Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

aaaa evet yer fıstığı yedim bu ara nerdeyse hergün cevizi suçluyorum ama katil yer fıstığıymış meğer

dur internetten bulursam ekliyimm...
ama arabayla gidip geliyommm,sosyeteyim kızımmmm bennnnn.....
valla bilmiyorummm kışın ortasında kadınlığım tuttu ki sorma...

kadınlığın mevsimi yok ki şekerim hem yazın herkes kısmen sexüüü marifet kışın havayı ısıtmak

ekle bakim seksüüü şempanzemm

kaç kilo oldun bakim,hiç bahsetmiyon diyetten,kesin haftasonu bişiler karıstırdın sen

Polaris
ahanda bu..ama koyu kahvesini aldımm...

Polaris
ahanda bu..ama koyu kahvesini aldımm...

ben de ince topuklu bişey hayal etmiştimneyse ilk sefer için fena değil,bir dahaki sefer daha uzun ve ince topuklu bişi al

güle güle kullan bebikk

Son düzenleme:
arkadaslar ben dün kavrulmamıs ve kırılmamıs badem aldım
hemen yemeyi düşünürken bir türlü kıramadık .. esim ceviz kıracagı ile denedi
aletin sapı kırıldı ben fındık kıracagı ile denedim ortadan ikiye ayrıldı
cekiçle kıralım dedik saga sola fırladı en son keser ile denedık onlada 3-4 kez vurmaız gerekti ki
en sonun badem kırıldı ama un ufak oldu ..
gürültüsü de cabası..

ben de ince topuklu bişey hayal etmiştimneyse ilk sefer için fena değil,bir dahaki sefer daha uzun ve ince topuklu bişi al

güle güle kullan bebikk

topuğu burda göründüğünden daha ince ve daha uzun...
burda biraz değişik çıkmış....
sağol cicimm daha iyileri senin olsunnnn....

ekle bakim seksüüü şempanzemm

kaç kilo oldun bakim,hiç bahsetmiyon diyetten,kesin haftasonu bişiler karıstırdın sen

çok dikakt etmemekle beraber hala diyetteyimm.
hafta sonu 1 dlm börek yidim mesela..
ama ekmek yemiyorummm
kilom aynı,b,r değişiklik yokk.azcık salsam hemen kilo alıyorumm..
kışın spor yapıp duş alıp saçımı yapıp işe gelmek de zoruma gittiğinden sporda yapmıyorum bilmiyorum halim ne olacak

kadınlığın mevsimi yok ki şekerim hem yazın herkes kısmen sexüüü marifet kışın havayı ısıtmak

yaaa ben hiç böle şeyler giymezdim de ondan..
yazın hep babet giyerim kışında kaydırmayan düz botlardan iştee....
ağustosta 30a gireceğim,azcık da zayıflamış olmamın etkisi ileee böle oldu..

yaaa ben hiç böle şeyler giymezdim de ondan..
yazın hep babet giyerim kışında kaydırmayan düz botlardan iştee....
ağustosta 30a gireceğim,azcık da zayıflamış olmamın etkisi ileee böle oldu..

226 Z 3138 GRI Kadın BOT - Diğer > BOT

bunu al kesinlikle bayıldım çok güzel valla istanbulda topuklu giymek eziyet parke kaldırımlar yüzünden en son bileğim kopuyordu resmen ama bir kadını daha sexü yapan başka ne var ki değil miböyle popo havaya kalkıo havan değişiyo oyyy ne olursa olsun topuklu lalayım bende

di mi di miiii
alayım alayımmmm ben de alayımmmmmm

çok acıktım dolabı bi açtım misafirlerden kalan baklava,ıspanaklı kek ve mayalı poğaçalar....
elime bi poaça aldım kokladım,bi ısırık aldım çiğnerken yutsam mı tükürsem mi oldum tükürürsem nimete saygısızlık olur diye yuttum elimdekini yerine koydum mutfaktan kaçarak uzaklaştım.
oooooooooooooyy ooooooooooooooooooy

di mi di miiii
Alayım alayımmmm ben de alayımmmmmm

al bebeğim al kendini en kadın hissedeceğin yaşa geldin tadını çıkar en baştan çıkarıcı dönemin

hanım hanım ısırdıktan sonra tüküremeyeceğin şeyleri ısırma olur muyala ya da tükür nimete saygıdan geçtin emme diyete saygıdan sıfırrrrr

I. Öğün

Kahvaltı demeye dilim varmadı saat 1 de yeyince

3 gün kurusu
1 cay bardagı dolusu taze badem
2 yumurta-peynir-zeytin-bol maydonozdan omlet
1 kase keten tohumlu yogurt
Omega 3

sıfır kaçamakla gidiyorum hem de yılbası da dahil ama bugun sabah 61.4 cıktım tartıda zıvanadan cıktım cıkıcam!! Hoca sabredin diyor ama SABREDEMİYORUMMM HOCAMM!!!

2.öğünüm:

1 tabak nohut
1 Tabak cacık

nohut sanırım hocanın yemeyin dediği bakliyat ,,hatırlayamadım.
ama başka yemek yoktu.
Pilav mı yeseydim yani dimi :)

.

al sana bir elektrikli sandalye adayı dahaherkesin bünyesi farklıdır canım eminim bir anda biter ama belki bir yerde yanlış yapıyorsundur kaçta akşam yemeği yiyorsun yürüyüş sudan ne haber?test yaptırdın mı?motivasyonun düştüyse aç ilk sayfadan itibaren gül'ü oku.acayip iyi geliyiyyy

Loxicim,

Bende seninle aynı duygudan mustaribim. Uzun süredir 3-4 kiloyu verememek bende acayip bir motivasyon eksikliğine yol açtı. Fıstık ezmesi filan bu işin bahanesi aslında:-( Zaman zaman ben de yediklerimin miktarlarını ölçülü hale etirmeyi düşünüyorum açıkçası...Mesela son hafta benim beslenme düzenim bozuldu; bugün neredeyse 62 kg olduğumu gördüm. Haftasonu kaçamak sayılabilecek sadece bir miktar un helvası yedim(haftasonu menülerimi henüz yazmadım). Sonunda 2 kg fazla çıktı. İstediğimiz kiloya ulaştığımızda bunu muhafaza etmek için deaynı hassasiyetle beslenmeye devam etmek gerekiyor sanırım.

Evet siz baktığınızda benim hedef kiloma az kalmış olarak görüyorsunuz. Ama ben 73kg ile geçen sene nisan ayında başlamıştım. Neredeyse 1 sene olacak ben hala kilo vermeye uğraşıyorum, bu da beni fena halde bunaltıyor açıkçası... Sürekli diyet yapma modunda olmaktan yoruldum:-(((

Benim bu mücedelem etrafımdaki insanları da yoruyor, en başta eşimi tabii. Nereye gitsem yine mi diyettesin serzenişi ile karşılaşıyorum....

Neyse, tabii bu beslenme düzeninden vazgeçecek değilim ama sizden başka da bu duygularımı paylaşabileceim ve beni anlayacak kimse yok malesef. İyi ki varsınız sizleri çoooookkkkk seviyorum

biri beni anlatmış gibi.....
bende 71den 60,5a düştüm ama ondan bir grm daha aşağısına inemiyorumm...
eşimin arkadaşları eşleriyle toplaşıp haftasonu kahvaltıya gidelim demişler...
börek çörek kızartma şu bu...ben de ben orda bişey yiyemem aç kalırım dedim gitmedimmmm...
vallahi acayip can sıkıcı bi durummm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…