Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

nasıl başlarsa öyle gider demişsin al sana

bir tane hocam bana vidaların gevşek senin derdii şimdi ne demek istediğini daha iyi anlıyorummm

Allah sağlık sıhhat versin sana canımıniçi

8de cıkıcam ısten eve gıdınce yapıyım :18:
bu neya ben bile bukadar kaçamağı bir arada yapmadım...

ne kacamagı bacım ne kacamagı pıs bogazlılık benımkısı offf ya adet donemım tutamadım kendımı

Kızlar ben yürüyüşü sallıyom bu sıra bugün hazır fırsatta bulmuşken iki sallanayım dönüşte görüşürük türk lokumlarım

sallan da gel bebek

sana daa bu şarkı gelsinnn nerden aklıma geldiyse

kara koyun guderim eski mesleyim
yar yanina giderim
coktan beri gorunmuyon tatildenmi sekerim
salla kiz salla
cevir cevir cevir cevir donder titret
salla bidenem salla oyanada buyana salla
salla yavrum salla evir cevir givir cevir salla
sallamassan ay canim allah dokule kalma

ceketimin kolu yok
bu sazciligin sonu yok sabaha kadar
atletimin kolu yok
hovardaligin sonu yok oda 24saat
aramassan arama
zaten bende kontur yok
kiz gormuyonmu odemeli ariyom

salla yavrum salla cevir cevir donder titret
salla bidenem salla oyanada buyana salla
salla yavrum salla evir cevir givir cevir salla
nekadar sallarsan salla dona duser son damla

Bakla değil, vakitsiz baklava olsa yenmez kıızzzzz naptınn hemen gittt prize parmağını sokta aklın başına gelsinn

maşallah yaaa eteğine yüz sürsek bizde senin gibi verir miyiz
Sanırım biraz sonra saka yaptiiiiim diye bir mesaj daha atacaksın yoksa karataya yeni başlamış ve ısrarla kitabı bügün de gelmemiş olan biri olarak o yediklerinin serbest olduğunu düşünüp bende yiceeeem

yeni arkidişşşşş sen ona bakmaaa birazdan elektrikli sandalyeye oturtupp günah çıkaracakk oobak bu şaka değil

hayır kesınlıkle saka deıl bugun kendımı sevmöıyorum naptım ben :26:

tamam tamam kız üzülme biz seni seviyoruzbol su bol yürüyüşş geçer gider

jarnana sen bılırsın bacım nooldu bızım tartı ısı.kac aydır her cuma senlık olan topıc bu cuma kan aglıyo ne bır lıste var ne bır hareketlılık neden boyle oldu ya nedeeeennnnnnn

jarnana sen bılırsın bacım nooldu bızım tartı ısı.kac aydır her cuma senlık olan topıc bu cuma kan aglıyo ne bır lıste var ne bır hareketlılık neden boyle oldu ya nedeeeennnnnnn

burçin yapacaktı listeyi bilidirim yapanlarınkini.:44:..diğerlerininkini pazartesi ekleyecekti...
yapar sanırım..:26:

ofya yuruyecek fırsatım falanda yok bu akşam eve gıdınce 8den sonra oynıyım bvarı ascık offffffffff :26::18:

döviy bacım dövıy hakettım

aman ya millet neler neler yiyorda kilo almıyor.Biz yiyince neredeyse vicdan azabından ölüyoruz.Neyse canım bu yediklerim hiç kilo olmayacak diye düşün beyne komut ver.Bu gün de böyle olsun de geç git.Ne yapalım yani insanız sonuçta robot değiliz ki

Şekerim canım nittin öyle??

Neyse, haydi silkelen kendine gel tatlım, bak pazartesi tartı var hem olmuş bitmiş yimişsin yiyeceğini aman arkasını getirme olur mu????

hemen suyunu iç, yapabiliyorsan sporunu yap tatlım hadi bakem

tatlım oylede haftalardır neler geldı gectı onumdende donup vbakmadım yazık gunah ya

akşam yemegı yemıycem bu akşam sut ıcıcem anca dengelenır

şekercim bol bol suyunu iç spor yapamıyorsan
pc den müzik ac oyna ...
ben de dün köy ekmeği yidim:26:

el kadar aksam da actım pc halay çifte telli kolbastı
ne bulduysam artık bi güzel döktüm kurtları :))

topiğin muhtarımı belledin sen benii gıısaphıra bacı dedikii bu gece 12'ye kadar oylama var sonrasında belli olacak kızgın boğam

valla bacım ne zaman bilgisayarı elime alsam hep varsın senin topicte kaldığın kadar muhtarlar yerinde durmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…