Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:) Ayran diyeti ile 2 kilo gidiyormus 59 la baslarsam pazartesiye varya 50 olana kadar durmam artik ben SIFIR KACAMAK :)

.

hadii baaalım arı mayamsenin adın artık sadıka olsunnn(diyetine sadık kaçamak yapmayan hatun)

jarni ajdarın şarkılarını da iyi biliyon heee

hee favori şarkıcım

püf notam lilacım piskoloğum aslikopetim senpatik jariimm
ne yaparki karbonat anlat hele

kızzz karbonat dolabın kokusunu aliyiiii çizmeyiiiii aklında bulunsunn ateş böceğim

30 dakika egzersiz-30 dakika yürüyüş............
yine dökürmüşünnn ikiizmm maşallahh topikte gene kaynıyor maşllah maşllahhh

petuşcum dün akşam yemeğinde aç gözlülük yaptım hamsi tava vardı 1tabak yedim kalktım 1 tabak daha koydum onuda hüplettim varya gece uyuyamadım
az az yesek sıkıntı yok emme
ay sorma yavaş yiyince insan tıka basa doyuyormuş bugün anladım bu gerçeğiii leylakkkımmm

canım hepsi geçecek kolaymı herşeyin değişti adapte olma süreci vs... bırakma kendini seni seviyosssss hindistan cevizli kurabiyemmm

geçmiş olsun aramıza hoşgeldinnnn arkidişşş

ne oldu bıldırım işi karman corman ettınız herseyı ne gerek vardıkı
anamm papiş kızmış köpürmüşş canını seven kaçsınn:18:

tabağamı yatırdınnn kız o nasıl anlatmak öyle önce soydum sonra yatırdım sonra yumuldum der gibiii

yaw sennn varya sennn koparıyon beni hacıııı :))

famir çok sağol yaaa öperikkk yakında gelir elbettt bekleyozzz

sıcakmı ay sıcakta lafmı ayoll alev alevvv bacım alev alevvvv

jarni ajdarın şarkılarını da iyi biliyon heee
ajradcı o ajdarcııı hepsini biliyoo ellaham :) zottirikkk

yazın altı patlamış su bidonu gibi içimizzz boşalırrr light hatunlar oluruzz inşallah

hep bildiğimiz şeyler ama hatırlatmakta fayda var
Kızlar herşeyi bol bol yediğim halde öğünün arkasından yeme isteğim geçmiyordu heleki akşamları kaçamk üstüne kaçamak falan bugün iyice düşündüm hep bildiğim ama uygulamadığım şey yavaş yemek yemekti belki benim gibi bunu unutanlar vardır diye hatırlatmak istedim

1) yemekleri yavaş acele etmeden normal porsiyonlarda yiyelim inanın bu yazdığımı bugün uyguladım dün yediğimin yarısını yedim ve çatlayacak kadar doydum meğer ne acele yiyormuşum sanki o bir görev ve hemen bitirmeliymişim gibii neyse ki sağlama yaparken sorunu buldum

Kızlar ben yürüyüşü sallıyom bu sıra bugün hazır fırsatta bulmuşken iki sallanayım dönüşte görüşürük türk lokumlarım

canım atlatamadığım doğumdansonraki depresyon var biraz ağır geçiyor doktor mezirmeyi kes ilaç kullan dedi bende kıyamıyorum yavruma
onuniçin ara ara böyle ağlama krizleri geçiriyorum canm
Canım geçmiş olsun,takıl jarniye bize hiçbişeyin kalmayacak,haa en önemlisi Karatay'dan şaşma !!

Geçmiş olsun,kg.vermek sana çok iyi gelecek...

kızlar..
loxinin teli meşgul topiğe girmediğini bilmiyodum..
aramaya devam ediyorum bilgi vericim size..
beni de meraklandırdınız heeee,ayrı şehirlerdeyiz çünkü:26:

Famirim bitanesin çok sağol,geçmiş olsunnnn...

Bugün benim yoğun gün malum Cuma...
İnş. unutmam da pztsi günü de tartılırım.

sağ ol canım iiyyiikkiii varsınız

İNŞALLAHşahsen ben eskiden kış aylarında ayılar gibi yağ bağlayıp yazın verirdim.bu sene en azından almıyorum.bu da bişey dimi ama

alıcı aslan borçlu sıçan gibidir diye boşuna dememişler kışınnn değil yazın pikiniylen yağlanalımmm şöyle suda çıkanından

zottiriksin zillisin komiksin şahanesinnn aminnnnnn

hehehe :)))

itinayla zottiriklik zillilik ve her türlü delilik yapılırrrr

kısceler bugun neler yedım bı bılsenız bana ceza verın ya

sabah kahvaltı yapamadım 1 pohca 1 sımıt (arkadas yıyodu dayanamadım)
oglen yayla corba fırın makarna ve sımdı bitter cıkolata hemıde 80grmın hepsını

Bildirim:20/01/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 78kg Bu hafta:78kg
Fark: 0 kg 66: Reglı donemım)
Toplam fark:42kg
Beden:42
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma ,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?

Eklentiler

• $1.res%C4%B1m%7E%20p%C4%B1jamaL%C4%B1%20hal%C4%B1m%20,27%20k%C4%B1lo%20verd%C4%B1m,120%20k%C4%B1l.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $a92,.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Sanırım biraz sonra saka yaptiiiiim diye bir mesaj daha atacaksın yoksa karataya yeni başlamış ve ısrarla kitabı bügün de gelmemiş olan biri olarak o yediklerinin serbest olduğunu düşünüp bende yiceeeem

Sanırım biraz sonra saka yaptiiiiim diye bir mesaj daha atacaksın yoksa karataya yeni başlamış ve ısrarla kitabı bügün de gelmemiş olan biri olarak o yediklerinin serbest olduğunu düşünüp bende yiceeeem

hayır kesınlıkle saka deıl bugun kendımı sevmöıyorum naptım ben :26:

Beni de yeseydin şekercim ..
Dayanamadın da bir yudum al bari hepsinden ..
Bir de utanmadan şimdi diye yazıyor burayı okurken mi yedin kız

uuuf ne ettin sen kardeş şimdi dur derin bi nefes al ve en uygun olduğun bi vakitte en az 45 dakika yürü ama bu gün yürü ki yediklerin depolanmasın yürüyemiyorsan akşam aç müziği suyun çıkana kadar oyna hobaaaaaa:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…