Karartma/Blackout perde

Krem rengi

Bordo mürdüm lacivert renkler güzel karartma yapıyor... Çok yoğun ışık alan bir evse krem rengi hiçbir işe yaramıyor. Bende en azından yaramıyor. Stor krem güneşligm var.

Ben de kullaniyorum krem rengi bej arasi bir renk. Normalde kumasin rengiyle alakali bir durum degil bu karartma olayi. Kumasin icinde siyah bir ekstra karartma malzemesi var isi o sagliyor. Bence de siyah almayin derim

Oğlum alerjik bir çocuk oyüzden odasında halı kilim battaniye peluş oyuncak vs yok, çarşafı günaşırı değiştiriyorum, perdeyi 2 haftada bir yıkıyorum. Normalde bu kadar sık yıkanmaz ve daha uzun süre özelliğini korur. İkeaya bir bakın almadan önce başka renkleri de var.

Benim odam aşırı güneş alıyordu ki ben güneşten çok rahatsız olurum koyu mor fon perdelerimin pilelerini söktüm boydan boya kapandi ohh miss valla krem guneslikde altta vardi ama bi işe yaramıyor

herturlu perde ıstegınızı yaparız arkadaslar esım perdecı ben emine fıyatlarımızda oldukça uygun istanbuldayız

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizimki de krem stor karartma perde taçın..çok güzel karartıyo tek sorun bi arkadaşın daha söylediği gibi biraz daha geniş yaptırın tam kapkaranlık bi ortam istiyorsanız.. ben güneşten çok rahatsız olmama rağmen benim için yeterli..

Konunun cok Oncesınde yazıldığını farkettim.. Yazdıgım cevabı sildim.. Dıger kopayanan kaldı:)

Renk olarak venge mobilya var diye yazılmıştı... Benımde venge mobilyalarım.. Ve perdelerım vişne rengine yakın.. Ama karartmalı perde degıl... Sadece renk olarak kotu durmuyor eşinin soyledigi renkte olabileceğini onerecektım:)

ben internetten .....com diye bir siteden gri renk güneş geçirmez stor yaptırdım yüzde yüz engelliyor
dışarıdan gözken kısım beyaz içeriden istediğiniz renk epeyce de ucuza yaptırdı
güvenli bir alışveriş yaptım
tavsiye edebilrim

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…