Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yokk ne durması benim diyet koccaman bir yıl sürecek

Benim de bir 7-8 ay surer, sonra koruma duzeninde gideriz...

valla bacım ne zaman bilgisayarı elime alsam hep varsın senin topicte kaldığın kadar muhtarlar yerinde durmuyor

sevgili vatandaşlarıımmm
forumunuzun muhtarlığına talibimmm hepinizin evine son model spor aletleri vermeyi vaadediyorummmm

yokk ne durması benim diyet koccaman bir yıl sürecek

Benim de bir 7-8 ay surer, sonra koruma duzeninde gideriz...

hee valla alıştım artıkkk yaaa böylesi daha iyi

sevgili vatandaşlarıımmm
forumunuzun muhtarlığına talibimmm hepinizin evine son model spor aletleri vermeyi vaadediyorummmm

Olmaz yaşın tutmuyor

annem yaa ben sabah üflediydim sanaa hala iyileşemedin miii

yok annem ya burnum yanıyor,gözüm yanıyor..
arada üşüme geliyor.
en iyi ilaç yatmak aslında,yarın öğlene dek işteyim,gidince yatarım...

ay bide beni yeseydin ne ettin gızzz allah canını almayaa tam sopalık olmuşun emme şimdi sopayı boşverip çare üretek :44:
bugün ne etçen etçen spor yapçen
akşam yoğurt ye eccükde yeşillik başkada bişi yeme
limonlu yeşil çay iç tıkasınn
zıpla hopla yorul öyle yatt
pişmanlığı kenara bırak ileriye bakkk
çikolata yemeye devam edersen böle olursun ona göree :125: :125::125:

maşallah yaa grupça sürtünek bize de bulaşsınnn bu çelik yelek gibimm iradee

Sanırım biraz sonra saka yaptiiiiim diye bir mesaj daha atacaksın yoksa karataya yeni başlamış ve ısrarla kitabı bügün de gelmemiş olan biri olarak o yediklerinin serbest olduğunu düşünüp bende yiceeeem
ev perisi kaşınmaa dövecek adam çok kurtaramam bak sonraa

evet cnm oyle yapıcam sut ıcıcem lımonlu yesıl cay ıcıcemkı tuvaletede rahat cıkayım yoksa pohcalar makarnalar bagırsaklar ay yavrularım sok olucaklar

Olmaz yaşın tutmuyor

yok annem ya burnum yanıyor,gözüm yanıyor..
arada üşüme geliyor.
en iyi ilaç yatmak aslında,yarın öğlene dek işteyim,gidince yatarım...

hmmm sorun değil büyütürüzzzyaa üzüldümm yarın gitmesen daha iyi bebeğim ben grip olunca onlara bulaştırmayım diye yalvarıyorlar bizimkiler üstlerine üstlerine hapşır

Baslangıc tarihi:06.12.2011
Bildirim tarihi:20.01.2012
Baslangıc kilo:71.100 gr
Gecen haftaki kilo:65
Bu haftaki kilo:65
Fark:0 (regl dönemim)
Toplam fark:6.100 gr
Yas:29
Boy:1.50
Hedef:50
Rumuz:guleryuz2011
Spor:45 dk hergün
Beden:40-42

sabah ki menüm (10:00)
2 yumurta rafadan
7-8 zeytin
avucici kadar peynir
1 cay bardagı fındık
havuc ve turp rendeledim limonlu zeytinyaglı

aksam ki menüm (18:00)
1 kase tarhana corbası
1 adet tavuk budu yemegi sulu
bulgur mantısı az
vazgecilmez salatam

su 1/ 1.5 litre ancak

Son düzenleme:
sevgili vatandaşlarıımmm

stepper isterükk,koşu bandı isterükkk
sallandımda geldim bi okudum gene güldüm gene güldümmm Allahım sen bu kızı başımızdan eksik etme yarabbimm yaaa

çok değil emme 31 dakika yürüdüm 3840 tempolu adım atmışım toplamda 4778 adım oldiii Allah bereket versinn

ahşama karnıbahar yimeği yapayım diyorum yoğurt var eccükte salata ederim yiter dolapta kayınvalidemden aldığım bamya ve azda pırasa var belki ben erkenden onları yerim kocişi beklerim bakçez artık duruma bugünde bitiyor şükürr ayhh ne güzel hafta sonu geldiii kızlar yaww mutlyumda mutluyumm ve ben bugün hiç acıkmadımmmm yehuuuuuuu akşam arkadaşa gidicez çaya kesin zararlı şeyler olacaktırr ama ben ellemicem tabii sıcacık bol bol çay içerim dallı mallı ne bulursam içicem sonra şır şırr işerim garii

evet bende hızlı yemek yiyenlerdenim cignemeden hooop midemde yemekler bugün söz bende deneyecem yavas yemegi yarın anlatırım bakalım hislerimi bunuda dene bakalım guleryuz2011

Kuzularrr ben ne yaptim bir bilseniz esim bir dolu yemek almis disaridan pideler lahmacunlar donerler ((((((((((((((((((((((((((((((

1 lahmacun
yarim pide
veeeee
etsiz doner yedim vay ki vay halime off of beni anca iyi bir yuruyus paklar.

en mantıklısını yaparsın bacım ben gıbı vıcdan azabı cekersın yoksam

Kuzularrr ben ne yaptim bir bilseniz esim bir dolu yemek almis disaridan pideler lahmacunlar donerler ((((((((((((((((((((((((((((((

1 lahmacun
yarim pide
veeeee
etsiz doner yedim vay ki vay halime off of beni anca iyi bir yuruyus paklar.

afiyet olsun ama 2 saat sonra hemen spor (bende özledim o tatları ama işte...)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…