyecem yavas yemegi yarın anlatırım bakalım hislerimi bunuda dene bakalım guleryuz2011
kesinlikle dene ben altın bulmuş gibi sevindim ve işe yarıyor sanırım ilk kez bugün dikkat ettim ve çok tok hissediyorum ve hislerim doğru yolda olduğumu söylüyor iki basit kuralı atlamamak herşeyi yoluna koyacak(normal porsiyonda yemek,yavaş yavaş yemek) onun dışında maşallah canan hoca ne diyosa yapmaya çalışıyorum sayesinde yoğurt mayalamayı öğrendim bebek gibi sarıp sarmalıyom yoğurdumu :) yemeye kıyamıyorum

Kuzularrr ben ne yaptim bir bilseniz esim bir dolu yemek almis disaridan pideler lahmacunlar donerler ((((((((((((((((((((((((((((((

1 lahmacun
yarim pide
veeeee
abooo ne oluyor büle sizee silkelenin ve kendinize gelinnn anacım yaa ayrıca bu etsiz döner ne yaa ilk defa duyuyorum etsiz dönermi olur ayy töbe töbee dönerin etten başka malzemesimi var kii anacım yaa

en mantıklısını yaparsın bacım ben gıbı vıcdan azabı cekersın yoksam
yimem bacım yimem yoksa jarni alır elimi elektrik prizine sokar :) yermiyim ben bunlarıı
sporunu yap yarında hafif geçir bişicik olmaz takma kafana anamın lafı var onu diyem sana
ona yan buna yan çuvaldaki una yann amannnn salla şekerim sallaa

1 lahmacun
yarim pide
veeeee

Dayaklıklar arttı desenee
Ayran detoksu ne oldu senin kaçamak detoksuna mı dönüştü ..

Papadiyacım burçin en son yapmıyorum o zaman bugün pazartesi yaparım demişti.

işe sulu köftem işe azimle işeyen taşı delermüşşş

1 lahmacun
yarim pide
veeeee

kızzzz sen daha az önceee yemicemm kaçamak yok naraaları atıyordun ne oldu

Ala ala seninkide ayrı bi model hepsinin arada arıza lambası yanıyor boşver anacığımın lafını sanada diyem ben en iyisi
ona yan buna yan çuvaldaki una yann amannn boşver arkadaşım yaaa zamöanla alışır elbet erkeklere laf anlatmak çok zorr he he de geç elbet bıkar kabullenir

burçin yapacaktı listeyi bilidirim yapanlarınkini.:44:..diğerlerininkini pazartesi ekleyecekti...
yapar sanırım..:26:

canlar bugün liste miste yok burçin pazartesi yaparım demiş pazartesi yine mi tartılcaz yoksa bugünkü kglamı gircez listeye

yokk ne durması benim diyet koccaman bir yıl sürecek

Benim de bir 7-8 ay surer, sonra koruma duzeninde gideriz...

jarniye takıl oda o kadar diyet yapmayı düşünüyordu

afiyet olsun ama 2 saat sonra hemen spor (bende özledim o tatları ama işte...)

güleryüz arada 1 tane lahmacun yenebiliyor gül de yiyor dikkat ettiysen

Kızlar, güzeller, tutamayıp kaçıranlar ,benim gibi ayılanlarr duyduk duymadık dimeyin yarım ekmek yimeyinnn çook güzel bir hafta sonu olsun hepimizeee iyi akşamlar kavrulmamış bademlerimmm petuş kaçar
hepiciğinizi öperimmm

Pazartesi tekrar tartılmak daha iyi olur sanırım.
Pazartesi tartılanlar cuma tartılanlar farklı olmasın hem kaçamak da yapılmasın

1 lahmacun
yarim pide
veeeee

Etsiz döner ne ki ?

