Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet biz genelde karataydan,spordan,diyetten bahsediyoruz.:13:....birbirimize destek oluyoruz..

Test yaptim hamile degilim ve bu kotu haber bana cok pahaliya patladi kacamaklarla dolu bir gunu kapattim yediklerimi yazsam beni yaka paca atarsiniz bu topikten

canım sıkma canını doğru zaman şimdi değil demek ki herşeyin hayırlısı
istediğin bebişe kavuşursun inşallah

idealist bugünde benim misafirim vardı onun koşuşturması dışında spor yok canım

kısa zamanda bu kadar sayfa yorumlar yazılmış..hayret doğrusu demek ki doğru bir diyet yeri..takipdeyim ozaman

Yorumlari ile destek olan butun arkadaslara cok tesekkur ederim. Iyi ki varsiniz aslinda herseyin hayirlisi once ideal kiloma bir ineyim hedeflerime ulasayim sonra olacaktir elbet bebegim. Cok uzuldum ama her serde bir hayir vardir lafi her zaman hayat felsefem oldugundan hayal kirikligim biraz daha az oldu azimle kiloma kanalize olacagim....

ya arkadaşlar ne kadar zamanda ne kadar kilo vermeyi vadediyor acaba???:26: kişiden kişiye değişir biliyorum ama ortalama bir rakam söyler misiniz???:26:

ya arkadaşlar ne kadar zamanda ne kadar kilo vermeyi vadediyor acaba???:26: kişiden kişiye değişir biliyorum ama ortalama bir rakam söyler misiniz???:26:

dukan vs. gibi vaadler yok karatayda. sağlıklı beslenme biçimi.
nisandan bu yana 42 kilo veren var,
3 ayda 11 kilo veren var, 3 ayda 3 kilo veren var.
zaten hepsinin başlangıç kilosu da farklı.

Son düzenleme:

Çok hızlı bir kilo kaybı düşünme ama verilen kilolar diğer beslenme biçimlerine göre daha az geri alınıyor..

günaydınlarrrrrrrrrrr ay hepinizi çoooooooooook özledim
eviniz bereket saglıgınız yerinde çalışan ve ev hanımlarımıza işlerinde kolaylık bedenimizede zayıflık ruhumuz huzur dolar inşaallah
kaçamaksız mutlu günler

günaydın kızlar

akşam giremedim

30 dk yürüyüş
3.öğün: kabak yemeği
haşlanmış brokoli
yoğurt
ceviz

sabah
2 yumurta
peynir
çay

çok yoğun bir gün
hepinize kolay gelsin.
akşama görüşürüz işallah.
yarın bir iş gezisine çıkıyor olabilirim. 1 hafta
haber veririm

.

günaydın canlarr , eve gitmeme 3 gün kaldıııı oleyyyyyyyyy

kahvaltımı yaptımmm hemen yazıyorummmm

2 yumurtadan yumurta salatası
peynir
3 zeytin
1 közlenmiş kırmızı biber
biberiye çayı
yarım greyfurt yicem şimdiii çayımı bitireyim deee

günaydın cnm. çokk iyi geldii sözlerinn sabah sabahhhh
halloldu sanırım senin bilgisayarr.

afiyet olsun cnm.

Kahvaltın oncesi yarım greyfurt suyu. Bütün bütün yiyemiyorum, suyunu sıkıp posalari da icine atıyorum.
Mantarli omlet.
Avuç icim kadar beyaz peynir
Bir avuç ceviz
15 zeytin
Bol yeşillik
Sekersiz tarcinli çay

Son düzenleme:
yettim gariii biri çılgınlık mı dedi dimek heryer bembeyazzz ne güselll karlar düşer düşerrr ağlarımm hep ismini hep ismini anarımm jarnimm

kızlar akşam ki mamalarım

Mercimek çorbası
etli ıspanak böreği şaka şaka yemeği
yoğurt
:))

canım benim biliyorum hayal kırıklığı oluyor ne desem boş ama emin ol vardır bir hayır doğru zamanda hayırlısı olur inşallah bende bu konuda çok yıprandım umudumu kaybettiğim zamanlarda oldu ama artık zamana bıraktım hayırlısı olsun diyorum sende üzülürsün muhakkak ama uzun sürmesin olur mu öperim çok

ay ne güzel dilekler bunlarrr amin aminn tanem yaa hepimize inşallahhh

akşam ne yidim:
et sote
az pırasa yemeği
az ev yoğurdu
bol yeşil salata
spor: yapamadım malesef sadece 4000 normal ofis işleri yaparken attığım adımlarla gün son buldu ama bugün yapıcam kısmetse bugün öğleden sonra işlerim rahatlayacak

bu sabah kahvaltım:
2 adet kayısı kıvamı haş. yumurta
bol zeytin,marul
peynir,ceviz,domates
1 brd. türk kahveli süt
yarım kase nar

Son düzenleme:
çok az değilmiburda felaket yağmur yağıyor 2 gündür.:2:.dışarda birikmiş sulardan yürünmüyor bile..birde yürüme sevdasına hasta olmayayım

bu şartlarda 45 dk yürü sonra az diye zırla valla döverim haaa totonu kaşı totonu

Test yaptim hamile degilim ve bu kotu haber bana cok pahaliya patladi kacamaklarla dolu bir gunu kapattim yediklerimi yazsam beni yaka paca atarsiniz bu topikten

bebeğim dediğin gibi hayırlısıhem fazlalıklar gitsin sonra şöyle çıtır çerez bir hamilelik geçir ne güzel işte:16seviyoruz seni üzülmek yasak
kızlarrr aç karnına biberiye de içtim bugün yine gidemedim tuvalete:26::26:
bi tane daha içeyim barii sonra da sporrrr ve sıcak bir duşşş iyi gelir inşallahh

canım ben ne aç ne de tok karnıma içiyorum anında etki ediyor bir de öyle denesen

özledik senii yaaa
yettim gariii biri çılgınlık mı dedi dimek heryer bembeyazzz ne güselll karlar düşer düşerrr ağlarımm hep ismini hep ismini anarımm jarnimm

:

arizona kertenkelem geri dönmüüşşşşşş yihhhaaaaaaaaapetuşşşşş 3 günde -900 olduuuuu bunu kutlamak için haka dansı mı yapsam

günaydııınnnnnn kar tanelerimm

sabah tartya bi baktım 76.1üç günde -900 oldu yihhaaaaaaaama hala regl olmadım 2 hafta oldu gecikeli.acaba daha önceki artılar malatya tarhanası yüzünden mi oldu içinde buğday var yaaaa:26::26:iki gün üst üste içmiştim:26:neyse geçti gitti ayyyy gitsin kilolar gitsinnnnn

akşam mamişim
tavuklu şehriye çorbası(şehriye bacımın(papadiya) kulaklarından özür dilerim)
yoğurt

sabah kahvaltım
1 tarçınlı elma(greyfurt yemeyi unutuyorum yaaa:26:)
1 yumurta sarısı
3 cherry domates
bolca kars kaşarı
1 avuç fındık
2 omega 3
0,5 lt su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…