Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

petuşcum dün akşam yemeğinde aç gözlülük yaptım hamsi tava vardı 1tabak yedim kalktım 1 tabak daha koydum onuda hüplettim varya gece uyuyamadım
az az yesek sıkıntı yok emme
masalcım ben detoksa bugün başladım...........:13:

greyfurt ne oldu faydası oldumu ikizcim
bu detox ne nasıl yapılır

gamze uzun zamandır yok canım ya

tanem moralin kilo ile ilgili mi yoksa başka birşey mi kilo ile ilgiliyse bozma canım moralini
canım atlatamadığım doğumdansonraki depresyon var biraz ağır geçiyor doktor mezirmeyi kes ilaç kullan dedi bende kıyamıyorum yavruma
onuniçin ara ara böyle ağlama krizleri geçiriyorum canm şimdide kendimi temizliğe verdim oyalanmak

bende herhade pztsi verecem tartının yanıdan dahi geçmek istemiyorum

afiyet olsun canım

Kadınlar kulübu üyesiyim ama daha önce hiç yorum yazmamıştım aranıza yeni katıldım yani.Ben bu diyet ile ilgili pek birşey bilmiyordum. Yorumları okuyunca çokta zorlanmadan ve aç kalınmadan kolayca kilo verildiğini anladım. geçen ay bu diyeti yapmaya çalıştım ve 8 günde 1,5 kilogram verdim ancak hamile kaldığımı öğrenince bıraktım şimdi düşük yaptığım için tekrar başlamak istiyorum. Tüp bebek yaptırmadan en az 5 kg. verirsem kendimi daha iyi hissedeceğim.zaten haftada 2 gün fıtnes 1 gün plates yapıyorum spor problem değilde ekmek ve börek onlar zorluyor inşallahsizlerinde desteği ile bunuda aşarım herkeze sabırlar

Kizlar simdiye kadar 11 kisi bildirim yapti...O yüzden bence listeyi yayinlamayayim . Cogunluk tartilmadi bence. Pazartesiye alalim bu isi en iyisi...

Geçmiş olsun öncelikle arkadaşım ..
İlk zamanlarda zorlayabilir ama sonradan alışıyorsun merak etme.
Burada olduktan sonra motiveni kaybetmezsin zaten.

aramıza hoşgeldin canım sohbetler katıl burdaki arkadaşlr yardımçı oluruz

Ben de ben de ikizcim.
Gözleme de başlamış.
Pazar günü tartılın olur mu bakalım ne olmuş ?
Ben de vermiş gibi hissedersem pazar tartılırım belki yenerim tartı korkumu

Müthişsinn ..
tamam ozaman pazar ne olcak........
ben sevdim bu diyeti......2 gün yaparım sanırım.....
eşim önce kızdı delirdin sen diye:sonra hadi yap bakalım dedi..
greyfurt ne oldu faydası oldumu ikizcim
bu detox ne nasıl yapılır

greyfurta 2 gün mola verdim...
tartıda hala aynıyım..ama regl oldum alakası olabilirmi bilmem..:44:

%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

once yenı gelen arkadaslarımız ıcınnn dıyetımızzzzz şu şekıldedır;--------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )

bu arada sayfa 63de ozamana kadar kılo verenlerın lıstesı mevcut tabıkı yenı eklenenler harıç :)

arkadaşlarrrr konumuz kılıtlendığı ıcın buradan yazmaya devam edelım...benım bugun 2.gunum yaın sonucu bıldırecegım sızlerınde sonuclarınızı beklıyorum .....
DİYET BU CANIM

Artık şaşırıyorlar değil mi ne yapacağımızı bilmeyince biz
Benimkisi de pek kızıyordu kiloya takılmama şimdi biraz göbek yapmış anlıyor beni

merhaba aramıza hoşgeldin geçmiş olsun.zayıflayıp hamile kalmak daha iyi ben doğum öncesi kilolarımı vermeye çalışıyorum.1.sayfadaki formata göre menülerini paylaş burada destek oluruz sana merak etme.kolay gelsin

Kizlar simdiye kadar 11 kisi bildirim yapti...O yüzden bence listeyi yayinlamayayim . Cogunluk tartilmadi bence. Pazartesiye alalim bu isi en iyisi...

canım bence bugün tartılan arkadaşlar p tesi de tartılsın tüm liste p tesi yapılsın.arkadaşlar katılırmı bilmem ama çok karıştı ortalık yaa

eeee neye karar verdiniz şimdi ben anlamadım
zaten hoş ben bu gün çok moralim bozuk bildirimde karaszısızım

annem sen niye üzgünsün bakem anlat bana derdin üzüntün bana geçsinn bebeğimmm(malum benim bünyede üzüntüye yerrr yokkkk)

30 dakika egzersiz-30 dakika yürüyüş............

maşallah kelimesini üstüne zimmetliyorummm hatun

jarniiiiii nerelerdesin spora mı kaçtın

yettim gariii leylağımm tıkınıyordummbi de motorum soğusun diyee mola verdim
benim cefakar duygusalll fedakarrr süper annem depresyon dediğin de neymiş çık üstüne tepinnn döv onuu ilaca gerek yokk senin ilacın bizizbakk sen üzülürsen hepimiizzz üzülürüzzz bize yakışmaz kii di miii kırılgan papatyam

geçmiş olsun arkadaşımfit anne adayı Allah gönlüne göre versin inşallah aramıza hoşgeldin

handan sana katılıyorum ortalık karıştı saphira konuya el at çöz şu tartı olayını

benimki yeter artık diyor....ama ben taktım...

Az kaldı sabretsin o da
İncecik çıtır bir eşi olacak ..

harikasın
ikizcim masalcım size kolay gelsin içinde mantıksız ve sağlıksız birşey yok sonuçlarını bizda merakla bekliyoruz

Teşekkür ederizzz ..
Bana da öyle geldi gayet sağlıklı sonuçta problem olmaz heralde ..

bu diyet bize uyor sanki yanlız şu 1 dilim ekmek olmasa iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…