Hep hani yoktu kaçamak

Bak şuanda herkes dido yiyor,bana da verildi.
eşime götüreceğim o yesin

Kızlar merhaba
Sizleri çok özledim.Salı gününden beri resmen anam ağladı.yoğunluktan ve yorgunluktan değil siteye girip bildirim yapmak bilgisayarın tuşuna basacak zamanım olmadı.Bu arada kaç tepsi börek açtığımı ne kadar mantı büktüğümü hatırlayamıyorum bile.ancak yaptıklarımdan lokma almadım.aklımda hep siz vardınız.yediklerimin hesabını verecem korkusuylan ve cumaya bildirim yapacağım diye yaptım yedirdim.neyse gelelim kilo bildirimine

20.01.2012

Rumuz:eminelif
Başlangıç tarihi:02.01.2012
Başlangıç kg:85.4
Geçen hafta:81.5
Bu hafta:80.6
Fark:900 g
Toplam fark:4.8 kg
Beden:44-46
Spor:düzensiz yürüyüş
Boy:1.67
Hedef:60
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :%1.10

afiyet olsun ama 2 saat sonra hemen spor (bende özledim o tatları ama işte...)

Off of kilo aldim derken vermisim ya ondan bu simariklik bendeki Birde esim almis gelmis o kadar yemesem kesin tartisirdik.

Dayaklıklar arttı desenee
Ayran detoksu ne oldu senin kaçamak detoksuna mı dönüştü ..

Papadiyacım burçin en son yapmıyorum o zaman bugün pazartesi yaparım demişti.

işe sulu köftem işe azimle işeyen taşı delermüşşş

kızzzz sen daha az önceee yemicemm kaçamak yok naraaları atıyordun ne oldu

Etsiz döner ne ki ?

Hep hani yoktu kaçamak

Kizlar ne deseniz haklisiniz bu arada doner etsiz yazmisim et doner pidesiz diyecektim utancimdan karistirmisim. Bu arada yarin ayran detoksuna basliyorum 2 gun yapacagim pazartesi 60 olmazsam tukurun yuzumeeeeeeeee :)

ınsallah beklıyoruz
evet oylesın canım mahhallenın muhtarlarından topıcın muhtarlarına teknolojı ne kaa gelısmıs

LISTEYI GORMEK ISTIYORUZZZZZZZZZZZZZZZ

bir sanal muhtarlığım eksüktüüü o daaa oldu sayendeee ehsükkk etekkk

evetttt hatta daha kötüsüüü bir düzine uç boyutlarda kuruyemiş yiyen bir grubun içine atarummm gaz zehirlenmesinden daha kötü nolabilir kiıyykk iğrendim kendimden

bizde seni öpüyoruzzz kurtlu kestanemm
Etsiz döner ne ki ?

Hep hani yoktu kaçamak

di-do di-do di-dooooo aaaa günkurusuuuu oh beeee

hmmm tebriklerrr bebeğim

Tebrik ederim canim seni borekler mantilar icinde tutabildin kendini bu azimle istedigin kiloya istedigin surede ulasirsin umuyorum.

Kizlar bu arada bir ayda en fazla 4 kilo vermek normalmis uzeri vucut dengesini bozup hastaliklari ortaya cikartabilirmis hizli vermeyelim yavas ama emin verelim kilolari birde hastalanmayalim.

eski_bir_masal kullanıcısından alıntı

Ben de ben de ikizcim.
Gözleme de başlamış.
Pazar günü tartılın olur mu bakalım ne olmuş ?
Ben de vermiş gibi hissedersem pazar tartılırım belki yenerim tartı korkumu

Müthişsinn ..
tamam ozaman pazar ne olcak........
ben sevdim bu diyeti......2 gün yaparım sanırım.....
eşim önce kızdı delirdin sen diye:sonra hadi yap bakalım dedi..

leylak70 kullanıcısından alıntı
greyfurt ne oldu faydası oldumu ikizcim
bu detox ne nasıl yapılır
greyfurta 2 gün mola verdim...
tartıda hala aynıyım..ama regl oldum alakası olabilirmi bilmem..

%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

once yenı gelen arkadaslarımız ıcınnn dıyetımızzzzz şu şekıldedır;--------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )

bu arada sayfa 63de ozamana kadar kılo verenlerın lıstesı mevcut tabıkı yenı eklenenler harıç :)

arkadaşlarrrr konumuz kılıtlendığı ıcın buradan yazmaya devam edelım...benım bugun 2.gunum yaın sonucu bıldırecegım sızlerınde sonuclarınızı beklıyorum .....
DİYET BU CANIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…