Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

walla haklısın canım..yemek bir yere kadarda alışverişe gittiğinde giydiğin hiçbirşeyin olmaması,dar şeyler giydiğinde heryerinden yağların fışkırması,mesela minik etek giymek isteyipte bacakların kalın diye vazgeçmek..off off..sarma yiyememekten daha çok koyuyor adama..bende zayıflarsam ilk olarak mini ve dar bir gece elbisesi alıp eşimle gece yemeğe gitmeyi planlıyorum..ahh inşallah...yaza kadar gitse baride evlilik yıldönümüne yetişse elbise

sarmalar seni sarmalamazlarsa yaza kadar mis gibin olurmini elbisede dikkat çeken toto mu yoksam uzaydan çıplak gözle görülen bir toto mu istiyosun sen seç

bmi 21.4 gözüküyor..
senin boyun kaç ki....
yağın yok gibiiii,sorun bu olabilir mi:18:

Boyum 1.68, yag var ama hani görüntü olarak çok bi sıkıntı yok ama bn o kadar sacma beslenıyordum ki son 2-3 ayda 6-7 kilo aldım onları verıp tekrar kıyafetlerıme girebilmek ve artık hep düzgün beslenebilmek benim esas amacım aslında.2 ogun yıyorum, cunku yeterli geliyor bana.Ogunlerımın arası da 5-6 saat oluyor genelde.

Uyku meselesi de su an çalısmadıgım için rahat rahat deliksiz diye tabir edilen 7 bucuk 8 saatlik bi uyku uyuyorum hergun, leptin salgılanıyordur dıye dusunuyordum, Canan Hoca gece çalısıp gündüz uyumak zorunda kalan birinin sorusuna sen tam tersını yapacaksın onemli olan kaç saat uyudugun, gece kahvaltı yapıp gunduz uyuyacaksın demiş bulamadım simdi bulsam kopyalayacaktım buraya

Yalnız buradaki destek muthiş ve bu ışı basarırsam sayenızde olacak, iyi ki varsınız, kilo verenleri gordukce kendim vermişim gibi sevınıyorum ve cabalar bosa cıkmıyor dıye dusunuyorum ve bnmle aynı sekılde moral bozuklugu heves kaçması yasayanları gorunce de demek ki yalnız degilim hepimize olabiliyor diye dusunuyorum ama sözün özü bi kez daha iyi ki bulmusum burayı ve sizleri...

Son düzenleme:

son 6-7 ayda yavas yavas alınmıs kilolar tatlım
bu hafta da karataya devam sonra hala bi degişiklik olmazsa dukan atak yapsam acaba tum sıstemı bozmus olur muyum??

sarmalar seni sarmalamazlarsa yaza kadar mis gibin olurmini elbisede dikkat çeken toto mu yoksam uzaydan çıplak gözle görülen bir toto mu istiyosun sen seç

ben bu gazla eve gider yürüyüş bandından inmem gece yatana kadar wallahi..sarmada neymiş yaşasın cevizler,bitki çayları,sebzeler...kahrolsun tatlılar,sarmalar,börekler,çikolatalar

son 6-7 ayda yavas yavas alınmıs kilolar tatlım
Bu hafta da karataya devam sonra hala bi degişiklik olmazsa dukan atak yapsam acaba tum sıstemı bozmus olur muyum??

diyet yaparken en önemli kural istikrar canım.dukanın atak devresini araştırdım.protein içeriği sayesinde sindirimle bütün kaloriyi eritmiş oluyorsun.buna ilave spor yaparsan o zamn depolanmış enerji harcarsın ki tartıda eksi olmaması imkansız.ama karataya güven sağlığın ve geleceğin için en iyi yol bu.benim geçen pazartesi kaçamak yapmadığım halde +400 vardı.işi gücü bırakıp buraya yapıştım.sonuç bir haftada eksileri kovup toplamda -800.zihin gücü ve gülmek önemli.kiloların gitmesi çok güzel ama böyle dönemlerde tartıya kötü kedi şerafettin muamelesi yap ve kendine ekstra iyi davran.sen değerlisin unutma

ben bu gazla eve gider yürüyüş bandından inmem gece yatana kadar wallahi..sarmada neymiş yaşasın cevizler,bitki çayları,sebzeler...kahrolsun tatlılar,sarmalar,börekler,çikolatalar

evettt onlar tatlı zehirrrrr bize yeni bir toto lazımmm kızkardeş

Çok tesekkur ederim hepimiz çok degerliyiz
tartılmayıp gögüs bel kalça ölçüsü alan arkadaslar var, belki ben de bi süre tartıdan uzak durup ölçü olayını denerim diye düsündüm ama takıntı oldu her sabah tartılmadan duramıyorum

bugün çok ama çok yoğundum nefes almadan çalıştım sanırım bundan sonra biraz böyle olacak yeni işler bindi üstüme savsakladığımı anladılar galiba :))
geçmişi okumam mümkün değil ama hepinizi seviyorum elimden geldğince takip edicem yazamasamda okumaya çalışırım kızlar

