Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kahvaltım

1 yumurta
2 zeytın
az peynır
1 kase yesıllıklı yogurt
2 cevız
yesılcay
omega3
keten tohumu

cıkp 1 saat yurudum karda.oglanın botları su gecırıyodu lc den ona bot aldım sonrada kendımı bır aktara attım ve ne kadar bıtkı cayı varsa aldım
demleyıp demleyıp ıcecem bıberıye yesılcay sınamekı cayı form cayı papatya cayı vs vs

merhaba kızlar belki çoğunuz beni tanımaz ama ben sizi tanıyorum bayadır yazmıyordum ama sürekli okuyordum
bugün yediklerim
şimdilik klasik karatay kahvaltısı
akşama pırasa
ve yoğurt yemeyi düşünüyorum
HADİ KIZLAR HEP BERABER TAM GAZ İLERİİİİİİİİ

Aaaa ceylin seninle tickerdaş olmuşuzzzzbir an benim ki sandım ben ne zaman verdim bu kaaa kilo dicektim ki göbüşümü görüp gerçek dünyaya döndüm

Görürsün bebem sen de yakında

Bugünkü menülerle tekrardan paylaşımlara başlayım

Sabah : (08:30-09:10 arası)

1 iri yumurta
1 domates ( jarnicim eşim istediği için alıyoruz biz de,aslında ben de yemesem daha iyi )
9-10 zeytin
Kaşar ve beyaz peynir karışımı
1 minik Amasya elması
Bir miktar çiğ badem
2 fincan siyah çay

Öğle : (13,30-14:00 arası)

1 kase bol pulbiberli şehriyeli tavuk çorbası (şehriyesi çok azdı)
1 tabak yeşil fasulye
1 kase yoğurt
1 günkurusu kayısı

yaaa bana değil anneme çemkir başka yemek yapmamış ne yiyeydim aç mı dolanaydım
annene once selamlarımı ardındanda sehrıye ve turevlerıyle yaptıgı corbaların yerıne bulguru kullanmasını ıletırım:))))

profıt hosgeldın canım yenıler tanımaz ama bız eskı ekıbız:)))ohhhhh jarnaa senı dısladımmmm

profit seni tanımazmıyız her hafta listedesin
sık paylaşım yapmanı temenni ederimTekrardan hoşgeldin...

Gamzeed canım Trakyalı hemşehrim nerelerdesin ??????

satışaaa gellll hanııımmmmmhem ben tanıyom bi kere profittt bacıyıvalla acımasız olsam kafana benim kaaa taş düşsün derdim ama gök taşından daha tehlikeli bir durum arz ettiği için incelene kadar kendimi tuticiiimmmmmhem ceylin de şehriye yemiş hem o kendisi yapmışşş
burda yeniyiz diye niye beni eziyon:

hıcmı askerlık yapmadın kızım dedeler torunları hep ezer kuraldır bu

slam kızlar:)

kahvaltım:

3 yumurtalı,sütlü peynirli omlet
zeytin
limonlu biberiye çayı
1 greyfurtun posasıyla birlikte suyu

kendim yapmadım gııız lokantacı sağolsun beni düşünerek az koymuş

hıcmı askerlık yapmadın kızım dedeler torunları hep ezer kuraldır bu

sen yaptın mı ki hahahhahaa

askerlik dediniz de bizim lokantacının oğlu 115 kg.ile askere gitmiş,döndüğünde 70 kg.filanmış.
Acaba biz de askere mi gitsek?
Her sabah 5 km.koşup istediğimizi yerdik

benim dualarım ufo gibi ısıtıcıdıreserek gelmez ama belki malum yurt genelinde kar yağışı yüzünden biraz etkilenmiş olabülürrr
amin şu bacına bı duaette iyice sapıtmasın daha
fazla ısıtyonmu yoksa apseylemi gönderiyon üfürüklerini
tez vakkite hallaet

tamam o zaman günahı banabenim abimde afedersin eşşek gibi semirmiştihem ucunda haftada üç gün kara şimşek yemekte var

amin şu bacına bı duaette iyice sapıtmasın daha
fazla ısıtyonmu yoksa apseylemi gönderiyon üfürüklerini
tez vakkite hallaet

madem beğenmiyorsun seni üflemicemmmmhatuna üfürük beğendiremiyoruzzzkendini tut bebeğim bu yaz herkes pikiniliiiii

çantama koydum unutmayım diye yarın sabah greyfurta başlıyorum.yarım yicem ben hepsini yersem başka birşey yiyemembakalım değişiklik olacak mıı

aaaa saphıracım gelmıs nasılsın canım nasıl gıdıyo dıyetın

ben hep buralardayım canım da denk gelemiyoruz sanırım :)) iyiyim sen nasılsın? diyet güzel gidiyor,kahvaltım çok doyurmadı sanırım bugün biraz acıktım.15.00-15.30 gibi 2. öğünümü yiyebilirim ama ben daha fazla dayanmak istiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…