hafta sonu sürekli yürüdüm rekorum 91 dk aralıksız yürüyüşüm pazar günüde 80 dk kadar yürüdüm coştum yani

bugün spor yapamadım ama o masadan o masaya koştururken 2954 adımcık birikmiş akşama yaparım birşeyler enerjim kalırsa

sabah kahvaltım:
2 yerli muz
2 avuç ceviz
öğle yimeğim:
kara şimşek(yeşil mercimek yimeği)
az yoğurt
yeşil salata
az turşu

işte böyle kızlar umarım herkesler eyidirrr

''tartının suçu ne''

kafalarını gözlerini patlatırım onların haaa bizi ayrı düşürdüler kaymaklı ekmek kadayıfımçokkk özletme kendini bahhh her fırsatta yaz bize sebeb-i saadetim

merhaba herkese nasılsınız?kuzu uyur uyumaz geldim umarım herkes iyidir

1.öğün

yarım greyfurt
1 küçük muz
2 kk peynir
10 zeytin
tere maydonoz
1 çay bardağı karışık kuruyemiş
2 omega 3

2.öğün

1 tabak portakallı kereviz
1 kase buğdaylı yoğurt
tere maydonoz
2 ceviz
yarım greyfurt

bu arada greyfurt bende tatlı yeme isteğini azalttı yani yemeklerden sonra inanılmaz olurdummm.2 gündür tatlı isteğim yok oldu siz de de oldumu böyle bir etkisi?

kafalarını gözlerini patlatırım onların haaa bizi ayrı düşürdüler kaymaklı ekmek kadayıfımçokkk özletme kendini bahhh her fırsatta yaz bize sebeb-i saadetim
sorma jarnim sormaaa anca bu saatlerde iki kelam yazmaya fırsatım kalıyor ama bakalım gün doğmadan neler doğar ben girebildiğim kadar yazarım kaymaklı künefemm,ekmek arası kokoreçim benimmm kalbim seninleee

sorma jarnim sormaaa anca bu saatlerde iki kelam yazmaya fırsatım kalıyor ama bakalım gün doğmadan neler doğar ben girebildiğim kadar yazarım kaymaklı künefemm,ekmek arası kokoreçim benimmm kalbim seninleee

yaaa yapıcak o ka dedikodu çılgınlık varken şimdi benim kınalı kuzum yoğunluktan totosunu kaşıyamayacak üle miannammmm reva mı bu yaaa biz de nişantaşı çocuğu olaydık nolurduuuuuistanbulda çokkk güzel kar başladı selvi boylum al yazmalım çokkk mutluyummmmmm kesin tutar akşama kardan adam yapasım var bahçede

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagını dolduracak kadar cevız,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,15 tane zeytın.
.....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak guvec,bır bardak ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: az ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a90.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 163
  • $a90,.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 153
Gundeki tek kacamagim sekerli turk kahvesi oldu
dıkkat edıyorum bakalım ben yarında sorunsuz vc olursa kesın kahve kabız yapıyor bende dıyecegım sende bı düşün derim ben :112:

eferim kardeş bende düşünüyorum ama cesaretım yokki:26:

hangısını alcan bende 15 tatılde arzuummm alcamm bakalım

Bugün kaçak çokkk ne oluyoo?ben herkesi özledim yaaa toplaşın kızlar
ben okadar yogundumkı bugun hiç giremedımmm

226 Z 3138 GRI Kadın BOT - Diğer > BOT
bunu da almak istiyorummm

geçen ay bunu almıştımmm..
pek kesmedi beni Polaris

kızz loxii noldu bana bilmiyorum yaşlanıyorum galibaaaaa
ilkini cok begendım foyatta uygun bende bakıcam bende ıstıyorumm

herkesın derdı ne kadar ortak canım burad bende 74lerden dustum ve tam 1.5 senedır dıyetteyım son 6 kılo yapıstı ya ara verıyorm bı baslıyorum bı kacamak ama özde yemeyı sevıyoruz ya mesela öncedende öyleydım hala böleyım masaya bır pasta tabagı konsa yemıyım derım ama aklım ondadır bazı arkadslar masadakıne dokunmaz bıle bne börek corek pasta dayanamıyorum . pastaneye gıdıp ne bulursam alan ben dayanıyorum buara gıtmemek ıcın. cuam gunu wc cıkamadım 63.3 geldım su an vc işini halletmeme ragmen 64.4 um 100 gr fazlayım. normalde vc den sonra nerdeyse 500 gr fark etcekkken sırf hafta sonu cumartesı yaptıgım kacamaklar sayesınde ve hem cumartesı hem pazar seeekkin hazır salebındekı sekerler yuzunden bu haldeyım. simdi 15 tatıl olcak annemlere gıtcem kardesımde unvrsıteden geldı annem sunu yapcam bunu yapcam sızde gelınde öle yapalım dıyıp duruyor sımdıden ya dayancam ama ne kadar bılmem uf uf kader arkadaşlarıyız

geçmiş olsun canım

tabağın çok güzel afiyet olsun sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…